Zima w Forge of Empires - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Tak mam zaliczona druga część, napisze do supporta :) Dzieki za info :)
 

DeletedUser

Guest
zastanawialiście się czy sort jest ten sam na wszystkich światach? czy losowy? np otwieracie na pl1 pierwsza paczkę czy nagroda będzie taka sama na 2 świecie i na następnych? ktoś to sprawdzał? czy aby na pewno sortują się u każdego gracza osobno? na pewno to trochę obciąża serwer.
 

DeletedUser15463

Guest
Czy codziennie za losowanie nagród dostaje sie dodatkowe gwiazdki?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Czy codziennie za losowanie nagród dostaje sie dodatkowe gwiazdki?

Za przetasowanie prezentów dostaje się 10 gwiazdek, dodatkowo za zadanie dostaje się ileś (tu chyba rośnie z każdym zadaniem liczba gwiazdek w nagrodzie) gwiazdki można jeszcze wylosować w prezencie, no i na koniec kupić za diamenty.
Innych opcji zdobycia nie ma.
 

Fatherland

Książę
czyli świątyni wiedzy nie będzie ?
czy będzie ?
jak to w końcu jest?
można poprosić o jakies oficjalne informacje;)
 

DeletedUser8110

Guest
Oficjalnych informacji dotyczących nagród (zgodnie z polityką spoilerową) nie będzie. :)
 

Fatherland

Książę
a nie oficjalnie ? jakie są przeczucia? :D
świątynia wiedzy jest bardzo istotnym budynkiem, jesli go zabraknie w prezentach któregoś dnia to bedzie to bardzo dużo błąd i na pewno strata zarobku na diaxach dla inno :D
 

DeletedUser15681

Guest
Wczoraj wygrałem ZIMOWY JARMARK jak go odebrać > ? Nigdzie nie mogę go znaleźć ;/
 

DeletedUser2776

Guest
Z pieciu swiatow lacznie 750 diamentow :). Z czego na dwoch za pierwszym klikiem :D.
 

DeletedUser15682

Guest
mam problem w zimowym eventem juz w pierwszym zadaniu mimo iz moi mieszkancy sa mega zadowoleni misja tego nie zalicza i event stoi w miejscu moze ktos cos doradzic??
 

DeletedUser15682

Guest
sam do tego doszedlem..... rozwiazanie jest dziwne musialem usunac 2 budowle zeby zadowolenie spadlo i zaliczylo zadanie://///
 

bartekmod

Książę
na pobocznych się nie udało, ale na głównym diaxy są i to dość szybko gwiazdki zostały na późniejsze ciekawe nagrody
 

DeletedUser15463

Guest
balagann napisz do supportu ja też miałam problem z pierwszym dniem bo pomimo zadowolenia nie zaliczało mi zadania. po napisaniu zapytania co robię złe zaliczyli mi zadanie bez problemu.
 

DeletedUser2776

Guest
Zbuduj najtansza dekoracje. Zadowolenie sie zmieni, system to wychwyci i zaliczy Ci zadanie.
 

DeletedUser4922

Guest
1250 diamentów ;) w tym 3 za pierwszym kliknięciem ;)

+ zdjęcie mojego dzisiejszego farta w Evencie ;)
 

Załączniki

  • dwa prezenty.jpg
    dwa prezenty.jpg
    175,4 KB · Wyświetlenia: 44

DeletedUser4922

Guest
kupno 10 gwiazdek to wydatek 80 diamentów, które masz bo wygrałeś więc i tak wyjdziesz 170 diamentów na plus - dokup sobie, ale najpierw wylosuj gwiazdki to "zarobisz" 4, a potem diamenty :)
Dokładnie tak zrobiłem :) Krok po kroku

Malenstwoooo lepiej się nie da :) Mistrzostwo Świata ! :)
 

DeletedUser15684

Guest
Nie próbujcie śledzić prezentów. Losowanie to oszustwo :) prezenty jak na dłoni a i tak co innego wyskakuje. Sprawdzone. Programiści wiedzieli co robią.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry