Zima w Forge of Empires - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15075

Guest
Nie ma znaczenia kiedy zgłosisz, nic się nie gubi :)

Odlozylam wyslanie zgloszenia bo swiadoma bylam nawalu pracy CM-ow w godzinach, zaraz po pojawieniu sie problemu. No i nie pisalam o milionach zgloszen a o dziesiatkach tysiecy.
MERITUM problemu to to, ze nikt nie napisal do kiedy nalezy zglaszac problem. Powyzej 2 posty graczy wyslane na minute czy 2 przed zakonczeniem Eventu z uwaga, ze u nich sytuacja nie zostala skorygowana. Wiec pytanko:
1° Jesli nie zostalo ich zgloszenie rozpatrzone, tzn CM-y sie nie wyrobili. Wiec nie kazdy zostal usatysfakcjonowany pomimo wyslania zgloszenia.
2. Jesli zas skorygowano blad po zakonczeniu eventu, to co stoi na przeszkodzie by przyjmowac zgloszenia po zakonczeniu eventu. I nikt tu nie mowi o terminach miesiecznych (to w odniesieniu do wpisu @Natalia).

@ashantess Zadam sobie jeszcze jeden trud by zacytowac wypowiedzi innych graczy na potwierdzenie, ze nie ja jedna wyrazialam krytyczne opinie i refleksje, a za to zostalam nazwana "placzka". W kolejnej przerwie na prostowanie blednych interpretacji moich wpisow lub ich wyolbrzymianie/przeklamanie.
A ponadto, jesli Cie przerosla rola CM-a/Moderatora, to tym bardziej nie wypowiadaj sie jako gracz.
BTW Pozdrawiam Leczna, ja rodowita lublinianka wiec jestesmy ziomalami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
Dziękujemy za szacunek do pracy supportu :).
Niemniej nie ma obaw, zgłoszenia można wysyłać zawsze, niezależnie od pory dnia, czy spodziewanego obciążenia. Ostatecznie zgłoszenia i tak "załatwiane" są mniej-więcej w kolejności nadejścia, zatem czy coś wejdzie do systemu o 4 rano (przy wielkim natłoku), czy dopiero w południe (w normalnym dniu), tak naprawdę nie zrobi nikomu wielkiej różnicy.

Zachęcamy zatem do niezwłocznego kontaktu z razie jakichkolwiek problemów!
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
PS. mam problem na 5 swiatach z 7. Swoj problem zglosze pod koniec tygodnia, bo nie chce by moje zgloszenie zagubilo sie - zapewne - w dziesiatkach tysiecy innych.

To nie ja zle zrozumialam, to raczej Ty nie wiesz co piszesz. Nigdzie nie sugerowalam, ze moje zgloszenie moze sie zagubic. Odlozylam wyslanie zgloszenia bo swiadoma bylam nawalu pracy CM-ow w godzinach, zaraz po pojawieniu sie problemu.

Problem pojawił się po północy, zdecydowana większość graczy jak i supporterów spała, więc o nawale pracy ciężko napisać tym bardziej ze to "wolontariat" a nie praca, więc i godziny sa....

Co ja tłumacze :idiot:
 

DeletedUser15149

Guest
MERITUM problemu to to, ze nikt nie napisal do kiedy nalezy zglaszac problem.
a nie uważasz, na zdrowy rozsądek, że taki błąd można zgłaszać zawsze, a nie tylko w czasie trwania eventu? Przecież rozwiązanie takiego problemu jest proste - jeśli ktoś sprzedał ciastkarnię, nie dostał w zamian większej, to ją dostanie "ręcznie" od suppotu. Czy stanie się to jeszcze w trakcie trwania eventu czy już po nie ma znaczenia, bo gracz i tak dostaje to co utracił pierwotnie.

W kolejnej przerwie na prostowanie blednych interpretacji moich wpisow lub ich wyolbrzymianie/przeklamanie.
wydaje mi się, czy celowo tak piszesz, żeby wywołać dyskusję na swój temat? zrobiłaś "burze w szklance wody" z problemu, który chyba już nikogo nie ekscytuje poza Tobą. Wyślij zgłoszenie do supportu, poczekaj na odpowiedź i tyle.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3220

Guest
Odlozylam wyslanie zgloszenia bo swiadoma bylam nawalu pracy CM-ow w godzinach, zaraz po pojawieniu sie problemu. No i nie pisalam o milionach zgloszen a o dziesiatkach tysiecy.
MERITUM problemu to to, ze nikt nie napisal do kiedy nalezy zglaszac problem. Powyzej 2 posty graczy wyslane na minute czy 2 przed zakonczeniem Eventu z uwaga, ze u nich sytuacja nie zostala skorygowana. Wiec pytanko:
1° Jesli nie zostalo ich zgloszenie rozpatrzone, tzn CM-y sie nie wyrobili. Wiec nie kazdy zostal usatysfakcjonowany pomimo wyslania zgloszenia.
2. Jesli zas skorygowano blad po zakonczeniu eventu, to co stoi na przeszkodzie by przyjmowac zgloszenia po zakonczeniu eventu. I nikt tu nie mowi o terminach miesiecznych (to w odniesieniu do wpisu @Natalia).

@ashantess Zadam sobie jeszcze jeden trud by zacytowac wypowiedzi innych graczy na potwierdzenie, ze nie ja jedna wyrazialam krytyczne opinie i refleksje, a za to zostalam nazwana "placzka". W kolejnej przerwie na prostowanie blednych interpretacji moich wpisow lub ich wyolbrzymianie/przeklamanie.
A ponadto, jesli Cie przerosla rola CM-a/Moderatora, to tym bardziej nie wypowiadaj sie jako gracz.
BTW Pozdrawiam Leczna, ja rodowita lublinianka wiec jestesmy ziomalami.

Nie rozumiem, jak można tak dalej nie zrozumieć tego, co dodatkowo Ci wyjaśniłam :)
Nie pisałam konkretnie o evencie a o ZGŁOSZENIACH ogólnie. Wiadomo, że nie ma sensu zgłaszania eventu rok później, bo nic z tego nie uzyskasz.
Nie mam też chęci prowadzić z Tobą dalej tej dyskusji, bo jedyne co umiesz to szukać problemu tam, gdzie go nie ma i nie rozumiesz słów wyjaśnienia. A jeżeli wiesz lepiej co ja mam na myśli, to po co masz ze mna rozmawiac.
Co do przerastania mojej "roli" w Teamie, skoro nie masz o niej żadnej wiedzy, to radzę się nie wypowiadać.

P.S. Nie przypominam sobie byśmy były "ziomalami", a do Lublina mimo wszystko mi daleko (i tak niech zostanie).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
Każda sprzedana w czasie trwania błędu ciastkarnia (nieco ponad dwie godziny w nocy 3 stycznia) została właśnie zrekompensowana poprzez przyznanie do inwentarza ciastkarni o jeden "poziom" większej.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Każda sprzedana w czasie trwania błędu ciastkarnia (nieco ponad dwie godziny w nocy 3 stycznia) została właśnie zrekompensowana poprzez przyznanie do inwentarza ciastkarni o jeden "poziom" większej.

Jeden poziom większej? Czyli gracze dostali taką jak powinni na wstępie, czy większą w ramach rekompensaty?
 

DeletedUser8110

Guest
Dostali budynek o poziom wyższy od tego, który został przez nich sprzedany.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Całkiem miło, że legendarna ciastkarnia zajmuje 5x3, nie musiałem połowy miasta przerabiać :)
 

DeletedUser14288

Guest
Nagrody nie byly ponad to co powinnam dostac i ok mialam duza ciastkarnie dostalam wielka, a czemu mialam dostac legendarna?Bo trafil sie blad? Takie zycie. Wazne ze naprawiony a moderatorzy i tak pracy mieli.
 
Do góry