Zima w Forge of Empires - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

Mikekun

Książę
siemanko

Czy można gdzieś dostać pełną listę zadań na ten event zimowy? Zauważyłem właśnie że zadania zaczęły mi się powtarzać a to duże zaskoczenie jak dla mnie. I co najważniejsze kiedy mogę się spodziewać w zadaniach ciastkarni?

PS: Pierwszy portret kobiety już dostałem, liczę jednak na to że po raz kolejny tury nie będę musiał przechodzić ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Powtarzające się zadania, nie znaczą powtarzających się nagród.
A co się powtórzyło bo ja nie pamiętam takiego zadania?
 

DeletedUser13596

Guest
Lista zadań jest także na moim blogu, aktualizuję co jakiś czas, w tej chwili jest jeszcze spory zapas.

Problemem jest to, że na becie będzie chyba nieukończony event... i nie wiadomo jakie będą 3 ostatnie zadania.
Na pewno jednak ostatnie będzie polegać na usunięciu ciastkarni by otrzymać legendarną ciastkarnię.

Kasia, skąd wiesz, że jutro będzie taka nagroda? Odpisz na PW

Kto czekał na zimową piramidę?

Denerwuje mnie że jak zalicza zadania z automatu to nie d się przeczytać polecenia, tym samym nie wiem gdzie ten ręczniczek był szukany :(
Wystarczy przeczytać screena na moim blogu i cała przyjemność zostaje zachowana :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Pewnie mogę cała historie przed przeczytać i być gotowa, ale ja lubię tak sobie codziennie bałwanka wysłuchać i jego problemu z ręczniczkiem. A tu gra oferuje mi luki.
 

DeletedUser15149

Guest
Jak to w życiu - luki i urwane filmy się zdarzają.
Co do najfajniejszych i najbardziej wyczekiwanych nagród to miło, że Inno zostawia je na później. Więcej gwiazdek się uzbiera i będzie można wygrać 2x albo więcej daną nagrodę :D czekanie się opłaca
 

DeletedUser15149

Guest
piękne marzenie ... :] mnie wystarczy połowa tej liczby w świątynie wiedzy ;)
 

bartekmod

Książę
jak to się stało, że dzisiejszego zadania nie zaliczyło mi z automatu, a mam skończone drzewko :) był kiedyś wątek o tym automatyzmie w zaliczaniu zadań i chyba moją uwagę zastosowali :)
 

DeletedUser15149

Guest
a bo widzisz, bo zadanie ma dwa warianty, uznali, że zawsze możesz wydać 15 pr w perłę :) :D
chociaż to trochę niesprawiedliwe, bo inni mogą zadanie zaliczyć odkrywając tech, a Ty nie. ale co poradzić 8>
 

bartekmod

Książę
no i wcześniej takie zadanie zaliczało z automatu :)
a to akurat ja gdzieś tam zaproponowałem, żeby w zadaniach "technologia lub PR w Perłe" trzeba było wydać Pr w Perłę, a w zadaniu "splądruj lub podbij sektor" trzeba było splądrować sąsiada, bez zaliczania takiego zadania z automatu :)
 

DeletedUser15149

Guest
skoro dzisiaj medale jako nagroda główna to przez najbliższe dnia na bank jakaś ozdoba :D czyli zbieranie gwiazdek cd.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Ja tam mam teraz rozszerzenie za 65k medali i dzisiaj w mobilce niechcąco w pośpiechu kliknęło mi się na prezent i akurat wpadły medale :D
Co prawda jeszcze jedno takie, czy dwa i miałbym rozszerzenie, ale akurat na nim mi aż tak nie zależy.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Nie, jutro nie będzie TEN dzień. No chyba, ze kogoś ucieszy zadanie przejęcia prowincji.
[-SPOILER]Sklep zimowy - zadowolenie[/SPOILER]
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser14692

Guest
Nie zachwyciło mnie to zadanie mam nadzieje że jutro nam to zrekompensują i będzie fajna nagroda w prezencie :)
 

DeletedUser14692

Guest
Raczej nie o taką rekompensatę mi chodziło.

Na jakie nagrody zbieracie gwiazdki?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11656

Guest
Witam.
Potrzebuję odpowiedzi na male pytanko ;)

Więc tak ;)
Wchodzę sobie w evencik by wylosować nagrody i klikam jedno pole... hurraa.. mam 2X
klikam następne pole ... hurrra .. mam 'pokaż dwa' - i tu moje pytanie
Czyż nie powinno mi odsłonić czterech pól ??
A u mnie odsłania dwa..

Fakt że jedno z gwiazdkami a drugie z świątynią ;)

Więc jak to powinno być?
 

DeletedUser5324

Guest
kolejny dzień z fascynującymi nagrodami w evencie :) dosłownie szaleństwo :) łeb urywa :)
dlatego najbardziej mnie rozbawiła oferta specjalna za diamenty plus 500 gwiazdek :) niby kto i po co miałby to kupić? :)
 
Do góry