Zima w Forge of Empires - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

kasia2389

Arcyksiążę
Zdecydowanie, zwłaszcza na pozostałych światach.

Chyba, że jesteś fanem Inno i wspierasz ich wpłatami na diamenty.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
ciekawe kiedy będą galerie sław i kryjówka łotrów hmm może 24 grudnia coś z tego będzie :)
 

bartekmod

Książę
na 6 pobocznych światach zgarnąłem 27 Studni, jak wykonam dzisiejsze zadanie i zgarnę pare gwiazdek to może jeszcze zdobędę :) głównego świata nie ruszam narazie

PS. najpiękniejszy fart w losowaniu
fart.jpg
 

Auksacer

Wicehrabia
Czy ktoś może wie czy w tym roku do wygrania będzie diamentowy budynek produkcyjny? Od razu podpowiem, że jeśli będzie to nie jako nagroda główna, a wymieszany razem z resztą nagród i umieszczony w złotym kwadraciku (tak jak dzisiaj łotr i czempion). Wiem, że na becie nie było do wygrania diamentowego budynku produkcyjnego, ale proszę nie udzielać odpowiedzi na podstawie bety, bo z tego co zauważyłem, to na becie nie było diamentowego budynku mieszkalnego, a kilka dni temu był do wygrania u nas na oficjalnym polskim serwerze, tak więc te nagrody z bety różnią się. Jest to bardziej pytanie skierowane do Teamu, którzy mogą znać odpowiedź "zza kulis", jednak zdaję sobie też sprawę z tego, że nawet oni tego nie wiedzą.

Jeśli ktoś wie czy będzie diamentowy budynek produkcyjny i jest tego pewien, to proszę o tym napisać. Wiem, że polityka spoilerowa bla bla bla... ale nie chcę nawet wiedzieć kiedy będzie, a czy w ogóle będzie. Jest to informacja dla mnie bardzo istotna ze strategicznego punktu widzenia. Muszę wiedzieć czy szanować gwiazdki na diamentowy budynek produkcyjny czy też mogę do oporu jechać na przykład w Świątynie Wiedzy.
 
no ja to aż takiego farta nie miałem w polowaniu na studnię ...... trafiły mi się dwa przemieszania ;/ i dopiero na trzeciej planszy po otwarciu 12 :o prezencików wreszcie trafiłem ....
z drugiej strony to też jednak fart , no bo w końcu się udało :)
 

DeletedUser15149

Guest
no ja to aż takiego farta nie miałem w polowaniu na studnię ...... trafiły mi się dwa przemieszania ;/ i dopiero na trzeciej planszy po otwarciu 12 :o prezencików wreszcie trafiłem ....
z drugiej strony to też jednak fart , no bo w końcu się udało :)

nie martw się, ja miałem dwa przemieszczenia i w sumie 9 prób zanim trafiła mi się studnia. ważne, że wpadła chociaż jedna. inni nie mieli tyle szcześcia. reszta gwiazdek zaoszczedzona na przyszłe nagorody ... tzn. wartościowe nagrody, nie to co jutro.
 

DeletedUser8110

Guest
Czy ktoś może wie czy w tym roku do wygrania będzie diamentowy budynek produkcyjny? Od razu podpowiem, że jeśli będzie to nie jako nagroda główna, a wymieszany razem z resztą nagród i umieszczony w złotym kwadraciku (tak jak dzisiaj łotr i czempion). Wiem, że na becie nie było do wygrania diamentowego budynku produkcyjnego, ale proszę nie udzielać odpowiedzi na podstawie bety, bo z tego co zauważyłem, to na becie nie było diamentowego budynku mieszkalnego, a kilka dni temu był do wygrania u nas na oficjalnym polskim serwerze, tak więc te nagrody z bety różnią się. Jest to bardziej pytanie skierowane do Teamu, którzy mogą znać odpowiedź "zza kulis", jednak zdaję sobie też sprawę z tego, że nawet oni tego nie wiedzą.

Jeśli ktoś wie czy będzie diamentowy budynek produkcyjny i jest tego pewien, to proszę o tym napisać. Wiem, że polityka spoilerowa bla bla bla... ale nie chcę nawet wiedzieć kiedy będzie, a czy w ogóle będzie. Jest to informacja dla mnie bardzo istotna ze strategicznego punktu widzenia. Muszę wiedzieć czy szanować gwiazdki na diamentowy budynek produkcyjny czy też mogę do oporu jechać na przykład w Świątynie Wiedzy.
Obawiam się jednak, że nikt na to pytanie Ci 100% odpowiedzi nie udzieli. :) Team takich informacji z zasady nie udziela, a nikt inny nie może mieć dostępu do takowych informacji. ;)
 

Auksacer

Wicehrabia
Tak też myślałem:( szkoda... ale jak Team wie, to może taki prezent na gwiazdkę by sprawił i uchylił rąbka tajemnicy;) no nie zawsze się dostaje to co chce.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Można powiedzieć, że z dużym prawdopodobieństwem, graniczącym z pewnością, w tym roku
Nie będą wśród nagród w ewencie
[-SPOILER="No i gwazdka zawitała do FoE"]50 gwiadek[/SPOILER]
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Tak też myślałem:( szkoda... ale jak Team wie, to może taki prezent na gwiazdkę by sprawił i uchylił rąbka tajemnicy;) no nie zawsze się dostaje to co chce.

nikt nic nie wie zadaj lepiej te same pytanie na en tam już raz suport mi odpowiedział w sprawie galerii sław tu polski suport odpisał mi że nie moze udzielić mi informacji na ten temat a pytanie brzmiało czy pojawi się w jakimś z przyszłych eventów galeria sław a na en odp. że będzie w zimowym evencie :) tam albo więcej wiedzą albo bardziej dziela się informacjami :)
 

DeletedUser3372

Guest
moje zdanie jest takie eventy nie sluza temu zeby zdobywac jakies wielkie nagrody to dodatkowa zabawa kto chce niech sie bawi
 

kasia2389

Arcyksiążę
Wbrew pozorom, są też i cenne nagrody!

[-SPOILER="No to się doczekali co niektórzy, pozostali muszą nadal czekać."]
latest
[/SPOILER]
 
Ostatnia edycja:

Fatherland

Książę
no to będę musiał sobie jeszcze poczekać na swój prezent, bo w moim przypadku łotry są zbędne :D
Kasia, jak zwykle dzięki i... gratuluję :)
 

DeletedUser

Guest
Ja potrzebuje 2-4x Galerie Sław mnie nie interesują ozdoby ;) dodatkowo trzymam 1000 diamentów jeśli będzie trzeba dokupię by mieć te galerie :)

To mój plan na ten event:
2-4x Galeria Sław,
4x Swiątynia Wiedzy,

Bazar,Ciastkarnia
 

chudya

Hrabia
W
Ja potrzebuje 2-4x Galerie Sław mnie nie interesują ozdoby ;) dodatkowo trzymam 1000 diamentów jeśli będzie trzeba dokupię by mieć te galerie :)

To mój plan na ten event:
2-4x Galeria Sław,
4x Swiątynia Wiedzy,

Bazar,Ciastkarnia

Widać z tego, że wojownikiem nie jesteś, bo kryjówka łotrów nie interesuje Ciebie. Jak chodzi o Galerię, to te co miałem wysłałem już w kosmos.
No ale tak to już jest, że jednemu córka a drugiemu teściowa się podoba:)
 

DeletedUser15149

Guest
No ale tak to już jest, że jednemu córka a drugiemu teściowa się podoba:)
nie wiem komu się może teściowa podobać. Swoją drogą, chodzą legendy, że gdzieś na świecie żyje idealna teściowa ...

A co do KeYse to ona ma już kryjówki łotrów :) a wojownik z niej całkiem dobry, wiem z doświadczenia. Ta lista życzeń dotyczyła raczej kolejnych dni eventu. Moja lista życzeń podobna, a galeria to dla gildii, może mały wkład we wcześniejszych epokach ale jednak coś daje.
 
Do góry