Wioska zimowa

Status
Zamknięty.
Mam takie pytanie, jakie jest najlepsze ułożenie wioski zimowej, zakładając, że ma się tylko po 1 budynku? Jest 5 budynków, które wymagają połączenia z 4 innymi, oraz 4 budynki wymagające 3 takie połączenia. Nijak nie mogę tego dopasować, żeby mieć z tego pełną korzyść.
 

DeletedUser17530

Guest
Mam takie pytanie, jakie jest najlepsze ułożenie wioski zimowej, zakładając, że ma się tylko po 1 budynku? Jest 5 budynków, które wymagają połączenia z 4 innymi, oraz 4 budynki wymagające 3 takie połączenia. Nijak nie mogę tego dopasować, żeby mieć z tego pełną korzyść.

Tak jak na grafice?
 

DeletedUser17220

Guest
Nie analizowałem tego, ale jeśli faktycznie ułożenie 1 kpl. z pełnymi bonusami jest niemożliwe, to z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że nagrodę w tym evencie wymyślił jakiś debil.
I możecie mnie banować.
 

DeletedUser18348

Guest
Ale wówczas bodajże 2 budynki nie dają pełnych korzyści. 2 lub 3. Chyba, że to ja źle rozumiem te połączenia :D
Ja mam to samo, chyba trzeba mieć wszystkie budynki, a wylosowanie ich wszystkich mija się z cudem :p nie wiem,nie mam pojęcia, niech się już ten event skończy :rolleyes:
 
Wylosować cały zestaw to pół biedy, mi się udało i chciałam go postawić, ale myślałam kilkanaście razy jak to zrobić, żeby była pełna korzyść. Nie ma bata, musiałabym do pełnego zestawy dostawić jeszcze dodatkowe 2-3 budynki, tylko wówczas będzie to w pełni hulało.
Szkoda. Cieszyłam się na ten zestaw, bo lubię takie klimatyczne budyneczki, ale teraz okazuje się, że to szajs.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Wylosować cały zestaw to pół biedy, mi się udało i chciałam go postawić, ale myślałam kilkanaście razy jak to zrobić, żeby była pełna korzyść. Nie ma bata, musiałabym do pełnego zestawy dostawić jeszcze dodatkowe 2-3 budynki, tylko wówczas będzie to w pełni hulało.
Szkoda. Cieszyłam się na ten zestaw, bo lubię takie klimatyczne budyneczki, ale teraz okazuje się, że to szajs.

Da radę ustawić ten zestaw by dawał pełną korzyść
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Leniuchem jestem i zamiast zrobić to w exelu, zrobiłem szybkie zdjęcie z notatnika

https://zapodaj.net/fdfffd87b038d.jpg.html
a>
 
Ostatnia edycja:

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Ja też go nie mam, no poza jedną częścią
Gdyby nie jeden z glidian, to bym też myślał, że nie da rady ułożyć
 
Status
Zamknięty.
Do góry