Zima 2017 - komentarze

DeletedUser16730

Guest
Tak wygląda szczęście last minute.

e064b2a4fce2c.jpg
 

DeletedUser18348

Guest
Nie podoba mi się ten event, czuję się oszukana.Ale chyba w każdej grze robią w balona ,bo inaczej by nie istnieli.
 

bartekmod

Książę
Dlaczego na evencie, skoro jest jedno zadanie na dzień, zrezygnowano z klepsydry? kiedyś nie trzeba było otwierać zadania eventowego by wiedzieć, że ma się wszystkie dzienne zrobione i trzeba czekać, była klepsydra... teraz muszę wejść w okienko by zobaczyć, że jest odmierzany czas do północy, bo ktoś schował klepsydrę. Niby drobiazg, a ułatwienie zostało zabrane
 

Rafal.77

Rycerz
I jak ma ktoś listę nagród? Może ktoś z bety spisywał i mógłby napisać co jeszcze będzie do wygrania.
 

DeletedUser11629

Guest
I jak ma ktoś listę nagród? Może ktoś z bety spisywał i mógłby napisać co jeszcze będzie do wygrania.
Sądząc po becie, będzie dokładnie to samo, co do tej pory, tylko w innej kolejności. Żadnych zaskoczeń i niespodzianek w tej kwestii nie przewiduje się. Chyba, żeby było inaczej.

Ten event jest nudny jak flaki z olejem... jedno zadanie dziennie bardzo męczy, gwiazdki zbierają się powoli, a nawet jak uzbierasz 300, to i tak możesz nie wygrać nic wartościowego, więc po co je zbierać... Zestaw świąteczny jest brzydki, bo elementy są za małe w stosunku do innych budynków w mieście, a producent to już z własną chciwością przesadził - żeby to miało , to trzeba wydać tonę diaxów na kupę powtarzających się elementów, a nikt nie lubi być tak jawnie robiony w ciula.

Ja sobie złożyłam mały zestaw 4x5: 3 PR, 3% do ataku, 5% do obrony, 5% bonusu do monet, 5 towarów, trochę medali, monet i młotków. I nie trzeba losować wszystkich elementów, ani powtarzać ich. Zamieniając bonus do monet na jeszcze jeden Halmbock, zyskamy 6% do ataku - ale się zagapiłam i jak się nie pojawi drugi raz, to zestaw będzie wyglądał j.w., czyli całkiem przyzwoicie - ale kupra nie urywa. I wydałam 5k diaxów uciułanych z gry, więc... nie jest do wygrania za gwiazdki z zadań, jeśli ktoś ma zezowate szczęście, jak ja. Nudne to i zniechęcające, muszę przyznać :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

schwimmen

Wójt
a czy ktoś coś może powiedzieć o ciastkarni? Będzie do wygrania coś czym można ją rozbudować? Event na becie już się skończył wiec może coś wiecie. Czy może mam o tym całkowicie zapomnieć? Zadawałem już wcześniej takie pytanie jednak nikt nie odpowiedział :)
 

DeletedUser18601

Guest
Noż jak tu się cieszyć z tego eventu, jak prezenty otwierałam może ze 3 razy na głównym świecie. I ta jutrzejsza nagroda...Powalająca :)
 

Von Grun

Wicehrabia
5 podejść i 5 przemieszań. Cóż za wspaniała nagroda poprawiająca krążenie i przyprawiająca o szybsze bicie serca.
Wydałem 200 gwiazdek na nagrodę dnia, chyba wystarczy mi eventu.
 

Von Grun

Wicehrabia
Co nie zmienia faktu, że żeby zdobyć nagrodę dnia musiałem wydać 200 gwiazdek czyli zasadniczo odkryłem jeden cały zestaw prezentów (18 pudełek) i dopiero z drugim prezentem drugiego zestawu dostałem nagrodę dnia. W sumie jest się z czego cieszyć bo mogłem kolejne przemieszanie wylosować. ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11629

Guest
Co nie zmienia faktu, że żeby zdobyć nagrodę dnia musiałem wydać 200 gwiazdek czyli zasadniczo odkryłem jeden cały zestaw prezentów (18 pudełek) i dopiero z drugim prezentem drugiego zestawu dostałem nagrodę dnia. W sumie jest się z cieszyć bo mogłem kolejne przemieszanie wylosować. ;)
Jak w tym dowcipie o Stalinie: a mógł zabić...
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Pomimo narzekań na ten event i tak mogę być z niego zadowolony przynajmniej na pomocniczym świecie, bo udało się zgarnąć 7 studni( 2+5) nie używając diaksów.
Jeszcze tylko czekam na SW na głównym świecie i można kończyć event. Za pierwszym razem wyciągłem 4 SW przy pomocy diaksów oczywiście i jakbym teraz ze 4 wylosował to by była gitara :)
 

bartekmod

Książę
jestem miło zaskoczony, poprzednio losując studnie skończyłem na jednym świecie na podwojeniu nagrody i brakło gwiazdek... myślałem, że przepadło a tu dziś.... podwoiło mi pierwsze losowanie

ale przechodząc do najlepszego, 17 studni na 6 światach pobocznych :)
 
Do góry