Zima 2017 - komentarze

bartekmod

Książę
a więc łącznie 10 studni zdobytych dzisiaj, nawet nie wszystkie mi się mieszczą w miastach moich i część została w inwentarzu (2 światy mam przyblokowane, chyba perły pokasuje :p )

Przez miesiąc to ja mam 4-6 studni z wypraw lecąc 95% na automacie. Bez zadań, bez siedzenia i nastawiania młotków pińcet razy, bez odkrywania prowincji, bez robienia techa, bez ładownia sury w magazyn gildii. I jeszcze diaxów wpadnie.
Gdyby nie św to bym eventu nawet nie ruszał.

to ja w tydzień eventu mam Twoje dwumiesięczne zyski, uważam że wydajność nie jest zła ;) do tego nie muszę się męczyć jakieś 8,5 tygodnia razy 8 światów ciągle tylko klikać i klikać te walki, do tego nie mam miejsca na świątynie reliktów bo studnie stoją i nie mam gdzie jej powpychać (bo to zdaje się z jadeitu może być studnia, więc bez reliktu wyprawy nic mi nie dają)... dotychczas w evencie nie było ani prowincji, ani techa, ani wrzutki towarów do skarbca nie zrobiłem (tylko te 5 walk w wyprawach na samym początku), a zaś na wyprawy na kolejne poziomy jednak trzeba surke wrzucić do skarbca... fakt naklikałem się dzisiaj walk na automacie i w jeden dzień trochę produkcji młotków tyle :)

każda strategia jest dobra, jak pasuje do naszego stylu gry :) mi by się nie chciało tak cały czas wypraw tłuc, a tak event ze studniami do zdobycia ze 2, 3 razy w roku posiedzieć chwilę, to się nie znudzę tak bardzo i wciąż zostanę przy grze, stosując Twoją strategie na pewno już dawno bym foe rzucił
 

DeletedUser16730

Guest
stosując Twoją strategie na pewno już dawno bym foe rzucił

Nie rozumiesz, ja się nie przekomarzam i nie piszę, że masz złą strategię, że jakbym miał taką to bym rzucił, czy co tam jeszcze. Piszę, że z MOJEGO punktu widzenia nie opłacałoby mi się robić eventu gdyby nie było św. A szczególnie teraz kiedy jest auto bitwa i trwa to błysk ciupagi.

bo to zdaje się z jadeitu może być studnia

Może być z ostatniej walki na 3 i 4 poziomie, z jadeitu to może być nerwica najwyżej.

Nie każdy gra na 8 światach,

Jesli gra na jednym to mu w ogóle studnie niepotrzebne, a jeśli na czterech to jest nadal analogia.
 

bartekmod

Książę
Nie rozumiesz, ja się nie przekomarzam i nie piszę, że masz złą strategię, że jakbym miał taką to bym rzucił, czy co tam jeszcze.

ja Twojej strategii też nie krytykuję, dla Ciebie jest dobra, dla mnie by była zła, to wszystko. Masz prawo grać tak jak grasz. Tak samo nie musisz robić eventu dla takich nagród, które mi się podobają.
 

DeletedUser17201

Guest
A ci Cię zablokuje? 5 zwycięstw bez porażki, 100 towaru dla gildii czy wydanie 10 PR?
Walczyć z sąsiadami nie mogę (ostatnia zmiana), na mapie nie da rady totalnie, towaru wpłacić nie mogę, bo jest głupi warunek, że z obecnej lub poprzedniej epoki, a wpłacać z brązu się nie da. 10 pr to akurat żaden problem, nawet jakby się nie robiły same co godzinę, to z budynków spokojnie wyciągnę, plus jeszcze mam z 2k w inwentarzu ;)
 

DeletedUser16730

Guest
A mnie dzisiejsze zadanie zastopowało na kilka dni, dopóki nie ruszą kolejne wyprawy

Też bym tak miał gdybym zadań wcześniej nie przeczytał i nie wstrzymał przedostatniej walki na 3 poziomie.
Tak czy owak rób kapitana może się poszczęści dwa dni pod rząd wojak.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Walczyć z sąsiadami nie mogę (ostatnia zmiana), na mapie nie da rady totalnie, towaru wpłacić nie mogę, bo jest głupi warunek, że z obecnej lub poprzedniej epoki, a wpłacać z brązu się nie da.
Jeśli jesteś w gildii, to są jeszcze wyprawy, a towary można wymienić.
 

schwimmen

Wójt
Czy jest gdzieś może jakaś proponowany układ ułożenia nowych budynków świątecznych tak żeby wykorzystać wszystkie dostępne bonusy?
 

DeletedUser15590

Guest
Właśnie dotarło do mnie, że też nie mam konkretnego celu. Miałem kilka, ale w międzyczasie ewoluowały by w efekcie przepaść.
Razem z kolegą cytowanym wyżej od dzisiaj zakładamy na xboxie po 50 kont i na każdym gramy w tę samą grę.
Sorry, ale nie kręci mnie robienie po tysiąc razy tego samego, a wszystkie wasze cele mogę równie dobrze zrobić na jednym świecie.
Po prostu, uwaga uwaga!, można potraktować tę grę jako zabawę i odskocznię od codzienności, a i tak się prężnie rozwijać, a nie tworzyć w niej kolejny wyścig szczurów, byle mieć jak najwięcej wszystkiego i być jak najlepszym. Ktoś tu ewidentnie zapomniał jaki jest sens gry i zabawy.
Jest w tym jakiś sens, każdy (kto grał w GTA) zrobił sobie na chwilę przerwę od fabuły i zajął się rozwalaniem wszystkiego dookoła.
 

DeletedUser17201

Guest
Jeśli jesteś w gildii, to są jeszcze wyprawy, a towary można wymienić.
Nie rozumiesz chyba. Nie mogę wpłacić towarów, bo mi nie zaliczy wpłaty, przez ten warunek. Wypraw nie mam, bo są od epoki żelaza dopiero, ku mojemu ubolewaniu, ale trudno. Tym niemniej te warunki uniemożliwiają mi skończenie eventu. I tyle.
 

DeletedUser13444

Guest
Mam pytanie czy na becie były nagrodą diamenty tak jak w zeszłym roku
 

DeletedUser11629

Guest
Mam już 6 elementów seciku. Złożyłam sobie całkiem funkcjonalny kwadracik 4x5, lepszy w bonusach niż Czarna Wieża, no jest tylko jeden problem... te elemenciki są za małe. I wygląda to tak, jak kupa jeża, naćkane takie, bez ładu i składu :/
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Też bym tak miał gdybym zadań wcześniej nie przeczytał i nie wstrzymał przedostatniej walki na 3 poziomie.
Tak czy owak rób kapitana może się poszczęści dwa dni pod rząd wojak.

Nawet miałem listę zadań, ale jakoś nie chciało mi się sprawdzać kiedy to zadanie będzie. O ile na głównym świecie mógłbym poczekać z wyprawami, o tyle na pobocznym by mnie zjedli w glidii za to czekanie.
Poczekam do kolejnych wypraw, jako, że event długi to zdarzę nadrobić zaległości z zadaniami, a z kapitanem miałem zawsze tak, że zapominałem o nim i rzadko kiedy udawało się puszczać poszukiwacza po ostatnią nagrodę
 

DeletedUser19136

Guest
Witam, A ja czekam tylko na Galerie Sław, wie ktoś kiedy się pojawi, i druga sprawa bardzo mi się podoba że zadania z eventu mają przerwe czasową, człowiek tak nie goni aby jak najszybciej zrobić wszystkie zadania, ale pomału i na spokojnie robi event, może ktoś jest innego zdania i ma do tego pełne prawo, ale ja lubię te odzielenia czasowe między zadaniami:)
 

DeletedUser16730

Guest
A ja czekam tylko na Galerie Sław, wie ktoś kiedy się pojawi

W samiuśkie Boże Narodzenie.

druga sprawa bardzo mi się podoba że zadania z eventu mają przerwe czasową, człowiek tak nie goni aby jak najszybciej zrobić wszystkie zadania, ale pomału i na spokojnie robi event, może ktoś jest innego zdania i ma do tego pełne prawo, ale ja lubię te odzielenia czasowe między zadaniam

Gdyby wszystkie można zrobić na raz nic by nie stało na przeszkodzie żebyś sobie robiła po jednym dziennie.
 
Do góry