Zima w Forge of Empires - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Co to za dwa nowiutkie portrety? :>
Pytam z ciekawości i w ogóle :D (kto czytał mój temat, ten wie)
 

Mikekun

Książę
Fajny temat, może wreszcie dodadzą pory roku do gry, czyli wiosna, lato, jesień, zima ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser15570

Guest
Tylko mogło to być na odwrót, to drogi powinny być mało zaśnieżone a pola poza miastem całe białe, ale i tak jest całkiem całkiem :) Dla mnie bomba, większość czasu siedzę na tablecie, wiec będzie biała mapka.

Jako że to mój pierwszy zimowy event mam pytanie, jaka ilość gwiazdek jest do "wyjęcia" jednego dnia?
 

DeletedUser2627

Guest
Prezent do aplikacji mobilnej to jak dla mnie strzał w 12tkę, gdyby jeszcze tryb nocny i jesienny....

--------
W tym konkretnym przypadku trailer był lepszy od filmu. Strzał w 3kę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14459

Guest
Rozumiem, że STUDNIE też będzie można zdobyć?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15570

Guest
Ponawiam pytanie, jaka ilość gwiazdek jest do "wyjęcia" jednego dnia?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15643

Guest
Co to za dwa nowiutkie portrety? :>
Pytam z ciekawości i w ogóle :D (kto czytał mój temat, ten wie)

no niestety będziesz rozczarowany

portrait_179.jpg
portrait_180.jpg
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
no niestety będziesz rozczarowany

Trochę jestem :p Ale domyślałem się że nie będzie tego, co bym chciał. Ale dochodzi kolejny argument za tym, aby moja prośba/propozycja przeszła :D Kolejna "para" wchodzi do gry :p Więc są i pozytywy takiego obrotu spraw.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
śnieg spadnie tylko w aplikacji mobilnej hmm teraz tak przyszło mi do głowy że w przyszłości inoo będzie bardziej rozwijało mobilna wersje niż przeglądarkowa - nie chcę głupio pisać ale może i ta przeglądarkowa przestanie istnieć

>>>:D Wykluczone :D. - Bryfft
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
śnieg spadnie tylko w aplikacji mobilnej hmm teraz tak przyszło mi do głowy że w przyszłości inoo będzie bardziej rozwijało mobilna wersje niż przeglądarkowa - nie chcę głupio pisać ale może i ta przeglądarkowa przestanie istnieć

Aż głupio mi pisać że już rok mija odkąd Inno wszystkie aktualizacje robi pod mobilki, bo to przyszłość wg nich! :shame:
 

DeletedUser12062

Guest
Aż głupio mi pisać że już rok mija odkąd Inno wszystkie aktualizacje robi pod mobilki, bo to przyszłość wg nich! :shame:

Zwłaszcza, że "sztuczna" początkowa sprzedaż tabletów jako gratisy do abonamentów drastycznie leci w dół. I raczej pomimo początkowego entuzjazmu twórców takich "cudownych" rozwiązań, tablety nie spotkały się z wielkim zadowoleniem rynku. Ogólnie wielka szkoda, że śnieg tylko do wersji mobilnej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
Zima zawita do wszystkich wersji ;]. Po prostu efekt śniegu okazał się banalnie prosty do zrobienia w aplikacji, natomiast stanowiłby sporo pracy w przeglądarce :).
Bardzo proszę nie dorabiać sobie teorii ;].
 

DeletedUser

Guest
razem przez cały event możemy otworzyć około 70 prezentów :) czyli spokojnie mozna otrzymac minimum 4 wybrane przez siebie nagrody oraz 64 dodatkowe (nawet pechowy gracz który będzie musiał otworzyć wszystkie)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Zima zawita do wszystkich wersji ;]. Po prostu efekt śniegu okazał się banalnie prosty do zrobienia w aplikacji, natomiast stanowiłby sporo pracy w przeglądarce :).
Bardzo proszę nie dorabiać sobie teorii ;].

Niedawno ktoś pisał że to jeden zespół, jedna gra, jednak banalny śnieg dla wybranych ;/
 

DeletedUser11758

Guest
Raczej będą studnie, jak co roku ;)
Czy będzie można wygrać tym roku Kryjówkę łotra ?. Oceniam go 4 na 5. Trzeba wykonywać zadania by dostać gwiazdki. Szkoda że nie naśladuje eventu Wielkanocnego bo wtedy rozdajemy inni graczom gwiazdki i to dawało by więcej emocji i pasowało by do tego eventu . Prawdopodobnie też musimy czekać wiele godzin na zadania. Te wady obniżają ocenę a mógł dostać maksymalną ocenę . Budynki z tego eventu mają wspaniały wygląd i dają opłacalne rzeczy np Ciastkarnia wspaniały wygląd i spora produkcja.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Trzeba wykonywać zadania by dostać gwiazdki. Szkoda że nie naśladuje eventu Wielkanocnego bo wtedy rozdajemy inni graczom gwiazdki i to dawało by więcej emocji i pasowało by do tego eventu

Akurat event Wielkanocny z rozdawaniem jajek ma wiele wspólnego z zachodnią kulturą (a przynajmniej z tego co mi wiadomo, z Niemcami, gdzie ponoć "Zając Wielkanocny" chowa prezenty (jajka?) w różnych miejscach i dzieci mają za zadanie ich szukać). W zimę jako takiego chowania prezentów się nie praktykuje (chyba że chowanie prezentów przed Wigilią, żeby wcześniej dzieci ich nie znalazły :p), bo wszystko jest pod choinką (choć może gdzieś jest jakaś tradycja, że prezenty zamiast trzymać pod choinką, to poukrywane są w różnych miejscach i trzeba je szukać. Jakby kto takie coś praktykował, to niech mnie sprostuje).

Prawdopodobnie też musimy czekać wiele godzin na zadania

Dla jednych to wada, dla innych zaleta :) Dla mnie właśnie zaleta, bo przez całą zimę będzie się wykonywało zadania i każdego dnia można sobie zwiększać pulę gwiazdek nie tylko przez "tasowanie" prezentów, ale także wykonywanie zadań (zamiast nazbierać przez pierwszy tydzień i potem "tylko" po 10 sztuk).

Ponawiam pytanie, jaka ilość gwiazdek jest do "wyjęcia" jednego dnia?

12 za zadanie,
10 za zakrycie planszy,
i nieograniczona ilość za diamenty!

Dodać do tego możliwość wylosowania w prezencie gwiazdek (czyli ~50 z prezentu (o ile dobrze pamiętam jak rok temu było), ~10 przy przemieszaniu, ~3 przy odkryciu dwóch nagród itp. - podwojone nagrody gdy wylosowano przed tym podwojenie nagród (chyba tak to działa :p)).
 
Do góry