Zima w Forge of Empires - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

Mikekun

Książę
Fatherland, pewnie będzie w losowym wybieraniu prezentów, a nie koniecznie z zadań ;)

PS: Czy ktoś ma pełną listę zadań z testowej wersji? Pytam się ponieważ nie wiem gdzie stanąłem z ich wykonaniem.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun

>>>Być może byłoby dobrym pomysłem zapytać właśnie na tej testowej wersji ;] - Bryfft
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kasia2389

Arcyksiążę
To było ostatnie zadanie (5.) w dodatkowej serii od drugiego bałwanka. potem była przerwa 5 dni i dziś pojawiło się nowe zadanie (już 13.).
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Fatherland, pewnie będzie w losowym wybieraniu prezentów, a nie koniecznie z zadań ;)

PS: Czy ktoś ma pełną listę zadań z testowej wersji? Pytam się ponieważ nie wiem gdzie stanąłem z ich wykonaniem.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun

>>>Być może byłoby dobrym pomysłem zapytać właśnie na tej testowej wersji ;] - Bryfft

Mikekun, pytasz o to drugi raz, a dalej nie posłuchałeś się udzielonej odpowiedzi.
Tak oburza mnie ciągłe pisanie twoje o becie, bo uwaga: To nie jest forum bety, a ty wręcz pytasz o zadania rozpisane jeszcze z przed bety, zaraz będziesz pytać o walentynki i o ich liste...
 

DeletedUser13596

Guest
Mam spis i screeny wszystkich zadań. Dodane w trakcie eventu zadania dają mniej gwiazdek niż te które pierwotnie były na początku. Najprawdopodobniej dodane będą pierwszymi, ale to już Bryfft mógłby potwierdzić, albo zaprzeczyć.

Mam też kolejność nagród z bety.

Pamiętajmy że kolejność nagród i zadań może być inna (zwłaszcza nagród - tak było rok temu) na Becie i na naszym serwerze.

Wszystkie dostępne informacje opublikuję na blogu (link w stopce) i będę na bieżąco aktualizował. Polecam zaglądać (link w stopce)

Tutaj nie mogę nic powiedzieć, no bo polityka spoilerowa :)

@Roscoe - to jak już linkujesz gdzieś, to logo tam przynajmniej zmień na nowe ;]. - Bryfft
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
nowe budyneczki również prezentują się barwnie i kolorowo
a czy wiadomo jakie bonusy dają : zimowa piramida i zaprzęg Mikołaja , czy może to tajemnica albo niespodzianka ?
Widziałem już takie pytanie lecz odpowiedzi nie było ......
 

kasia2389

Arcyksiążę
Zrób sobie konto na testowym, będzesz zawsze pierwszy wiedział :)
Bez tytułu.png


Jeszcze nie było
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser13596

Guest
Hu hu ha. Idzie zima zła! Hu hu ha!

Bryfft, nowe logo mi się szczerze mówiąc podoba mniej niż stare :(. Ale co zrobić, trzeba będzie zmienić na stronie pod linkiem. Nie ma wyjścia :(
 

bartekmod

Książę
7 miast obskoczonych z zadaniem i wymieszaniem, ale nie ma sensu losować póki co, lepiej zbierać gwiazdki na lepsze nagrody :)

Edit:
Wanat70 - ustal sobie priorytetowe nagrody dla Twoich miast
u mnie to będą np: Diamenty - wszystkie światy, Studnie życzeń - 6 pobocznych światów, Świątynie wiedzy - główny świat, można się pokusić o diamentowy budynek kulturalny na głównym świecie... chyba tyle?
lepiej zbierać kilka dni, uzbierać np 100 i jak będzie najlepsza dla Ciebie nagroda masz 10 losowań, wydając codziennie gwiazdki na nagrody poboczne będziesz miał codziennie np 25 gwiazdek z zadania i tasowania i będziesz miał tylko 2 szanse na wygranie faworyzowanej nagrody
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7261

Guest
Zdecydowanie lepiej zbierać gwiazdki na ciekawsze nagrody, niż codziennie losować. W pełni zgadzam się z przedmówcą :)
 

DeletedUser

Guest
czy ktoś może wie ile razy przez cały event nagrody się powtarzają np:
Galeria Sław,świątynia wiedzy,Kryjówka Łotrów,Bazar,Ciastkarnia

1 zadanie już zrobione 31 gwiazdek zdobytych :)
 

DeletedUser7795

Guest
W temacie odnośnie eventu zimowego nie ma ani słowa o tym, że jest przerwa do następnego zadania.
Tak się nie robi drogi Teamie.
 

DeletedUser

Guest
ja też mam jedno zadanie zrobione a gwiazdek tylko 21 :?

a tasowałeś prezenty? za tasowanie dostaje się 10 gwiazdek :) tylko nie klikaj w prezenciki :)


W temacie odnośnie eventu zimowego nie ma ani słowa o tym, że jest przerwa do następnego zadania.
Tak się nie robi drogi Teamie.

Każdy użytkownik tego forum który częściej zagląda tu wiedział o tym :)

w każdym następnym evencie będzie to samo :) to celowy zamiar by wydłużyć czas robienia zadań :) skończyło się raz dwa i po evencie :) dla mnie to wielki plus :)
 

Mikekun

Książę
siemanko

Nieźle, na pierwsze losowanie dostałem już 200 medali, oraz ok 30 dodatkowych gwiazdek do losowania ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser7795

Guest
w każdym następnym evencie będzie to samo :) to celowy zamiar by wydłużyć czas robienia zadań :) skończyło się raz dwa i po evencie :) dla mnie to wielki plus :)

Ja to widzę inaczej. Nie możesz trafić pożądanej nagrody, nie masz gwiazdek, więc kupujesz diamenty.
Taki "chłyt matekindody"
 

DeletedUser

Guest
Witam, mam za zadanie "zachwyć swoich poddanych" mam tą złotą buźke i sa zachwyceni, lecz nie zalicza mi questa zimowego. Odłączylem droge z ratusza i podłączylem jeszcze raz ale to nic nie pomoglo.... Help :(
 

HuanMing

Książę
Spróbuj odświeżyć grę, a jeżeli to nie pomaga to zgłoś się do supportu (prawy przycisk myszki).
I trochę głupie pytanie, bo na pewno próbowałeś, czy drugą część zadania masz zaliczoną?
 

DeletedUser3220

Guest
Spróbuj jeszcze kupić coś małego, np jakieś drzewo czy menhir.
 
Do góry