Zima 2017 - komentarze

DeletedUser17535

Guest
@mkafyfygycycy ile masz PR z zestawu?
I dlatego pisałem, abyś czytał przed komentowaniem.
"na 34 kratkach mam 8 pr + 9 towarów z epoki + 9% ataku + zadowolenie, i inne śmieci (monety, młotki, medale)."

@mkafyfygycycy porównując świątynie wiedzy i zimowy zestaw to świątynie wychodzą korzystniej.
Tak, świątynie zajmowałyby 32 kratki, czyli za 2 dodatkowe kratki mam 9 towarów + 9% ataku. Całkiem dobrze. :)
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Ogółem event można zaliczyć do udanych, co nie zmienia faktu, że był do dupy, jak i nagroda główna, która może i daje dużo, ale jest to zestaw i przy każdym przemeblowaniu miasta jest z im problem, nie to co z SW, które zawsze można gdzieś upchać.
Na głównym świecie 8 SW przy wydaniu 2.8k diaksów( trochę mało szczęścia przy losowaniu) i na świecie dodatkowym 7 studni bez użycia diaksów.
 

DeletedUser

Guest
Dno i scheiss do kwadratu! Tak należy określić jakość tego "eventu". Kiepski to mało powiedziane! Co najmniej 2 razy wydałem wszystkie gwiazdki i musiałem posiłkować się diamentami, żeby dokupić gwiazdek. . Raz nic nie wylosowałem , za drugim - kryjówkę. A loteria na Greifentalu to już w ogóle szkoda gadać, gdyż musiałbym używać najwulgarniejszych przekleństw.
Przy takim pechu nie trudno o teorie spiskowe. I jeszcze jeden aspekt.
Mam pytanie do zespołu FoE i do tych , co są w supporcie.
Co się dzieje z planami? Dlaczego we współczesności mogłem wylosować co najwyżej plany pereł z epoki kolonialnej?
Co, Niemcy żałują graczom części planów pereł z wyższych epok i mamy im dziękować za to, że nie wpadały nam zawsze plany Wieży Babel? To niech od razu zlikwidują plany jako "nagrody" w loteriach! Możecie mnie zacytować, gdy usłużnie doniesiecie im o opiniach polskich graczy na temat tego scheissu. Bull shit! Te słowa z pewnością zrozumieją!
Moje "wielkie" nagrody to: 3 byle jakie Azyle Czempionów z jednym darmowym slotem , 2 Świątynie Wiedzy i dwie Kryjówki na dwu Światach przez cały miesiąc. Nie ma za co dziękować. Bo innych śmieci nie liczę. Jedynie jeszcze godne uwagi były medale, gdyż ułatwiły zdobycie paru rozszerzeń.
I tyle na temat zimowego eventu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Borisel

Hrabia
Może ktoś ma grafikę jak ułożyć ten zestaw ? Mam po jednej częsci z tego zestawu ale za cholerę nie mogę tego ułożyć by to miało ręce i nogi - zawsze brakuje jednego czy dwóch budynków by mieć pełny zestaw . Już od pół godziny kombinuje jak to ułożyć...


P.S. Tak wygląda moje najlepsze ułożenie - czerwonym zaznaczone budynki które brak jednego bonusu .
KqhzOW4.jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser17090

Guest
Kolejny dziadowski event. TRAGICZNY!! Gdzie te budynki mam postawić? Nagrody kupa śmiechu!! A jak pojawi się jakaś sensowna (studnia życzeń lub galeria sław reszta to śmieci) to co chwila losuje się przemieszanie. Niech mi ktoś powie po cholerę mi pięćdziesiąty któryś plan wieży babel czy innej starej perły?? No ale cóż skoro twórcy nie reagują na opinie graczy to robi się coraz większe szambo...
 

DeletedUser14851

Guest
DNO nie event, na 5 swiatow ukonczylem tylko na jednym sam nie wiem dlaczego . 1 normalna nagroda i reszta badziew. Na czym wy chcecie zarabiac diamenty ? NIGDY WIECEJ TAKIEGO DZIADOSTWA NA KONIEC ROKU.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Co jest lepsze? Wybierajcie.

Nowy obraz mapy bitowej1.jpg


UWAGA! Licznik pod nagrodą wskazuje fałszywie.

Ewent zakończy się jutro i 11:30
 

DeletedUser16965

Guest
To tak jak by Polaków w 1945 pytać Niemcy czy związek radziecki
 

kasia2389

Arcyksiążę
Osiołkowi w żłoby dano
W jeden owies, w drugi siano.
Uchem strzyże, głową kręci,
I to pachnie i to nęci;
Od któregoż teraz zacznie,
Aby sobie podjeść smacznie?
Trudny wybór, trudna zgoda:
Chwyci siano, owsa szkoda,
Chwyci owies, żal mu siana.
I tak stoi aż do rana,
A od rana do wieczora;
Aż nareszcie przyszła pora,

Że Oślina pośród jadła
Z głodu padła.
 

DeletedUser18348

Guest
Na koniec eventu nagrodą dnia jest warsztat Mikołaja :rolleyes: Podsumowanie: żałuję, że robiłam ten event nawet na światach pobocznych :( Na żadnym nie mam całego kompletu, więcej strat ,niż zysków, nad następnym się porządnie zastanowię czy warto tracić czas .
 

DeletedUser1727

Guest
Dla mnie to pierwszy event, którego nie ukończyłem, bo... w sumie nawet go nie zacząłem. Chyba straciłem zapał do gry. Co chwilę mamy jakieś eventy specjalne, historyczne czy sezonowe, dla mnie eventy straciły przez to swoją wyjątkowość. Podobnie jest z budynkami specjalnymi, praktycznie każdy ma teraz miasto zabudowane takimi budynkami i nie robią one już takiego wrażenia jak kiedyś. Zestawy w pewnym sensie są ciekawym rozwiązaniem, ale potrzeba ustawienia zestawu w konkretnej konfiguracja i przede wszystkim brak miejsca na stawianie tych wszystkich budynków eventowych sprawia, że odechciewa się zbierać takich zestawów. Większość graczy stawia teraz i tak na produkcje PR, bo gra sprowadza się teraz do nabijania jak najwyższych poziomów pereł. Twórcy wprowadzają za to zapychacze typu "Wydarzenia losowe", pomysł na miarę "Poszukiwacza skarbów".
 

DeletedUser18322

Guest
eh... nie udało się wylosować Łosi, czekałem do końca z nadzieja że może będzie jeszcze dostępne i trochę gwiazdek nazbierałem, powiedzcie czy będzie jeszcze jakaś szansa czy mam wszystko wydać.
 

DeletedUser18348

Guest
Może kiedyś te brakujące części będą dostępne w zadaniach dziennych, kiedyś...Ja już wszystkie gwiazdki wydałam, bo za parę godzin koniec eventu .

Może jeszcze dokupię gwiazdek ,żeby zdobyć pakiet motywacji :haha::haha:
 

DeletedUser15017

Guest
Przezywacie jakby sukces w evencie przekladal sie na sukces w zyciu, ale dobra pomoge Wam troche, szczegolnie gdybyscie losowali przy nastepnych konkursach. Mianowicie odkrylem cos ciekawego, wypatrujcie pozadane nagrody w trakcie przemieszania, szczegolnie prezenty, w ktore zostana zapakowane. To powinno znacznie ukrocic to wszechobecne pasmo nieszczesc. Na swoja obrone dodam, ze mam caly zestaw na luzie + wszystko co chcialem zdobyc.
 

DeletedUser18348

Guest
Ha,ha i kto tu przekłada sukces w evencie na sukces w życiu? :p Ja nic nie wypatrywałam , tylko klikałam jak leci,bo czasu nie miałam i lupy, choć wzrok mam idealny podobno :D
 
Do góry