Zima 2017 - komentarze

DeletedUser

Guest
po jaką cholerę jest w ogóle widoczne tasowanie, jeśli prezenty nie znajdują się tam, gdzie znajdowały się przed ukryciem po przetasowaniu?
A po jaką cholerę jest widoczna ta strzała, po zalogowaniu się do świata?
Po jaką cholerę, miga ci menu budowy w mieście gdy skończysz technologię na budynki?
Potem to trzeba klikać, żeby nie migało i nie irytowało człeka.
Najwyraźniej programiści z Niemiec uważają ludzi za idiotów, nie zdolnych zapamiętać jaką technologię ukończyli i muszą ciągle im przypominać:> "Hej idioci, tu wam miga! Zobaczcie co możecie budować!"
Jednym zdaniem:
To esencja traktowania nas przez naczalstwo z InnoGames

Zaczynam się zastanawiać, czy w InnoGames, nie jest to już trwały stan umysłu albo wręcz stała cecha ich mentalności.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
Jedno zadanie dziennie to jest kpina. Tak zachęcacie do kupowania diamentów?
 

DeletedUser16730

Guest
Nagrodę za 8 konflikt IV poziomu Wypraw Gildyjnych czyli 50% szans na zdobycie 50 diamentów zastąpiono 50% szans na 10PR.

Już dawno to zrobili i nie jest tak w każdym tygodniu tylko w części losowej puli nagród. Tak samo jest z nagrodą za 12 konflikt, czyli 100 diamentów. Za 8 i 12 konflikt diamenty są tylko w części losowych zestawów.

Tak zachęcacie do kupowania diamentów?

Dokładnie tak "zachęcają". Gdyby można było zrobić wszystkie zadania w jeden dzień to przy najbliższej św ludzie by mieli za dużo kuponów.
 

DeletedUser7795

Guest
Jeżeli tak mają wyglądać kolejne przyszłe eventy to "dajta se spokój".
 

DeletedUser16730

Guest
Jeżeli tak mają wyglądać kolejne przyszłe eventy

Myślę, że nie będą tak wyglądały tylko będą konsekwentnie "psute". Przez pierwsze 3 lata był progres, wymyślanie dobrych fantów i częste nowe w sam raz rozbudowane epoki. Od półtora roku jest systematyczne psucie. Przekombinowane niekończące się epoki i przekombinowane zestawy fantów, albo fanty śmieci. I jest tutaj widoczna gołym okiem równia pochyła.
Można było uznać, że jest dobrze i trzymać kierunek, ale postanowili zrobić lepsze i kolejny raz okazało się, że to lepsze jest wrogiem dobrego.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Jest prawie taki jak zeszłoroczny, tylko świątynie i studnie zdrożały bo były po 1700.
ale gwiazdki są w takiej samej cenie.
Poważni gracze wiedzą, że tylko te dwa budynki się liczą, reszta to wypełniacz jest.


Wydaje się, że świątyń w żadnym ewencie taniej się nie "kupi", co więcej można ich mieć nieograniczona ilość.

A i jeszcze jedno, to wtykanie w każde zadanie "wydaj 10 PR" to taka nowa świecka tradycja.

Jutro puszka farby, ta lepsza.
 

DeletedUser16730

Guest
ale gwiazdki są w takiej samej cenie.

I jest ich mniej analogicznie do poprzedniego z zadań.

Tu ciągle jest czegoś mniej w tej grze od pewnego czasu, mniej jabłek, mniej kuponów, mniej nagród, mniej bonusów w fantach, mniej diaksów w wyprawach... tylko więcej diaksów za fant, więcej elementów w zestawie żeby był dobry.
O tę równię pochyłą chodzi, powolutku, po cichutku, po troszku się wszystko zaniża. Tak żeby nie waliło po oczach, ale żeby było mniej.
 

DeletedUser7795

Guest
Przyjdzie czas, że i graczy będzie ubywać a potem tylko zostanie zamknąć FoE, bo dochodu nie będzie.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Coś się kończy, coś się zaczyna...

Wszystko jest w ruchu albowiem całkowity bezruch jest niemożliwy.
 

Oscarillo

Szlachcic
Już dawno to zrobili i nie jest tak w każdym tygodniu tylko w części losowej puli nagród. Tak samo jest z nagrodą za 12 konflikt, czyli 100 diamentów. Za 8 i 12 konflikt diamenty są tylko w części losowych zestawów.
Event zimowy rozpoczęty czyli zestawy bezdiaxowe "wylosowały się" - na 3 światach zebrałem całe 25 sztuk. Na wszelki wypadek nie będę dłubał w nosie, bo przy moim "szczęściu" palec mogę złamać.
 

DeletedUser19201

Guest
Czy u Was też Chateau nie daje żadnego bonusu do "gwiazdek"???
 

DeletedUser

Guest
Już w zeszłym roku, przy okazji jakiegoś eventu pisałem, co jest zamiarem "naczalstwa" InnoGames;
Powtórzę raz jeszcze:
Ich zamiarem jest wychowanie nowych graczy na konsumpcyjnych kretynów, którzy będą wydawać 7000 diaxów na szkołę doboszów albo na samego dobosza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Von Grun

Wicehrabia
W poprzednich latach nagrodą za event zimowy był konkretny budynek, który dostawało się za ukończenie linii zadań. Teraz mamy zestaw 9 elementowy i musimy trafiać poszczególne elementy mając do dyspozycji 21 gwiazdek dziennie, co daje 2 strzały na element na 18 prób możliwych (pod warunkiem, że nam nie przemiesza). Event potrwa 35 dni i z uwagi na to, że dwa elementy są nagrodami z linii zadań pozostaje nam 7 elementów do trafienia z prezentów. Nawet jak się powtórzą ze 2-3 razy wciągu eventu i nawet jak będziemy oszczędzać gwiazdki to i tak mamy marne szanse na trafienie całego zestawu. Więc po co się męczyć?
Zadania 24 godzinne też nie zachęcają do większej aktywności. Nawet jak jest jakaś konkretna nagroda dnia to 2 strzały to stanowczo za mało żeby ja trafić. Można oszczędzać gwiazdki, tylko po co, jak można równie dobrze wylosować małą paczkę medali, paczkę monet, jedna sztukę wojska lub przemieszanie? :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18808

Guest
hmmmm, a ja mam bardzo ważne pytanie do obsługi... po jaką cholerę jest w ogóle widoczne tasowanie, jeśli prezenty nie znajdują sie tam, gdzie znajdowały się przed ukryciem po przetasowaniu? nie można było od razu dać ukrytych? przynajmniej nikt nie łudziłby się, że uda mu się wypatrzyć...

Tez tak uważam, że to bez sensu. Lepiej było od razu dać ukrytych. Ale co zrobisz, nic nie zrobisz.. ;)
 

DeletedUser17554

Guest
Nie chcę was martwić, ale wygląda na to, że Foe to już gra kompletna. Znaczy się — po kilku latach na rynku, gra wyczerpała możliwości dodawania opcji w celu zainteresowania graczy. Bez rewolucyjnych pomysłów gra umrze — prędzej czy później. Widząc co się dzieje twórcy zaczęli doić z obecnych użytkowników ile mogą, bo tendencja przyrostu graczy jest spadkowa. Także trzeba szukać nowych rozrywek.
 

Von Grun

Wicehrabia
Szansa na trafienie nagrody dnia wynosi 5,55%, nie pamiętam eventu, w którym tak słabo by to wyglądało.
 

DeletedUser17606

Guest
kompletna klapa zestaw 8x8 daje 4pr dwa zestawy maharadzy daja mi 13pr i 10towaru na 56 kratkach. Do tego ograniczenie jedno zadanie na 24h po co?? oczywiście żeby wydawać na diamenty żeby za szybko nie uzbierac gwiazdek i nie moc za duzo losowań robić REWELACJA. Następnie tawerna pomysł dobry i oczywiście co na pomyśle się skończyło brak nowości w tawernie możliwości jej rozbudowy czy nowych rzeczy do kupienia po kilkaset tysiecy srebrników sie kisi bo nie ma z nimi co robic. A co można by do sklepu tawerny jak np za medale wprowadzić rozszerzenia terenu no ale po co lepiej przechowaj budynek dawać
 

kasia2389

Arcyksiążę
Nie mogę zrozumieć tego marudzenia, to pod względem "wydajności" w stosunku do włożonej pracy najkorzystniejszy ewent.

Będzie można bo bardzo dobrej cenie wymienić uciułane diaxy na kolejne świątynie i studnie.

Po dzisiejszym losowaniu na testowym mogę stwierdzić, że koszt pożądanej nagrody przy dużej ilości losowań jest poniżej 1000 diax.

No to to chyba lekkie przegięcie jest:

Nowy obraz mapy bitowej1.jpg


PS
Te zestawy wszystkie to ściema dla naiwnych.


po kilkaset tysiecy srebrników sie kisi bo nie ma z nimi co robic.
Jak wejdą zadania dzienne to szybko Ci ta sumka stopnieje.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser212

Guest
Na becie do końca eventu już kilka dni (6) i nie sądzę żeby były jakieś rewelacje pod względem nagród. Ja wyjełem łącznie 5 studni życzeń. I jestem z tego zadowolony, irytowało mnie to że wylosowałem łącznie 6 potworów wielokratkowych (7x6) w postaci Rancz cóż postawi się i się sprzeda jakieś młotki wpadną :)
Edit 50 razy 1h, no bez przesady naprawdę nie znajdzie się miejsca na kuźnie ??
Przepraszam, nie planujecie swych plansz tak aby było miejsce na eventy, zadania ??
 
Do góry