Zima w Forge of Empires - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7795

Guest
Ashantess napisz proszę czy będzie zadanie aby przejąć 3 prowincje.
 

DeletedUser13596

Guest
Proszę zmień w podpisie link do swojego bloga z http://foeplayer.com/en/ na http://foeplayer.com/pl/
po wczytaniu strony musze ciagle wybierac jezyk na polski :(

mam także pytanie czy nagrody takie jak Kryjówka Łotrów,Galeria Sław powtarzają się przez cały event? czy są tylko raz?

Na becie były tylko raz, ale niektóre nagrody były kilka razy (budynki eventowe zimowe).

Adres nie jest ustawiamy przeze mnie, po wpisaniu przekierowuje na stronę na podstawie języka przeglądarki internetowej, którego używasz... Widocznie nie zawsze działa to poprawnie ;)
 

DeletedUser15149

Guest
Szkoda, że tak jest z tymi nagrodami. Jak jak jest jakieś drzewko do wygrania albo jakieś inne ustrojstwo dające zadowolenie to się powtarza, jak kryjówka albo świątynia wiedz to raz.
No nic, ale dobrze, że chociaż raz będzie.
 

DeletedUser8110

Guest
Nic dziwnego - wyjątkowe nagrody mają pozostać wyjątkowymi, nie mogą być zbyt łatwe do zdobycia. :D
 

kasia2389

Arcyksiążę
Nic dziwnego - wyjątkowe nagrody mają pozostać wyjątkowymi, nie mogą być zbyt łatwe do zdobycia. :D
250 diamentów to wyjątkowo wyjątkowa nagroda, nie dosyć, że jest tylko raz to jeszcze drugiego dnia (i tak dobrze, bo przecież mogła być pierwszego). W zeszłym roku też była drugiego dnia, co ciekawe w tym roku jest inna kolejność nagród.

I tu mogę postawić dolary przeciw orzechom, że w przyszłorocznym ewencie też 250 diamentów będzie drugiego dnia.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
ile zebraliście gwiazdek? czy już wydaliście czy nadal zbieracie?
 

DeletedUser

Guest
Ja mam narazie lekko ponad 200 i zbieram aż się pojawią interesujące mnie nagrody ;}
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja obstawiam ze jutro nie będzie to ten dzień ^^
Gwiazdek mam mało 113 bo starałam się pomnożyć ich ilość a i renowacyjne 3 chapnęłam.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Kto czekał na zimową piramidę?

Denerwuje mnie że jak zalicza zadania z automatu to nie d się przeczytać polecenia, tym samym nie wiem gdzie ten ręczniczek był szukany :(
 
tak , racja ... to nie jest jeszcze ten dzień . Zadanie wykonane a na prezenty przyjdzie mi jeszcze troszkę poczekać
Event fajny ( nie pierwszy za czasów mojej gry ) i cierpliwość na pewno zostanie nagrodzona
 

kasia2389

Arcyksiążę
Zadziwiające, im dłużej nie nadchodzi TEN dzień tym lepiej.
No się doczekaliśmy:
Przejmij 3 sektory.

to jeszcze prowincja, zwiad, 1 lub 3 sektory, i może coś jeszcze....
 
też czekam na świątynie ... kryjówkę łotrów chyba najbardziej ... do tego ciastkarnię i może jakąś galerię . A swoją drogą każdy prezent ma swoją cenę i na pewno żadnym nie pogardzę , ale jak mają być takie na których najbardziej mi zależy ........ to mogę poczekać .....
... a dzisiejsze zadanie ? dosyć wymagające , nie powiem
 
Do góry