Zima 2017 - komentarze

DeletedUser10716

Guest
Mam takie oto pytanie, dlaczego w opisie niektórych budynków jest napisane, że dają punkty rozwoju, skoro dają JEDEN PUNKT ROZWOJU? Z tego co wiem, to w języku polskim forma liczby mnogiej, jest przypisana do liczby mnogiej. :?

*sprostowanie
są wyjątki jak majtki czy spodnie itd. ale punktów rozwoju to nie dotyczy :]
 

DeletedUser18842

Guest
Na serverze beta już event trwa, a za kilka godzin i na pełnej wersji. Ja przed chwilą testowałam i wyspadły mi 50% premi do zaopatrzenia oraz 1 łotr. Więc szczęście w miarę dopisało, bo nie dostałam ,,Przetasowania''. Polecam sobie wejść i przetestować. Miłego zdobywania nagród :p i żeby wam przetasowania nie wypadały.

Mam pytanie. Czy w tym evencie jest do wygrania kryjówka łotrów? Jeśli nie to naprawdę słaby event.
 

DeletedUser18842

Guest
Mam takie oto pytanie, dlaczego w opisie niektórych budynków jest napisane, że dają punkty rozwoju, skoro dają JEDEN PUNKT ROZWOJU? Z tego co wiem, to w języku polskim forma liczby mnogiej, jest przypisana do liczby mnogiej. :?

*sprostowanie
są wyjątki jak majtki czy spodnie itd. ale punktów rozwoju to nie dotyczy :]
Też się zastanawiam :/
 

DeletedUser14061

Guest
Czyli znów to samo: podbij prowincję, zbadaj technologię i inne tego typu. No nic, znowu będę stał w miejscu z zadaniami
 

DeletedUser

Guest
Poczekajcie aż się zacznie, jeszcze parę, może kilka godzin. Wszak będzie atrakcja, i to jaka!
To będzie niebieska strzała, która nie będzie znikać, dopóki wkurzeni, nie zrobicie losowania! :haha::haha::haha:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Piszę zawczasu, zanim uruchomicie zimowy event. Było do tej pory tak, że gdy event się rozpoczynał, pierwsze, co rzucało się w oczy, to irytująca niebieska strzała wskazująca ukryte okno z loterią.Ta strzała irytowała graczy i nie znikała, dopóki nie zrobiło się losowania. Jak się pojawi znowu, to proszę zapytać się Niemców czy w ich kraju, w FoE grają idioci, że trzeba im pokazywać gdzie jest okno eventu, bo my, Polacy o tym wiemy. Wielu graczy na forum pisało w dyskusjach i komentarzach, że nie życzy sobie aby ta strzała im "wisiała" i nie chcą aby ich zmuszano do losowania aby wreszcie ona zniknęła i ich nie irytowała. Od razu ją blokując- zaoszczędzicie nerwów polskim graczom, a sobie niemiłych komentarzy.
Napisałem to do supportu i polecam zespołowi FoE, tutaj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Naprawdę wszystko jest dla ludzi ale z umiarem i logiką a obecnie niema żadnej logiki w podejściu do eventów i dawaniu tak dużego zestawu gdzie ludzie już perły muszą kasować żeby coś jeszcze wcisnąć.
rotszild , jeśli ludzie kasują Koloseum lub Notre Dame, to na prawdę niewielka strata.
Co do rozszerzeń to fakt, przydałoby się więcej na mapie lub w technologiach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19185

Guest
Cześć! Jak zrobić żeby na telefonie padał cały czas śnieg w grze? Czy jest to losowe? Świetnie wygląda wtedy mapa :D
 

DeletedUser

Guest
Wejdź do miasta. W menu gry masz ikonę ustawień w grze. Kliknij kółka zębate i włącz animacje miasta, oznaczając odpowiednią funkcję. Animacje są na pierwszej pozycji. Tak jest na komputerze. Pokombinuj podobnie z telefonem. Menu gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Piszę do zespołu FoE .
Co z tą strzałą? Nie chcemy jej widzieć po zalogowaniu się na światy. Przekażcie do supportu żeby ruszyli swoje 4 litery albo zacznę tutaj rzucać mięsem. Znacie mnie na tyle, że wiecie iż nie żartuję. A zanim zdejmiecie mój post, powisi on godzinkę albo i więcej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19146

Guest
Śnieg pada przez chwilę tylko kiedy losuje się prezenty. Potem przestaje, topnieje i nie ma śniegu. Mogli by chociaż postarać się o zimowy wygląd miasta ale po co...?
 

DeletedUser17554

Guest
Ten set to największa lipa w grze.. (pomijając coraz gorsze eventy).
 

DeletedUser16730

Guest
Ten set to największa lipa w grze..

Set tak, ale elementy już nie. Tyle, że zdobyć je, tyle ile się chce, takie jakie się chce...
4bf4563aa101d.jpg


Sety są po to żeby "zachęcić" do kupowania diaxów. W sumie to logiczne bo tak robią wszystkie firmy, zachęcają do wydawania pieniędzy. Dziwne by było jakby tu było inaczej.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Sety są po to żeby "zachęcić" do kupowania diaxów. W sumie to logiczne bo tak robią wszystkie firmy, zachęcają do wydawania pieniędzy. Dziwne by było jakby tu było inaczej.

Niech dadzą do wygrania większą ilość SW to ja chętnie kupię diaxy i wielu innych graczy też je kupi, a myślą, że dadzą jakiś set i wszyscy rzucą się do kupowania diaksów
 

DeletedUser17534

Guest
hmmmm, a ja mam bardzo ważne pytanie do obsługi... po jaką cholerę jest w ogóle widoczne tasowanie, jeśli prezenty nie znajdują sie tam, gdzie znajdowały się przed ukryciem po przetasowaniu? nie można było od razu dać ukrytych? przynajmniej nikt nie łudziłby się, że uda mu się wypatrzyć...
 
Do góry