Zima 2017 - komentarze

DeletedUser7795

Guest
Wybudujcie kowali z epoki brązu. Zajmują tylko 2x2 kratki.
 

DeletedUser17534

Guest
Edit 50 razy 1h, no bez przesady naprawdę nie znajdzie się miejsca na kuźnie ??
Przepraszam, nie planujecie swych plansz tak aby było miejsce na eventy, zadania ??

Wybudujcie kowali z epoki brązu. Zajmują tylko 2x2 kratki.

Ja myślę, że bardziej chodzi o samą ilość tych produkcji i o to, że jest to pod koniec eventu. kiedyś tych produkcji różnego rodzaju była rozsądna ilość w zadaniach, a z każdym eventem jest coraz więcej, bo to naprawdę przegięcie 50x1h...
Jak ktoś jest w której z wcześniejszych epok, to nie ma tyle miejsca na budynki produkcyjne, a fakt, że jest jedno zadanie dziennie i to zadanie jest pod koniec eventu, więc nie można sobie wydłużyć czasu na jego zrobienie sprawia, że dużo osób nie przejdzie tego zadania, no chyba że...

i właśnie, można skończyć produkcję za diamenty xD
WŁAŚNIE o to im chyba chodzi... więc można sobie przyspieszyć godzinne produkcje za diamety, dostać kilkanaście gwiazdek, żeby otworzyć jeden prezent więcej, nic nie dostać i tak, i wydać wtedy diamenty następnego dnia na kupienie nagrody za 2k diamentów xD
Cudny plan Inno, traktujcie nadal ludzi w ten sposób, a na prawdę nie wróżę tej grze przyszłości. a gdybyście ją nawet zostawili samą sobie, to jeszcze mogłaby trochę potrwać, a na pewno dłużej, niż przy Waszych "staraniach"...
 

DeletedUser16730

Guest
Te zestawy wszystkie to ściema dla naiwnych.

Ja z pałacowego jestem bardzo zadowolony. Przy niewielkiej inwestycji diamentów dał zamiennik 30 świątyń i dużo towarów przetworzonych. Bardzo pomógł w rozwoju i najchętniej zawaliłbym nim pół miasta.
Ale rozumiem, że to były początki, nie mieli doświadczenia w projektowaniu i ustawianiu w losowaniach. Teraz mają doświadczenia coraz więcej i się już taki błąd nie powtórzy.
 

DeletedUser4215

Guest
Ludzie zrozumcie że tak jest wszędzie w każdej grze. Kiedyś grałem w ........... Pojawiały się nowe rzeczy dostępne za np: diamenty tak jak tu które trudno zdobyć. Byłem na tyle naiwny że: kurde sms-sik waluta i kupię elitarne przedmioty i będę miał wypasioną jednostkę. No to sru poszło kasa wydana waluta przyszła, kupujemy przedmoioty. No i fajnie jednostka wypasiona wymiata, ale tylko 2 tygodnie bo się okazało że pojawiły się kolejne przedmioty które są znowu lepsze i jak ich nie masz to co chwile ktoś ci dopie.doli. No i co znowu SmS-ik? NIE po prostu przestałem w to grać. Jak tutaj tak się stanie to znajdę inną grę która mnie zaciekawi i sobie pogram do momentu kiedy ... Znowu pojawi się historia opisana wyżej. Nie wydam już ani centa.
 

DeletedUser12062

Guest
Ile razy SW pojawi się jako nagroda dnia?
Na becie była bankowo 2 razy a nie wiem czy nie 3.

Co do nagrody. Luz ja jestem w oceanicznej mogę w sekundę wywalić pól miasta wstawić ogrody japońskie, pałace maharadży i teraz to. Miejsce się znajdzie. Czy jest mi to potrzebne.... Wątpliwe.

Ale będąc w jednej z pierwszych epok gry, Gracz wygrywa ogrody japońskie (fajna sprawa daje bonus do ataku, którego się nie ma), potem coś z pałacu maharadży (fajna rzecz zalażnie od komplety PR surka/bonus ataku). Teraz to "cudo" wielkości astronomicznej. Pomijając już niewielką szansę na zbiór kompletu to gdzie taki Gracz na początku gry ma to wstawić? :). I po co? I po co my w oceanicznej mamy to wstawić??

Event zimowy to od lat była cukiernia + fajne budynki premium, ŚW, Azyle, studnie. W tym roku (i pisze to po raz pierwszy) jest nudny jak flaki z olejem.

Jeśli chodzi o produkcję 50x1h. No nie przesadzajmy.... Prowincje nie, badania nie. To co ma być? Wydaj 1pr <--- nagroda 30pr? Zadanie da się zrobić bez problemu.
 

DeletedUser15227

Guest
Event zimowy to od lat była cukiernia + fajne budynki premium, ŚW, Azyle, studnie. W tym roku (i pisze to po raz pierwszy) jest nudny jak flaki z olejem.
.
Popieram :). Szkoda, że event na koniec roku jest po prostu kiepski. Może jeszcze bym się pokusił o uzbieranie fajnego zestawu...ale producenci uniemożliwiają mi to. Wchodzą kolejne sety a rozszerzeń brak.
 

DeletedUser17220

Guest
Czy na testowym wśród nagród była kryjówka i azyl czempiona?
 

DeletedUser16730

Guest
Event zimowy rozpoczęty czyli zestawy bezdiaxowe "wylosowały się" - na 3 światach zebrałem całe 25 sztuk. Na wszelki wypadek nie będę dłubał w nosie, bo przy moim "szczęściu" palec mogę złamać.

Ciekawe, ja też mam w tym tygodniu rekordowo niską losowość diaxów (50%) w 4 etapie. Na 7 światach 29%.
Daleki jestem od Antkowania, ale event i taki niski odsetek i ludzie wtedy najwięcej kupują...
 

DeletedUser17575

Guest
Bałwanek Frosty był trudnym dzieckiem i nie poświęcał zbytnio czasu na poznawanie zimowych tradycji:haha:
 

Fatherland

Książę
Co za guano w tym roku zrobiliście... Wy Niemcy chyba na prawdę nie ogarnięcie świąt Bożego Narodzenia... Dojcie dalej.. my już wiemy że projekt się skończył, gra się zamyka powoli.. ostrzegam nowych nie ladujcie w to kasy... Bańka pięknie
 

DeletedUser19130

Guest
Przez takie eventy moi znajomi którzy grali w foe latami właśnie z niej odchodzą bo nie mają już żadnej przyjemności z grania. Osobiście uważam że twórcy tego eventu obok świąt nawet nie stali. :)
 

DeletedUser18842

Guest
To co mi się dziś trafiło to normalnie szkoda słów...
Najpiew punkty rozwoju (ok ujdzie ale wolałabym coś lepszego)
Potem podwojenie następnej nagrody (już tak się cieszyłam, że może uda mi się zdobyć coś fajnego podwójnie)
A tam...Przemieszczanie...
Potem 1 plan (który i tak już miałam)
No kurcze a ja liczyłam na coś lepszego...
 

DomLuk

Wójt
Już przeliczamy 6x3 czyli 18 krateczek z tego jedna tylko nagroda główna i jedno zwrotu reszta nie bede obijał w bawełene badziewia 14 krateczek czyli pewne na 100 % nawet nie ma te 16 strzałów bo przemieszczenie co widze w poście powyżej :(
Czyli jak bedzies miec pech stulecia to można nawet jednej nagrody dnia nie zdobyc wiem ze o to chodzi w eventach by kupowac za diamenty ale wnet to nie bedzie miał kto kupowac. A po drugie dajmy ze mam farta trafiam wszystkie gdzie to postawic ?. Olałem losuje z dziecimi codzienie dla zabawy bo snieg pada i mają radoche i tyle z tego eventu mam.
 

DeletedUser19211

Guest
A mi się podoba event już mam kilka fajnych rzeczy:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11629

Guest
Edit 50 razy 1h, no bez przesady naprawdę nie znajdzie się miejsca na kuźnie ??
Przepraszam, nie planujecie swych plansz tak aby było miejsce na eventy, zadania ??

Nie, planujemy swoje plansze tak, aby wykorzystać każdą kratkę z maksymalną efektywnością. W związku z czym stawiamy efektywne budynki eventowe, których nie będziemy kasować po to, żeby nastawiać kowali na następny event...
 

DeletedUser11629

Guest
Jeśli chodzi o produkcję 50x1h. No nie przesadzajmy.... Prowincje nie, badania nie. To co ma być? Wydaj 1pr <--- nagroda 30pr? Zadanie da się zrobić bez problemu.

A ja nie mam nic przeciwko zdobywaniu prowincji i badaniom. Ale 50x1h, 40x5min, 25x15min... no ile można... to nudzi i frustruje. Już nie ma innych, ciekawszych zadań? Niech będzie, że i trudniejszych?
 

DeletedUser7795

Guest
@OptimusPime najwyraźniej grasz nie tak długo jak niektórzy. Pamiętamy poprzednie eventy, w których aż się chciało zadania robić, bo nagrody były tego warte. A teraz to się płakać chce.
 

DeletedUser16730

Guest
To fajnie, że tak daleko, nie będzie już potrzeby, żeby je robić

Chyba upadek eventów spowodował takich podejść więcej bo zmienili kolejność (pierwszy raz?) nagród w stosunku do bety żeby ludzie nie wiedzieli kiedy nie ma już potrzeby robić zadań.
 
Do góry