Zima 2017 - komentarze

DeletedUser11629

Guest
Ktoś wie czy studnie pojawią się jeszcze raz?
Wiedzieć to nie wiem, ale szczerze wątpię, jako że były już dwa razy.

Na światach pobocznych łącznie w evencie zgarnęłam 28 studni w obydwu losowaniach i jestem zadowolona. Nie ratuje to jednak eventu, który jest nudny jak flaki z olejem, a jedynych emocji dostarcza wylosowanie co drugi raz przemieszania - a nie są to emocje pozytywne, podkreślę.
 

bartekmod

Książę
optymalnie by było: podwojenie, 14 gwiazdek, nagroda na którą polujemy, przemieszanie... koszt takiego seta to zaledwie 2 gwiazdki

trafił ktoś kiedyś takie combo?
 

DeletedUser18940

Guest
optymalnie by było: podwojenie, 14 gwiazdek, nagroda na którą polujemy, przemieszanie... koszt takiego seta to zaledwie 2 gwiazdki

trafił ktoś kiedyś takie combo?
hej, ze 2-3 dni temu jak byla studnia, trafiłem w pierwszy strzale podwojenie, w drugi studnie :)
 

DeletedUser2606

Guest
Czy jest gdzieś lista nagród dnia do końca eventu? Kiedyś bywały takie zestawienia... a teraz nigdzie nic nie znalazłem. Nie wiem na co zbierać te gwiazdki jak tam nic narazie ciekawego nie ma za wyjątkiem SW która była na początku...
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Będzie jeszcze raz, ale nie wiadomo kiedy, więc dalej zbieraj gwiazdki
Dla mnie dzień, w którym będzie do wylosowania SW, będzie ostatnim dniem zabawy w evencie
 

DeletedUser7795

Guest
@kasia2389 piłki jajcowatej? Przecież wiadomo, że będą jakieś jaja.

Tylko główna nagroda, poza nią nie było żadnych interesujących nagród. Wycofali budynki za diamenty. Dokąd to wszystko zmierza, bo ja kurde nie pojmuję...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17535

Guest
Korzystając z rozplanowania jan-maria-scyzoryk (dzięki za pomoc) zebrałem połowę przedstawionego zestawu + namiot majsterkowicza dla uzupełnienia budki i namiotu fortuny w ustawieniu. 12 sztuk nie było problemem (+2 są za wykonanie zadań), tym samym na 34 kratkach mam 8 pr + 9 towarów z epoki + 9% ataku + zadowolenie, i inne śmieci (monety, młotki, medale). Tylko halmbock i namiot fortuny trzeba było zdobywać dodatkowo szukając przemieszczenia, reszta korzystając z losowania do skutku nagrody dnia. Dodatkowo 4 świątynie. Wydałem na to jakieś 3tys diamentów. Na obydwu światach dodatkowych po 4 fontanny i 3 świątynie.
Podsumowując: dla mnie bardzo korzystny ewent, jednak bez diamentów sensowny zestaw jest raczej nie do zdobycia. Pewne wsparcie było jednak konieczne.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Jeśli ktoś się waha, czy wydać uzbierane ze studni diaxy na zakup gwiazdek i losowanie świątyń to zdecydowanie mogę to zalecić.
Przy większej ilości losowań średnio wyszło mi koło 110 gwiazdek co daje 770 diaxów za świątynię, taniej w żadnym ewencie się nie dostanie.
 

DeletedUser17220

Guest
Mnie z uzbieranych 660 gwiazdek wypadły tylko 2 ŚW. Czyli nie ma reguły - w moim przypadku by się nie opłacało
 

DeletedUser19290

Guest
A czy te budynki wygrane w evencie po jego zakończeniu zostaną?
 

DeletedUser7795

Guest
Zdobycie przynajmniej jednego kompletnego zestawu powinno być możliwe bez wydawania diamentów. Wydawać ciężko uzbierane diamenty na kota w worku? Sorry, ale ja się w takie coś nie bawię.
@mkafyfygycycy wydałeś 3.000 diamentów na śmieci. Lepiej było je wydać na rozszerzenia terenu. Ten zestaw ładnie wygląda, tylko wygląda, nic poza tym.

Będę brał udział w evencie Bożonarodzeniowym jak powróci jego wcześniejsza forma tzn. z budynkami do wygrania. Teraz tylko główna nagroda jest warta uwagi. Resztę sobie wsadźcie, drodzy tfurcy, wiecie gdzie.
 

DeletedUser17535

Guest
@mkafyfygycycy wydałeś 3.000 diamentów na śmieci. Lepiej było je wydać na rozszerzenia terenu. Ten zestaw ładnie wygląda, tylko wygląda, nic poza tym.
Zanim coś napiszesz i skrytykujesz, najpierw przeczytaj, włącz mózg. Inaczej wychodzi bez sensu.
W tej grze podstawa to pr. Tym samym świątynie wiedzy i inne rzeczy dające tyle samo pr w przeliczeniu na powierzchnię nie są śmieciami.
Rozszerzenia terenu są limitowane i chyba każdy grający dłużej niż parę miesięcy ma je wykupione maksymalnie, odpowiednio do swojej epoki.
 

DeletedUser17220

Guest
Napisałem wyraźnie, przy większej ilości losowań.
Ale 2 świątynie na 66 losowań to zdecydowanie duży pech.
Nie graj w gry losowe.

Zaryzykowałbym, że na 75-80 losowań. Każde wymiesznie to +10, trafiałem też +14.

A córka startując z pulą 600 gwiazdek wyciągnęła 7 świątyń
 
Do góry