Wyprawy gildyjne - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8110

Guest
Dzięki za opinie dotyczące nagród z wypraw. :) Wielu Graczy wspomina, iż nagroda nagrodzie nierówna dlatego też przyjrzymy się, czy nie możemy jakoś spełnić Waszych życzeń w tej kwestii. :)
 

DeletedUser16730

Guest
Wielu Graczy wspomina, iż nagroda nagrodzie nierówna dlatego też przyjrzymy się, czy nie możemy jakoś spełnić Waszych życzeń w tej kwestii.

To jak już będzie się przyglądać polecam zrobić to przy innych nagrodach też. Vide poszukiwacz skarbów gdzie za ostatni poziom jest 10PR lub jednostka wojskowa sic!
 

DeletedUser16936

Guest
Diamentowych dekoracji mam w plecaczku (inwentarzu) 10. 10 kolejnych zdążyłem wyrzucić. Proszę o jakąś modyfikację - za każdym razem gdy mi się to losuje, odbieram to jako karę za czas spędzony w grze.
 

DeletedUser9827

Guest
Trzeci tydzień z rzędu jako nagrodę za ukończenie III etapu wypraw dostałem dwa plany ŚR. To kpina. W Przyszłości wojsko przeciwnika ma 100% bonusu i wygrać kilkanaście takich walk to duże wyzwanie. A w nagrodę (65% szans!!) plany do czegoś, co już dawno postawiłem...

Za rzadki (zielony) relikt może też wpaść zestaw do renowacji, tego nie ma w zestawieniu na tej stronie internetowej.
 

DeletedUser775

Guest
To ja zgłoszę, że mam już dość wież sygnałowych :(

Zapewne chodzi o to, że szkoda Ci miejsca na postawienie wieżyczek.

Mam propozycję do twórców gry, aby dodali dookoła miasta pas terenu o szerokości 1 kratki i tam można by było budować tylko wieże sygnałowe.
 

bartekmod

Książę
Zapewne chodzi o to, że szkoda Ci miejsca na postawienie wieżyczek.

Mam propozycję do twórców gry, aby dodali dookoła miasta pas terenu o szerokości 1 kratki i tam można by było budować tylko wieże sygnałowe.

Owszem, szkoda mi miejsca, mam 10 upchnięte dawno w wolne miejsce i niech stoją dopóki mi miejsca na inne rzeczy nie brakuje, ale bez żalu je skasuje tak jak bez żalu wywaliłem Deal i Wasyla... wolę już stawiać wieże zwycięstwa w dziury wszelkie, a nawet mam w kilku dziurach dekoracje 1x1 w stylu lampy porostowej czy tiki totemu... ale wież sygnałowych nie stawiam już więcej :p a wpadają namiętnie

A proponowany przez Ciebie pas, jeżeli tylko wieże sygnałowe by można dawać, byłoby mi obojętne czy będzie pusty czy zajęty, kto ma mnie pokonać i tak mnie pokona bunkrować się nie zamierzam
 

DeletedUser9827

Guest
III etap wypraw jest za trudny. Od Epoki Jutra nie da się go przejść bez użycia diamentów.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Owszem, szkoda mi miejsca, mam 10 upchnięte dawno w wolne miejsce i niech stoją dopóki mi miejsca na inne rzeczy nie brakuje, ale bez żalu je skasuje tak jak bez żalu wywaliłem Deal i Wasyla... wolę już stawiać wieże zwycięstwa w dziury wszelkie, a nawet mam w kilku dziurach dekoracje 1x1 w stylu lampy porostowej czy tiki totemu... ale wież sygnałowych nie stawiam już więcej :p a wpadają namiętnie

A proponowany przez Ciebie pas, jeżeli tylko wieże sygnałowe by można dawać, byłoby mi obojętne czy będzie pusty czy zajęty, kto ma mnie pokonać i tak mnie pokona bunkrować się nie zamierzam
Jeszcze cię ricky (dobrze pamiętam?) nie przekonał? Idzie ładnie się zabunkrować i mieć spokój od sąsiadów, bo mają wtedy zbyt duże straty albo nawet całkowite.
 

DeletedUser15643

Guest
dobrze pamiętasz :) - wieże sygnałowe to jedne z najcenniejszych nagród

- oczywiście Roscoe i kasia zaraz napiszą, że każda taka wieżyczka to jedno zmarnowane pole w mieście :haha:
no ale oni układają plan dnia z sekundnikiem w dłoni:
- Która jest godzina?
- 17:33:54
- To szybko do gry, bo za 38 sekund zbiory!!!
 

DeletedUser15268

Guest
Trzeci tydzień z rzędu jako nagrodę za ukończenie III etapu wypraw dostałem dwa plany ŚR. To kpina. W Przyszłości wojsko przeciwnika ma 100% bonusu i wygrać kilkanaście takich walk to duże wyzwanie. A w nagrodę (65% szans!!) plany do czegoś, co już dawno postawiłem...

Też tak dostałem 2 tygonie temu, tydzień temu nie ukończyłem, ale teraz robie 3 poziom i zastanawiam się czy warto ..... tyle męczarni i na koniec 2 plany świątyni. Też uważam że to jakaś kpina, szczególnie że na forum gildii też cały czas ktoś pisze o tych 2 planach na koniec. Coś, ktoś pozmieniał, bo na początku tak nie było.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Też tak dostałem 2 tygonie temu, tydzień temu nie ukończyłem, ale teraz robie 3 poziom i zastanawiam się czy warto ..... tyle męczarni i na koniec 2 plany świątyni. Też uważam że to jakaś kpina, szczególnie że na forum gildii też cały czas ktoś pisze o tych 2 planach na koniec. Coś, ktoś pozmieniał, bo na początku tak nie było.

Bo na początku były tam ogólnie plany (3, ale każdej perły), bo nie było Świątyni Reliktów, ale szansa na wypadnięcie, sam nie wiem czy była taka sama jak teraz, czy niższa. W każdym razie, szansa na diamenty wydaje mi się że jest wystarczająco duża (nie może przecież non stop wpadać 100 diamentów na koniec poziomu), by zachęcić ludzi do ukończenia wypraw.
A czy warto czy nie, to już zależy od Twojego podejścia i Twoich możliwości ;) Ja tam zawsze będę dążył do ukończenia, bo nagroda 100 diamentów (choć nie gwarantowana) jest wystarczająca by mnie pchać do ukończenia wypraw.
Tylko w tym tygodniu na wyprawach zarobiłem blisko 200 diamentów (na pierwszym poziomie 3 razy w tym raz jako ostatni, na drugim raz i na trzecim dwa razy w tym ta 100 ostatnia) :) Wojska (łotrów) potraciłem sporo, ale da się to odrobić w ciągu tygodnia, a z kolei diamentów tylu nie zarobię (chyba że studnie przyniosą mi szczęście) w przeciągu tygodnia, nie kupując ich w sklepie ;)
 

bartekmod

Książę
Jeszcze cię ricky (dobrze pamiętam?) nie przekonał? Idzie ładnie się zabunkrować i mieć spokój od sąsiadów, bo mają wtedy zbyt duże straty albo nawet całkowite.

jeszcze nie :) i chyba mu się to nigdy nie uda

dobrze pamiętasz :) - wieże sygnałowe to jedne z najcenniejszych nagród

- oczywiście Roscoe i kasia zaraz napiszą, że każda taka wieżyczka to jedno zmarnowane pole w mieście :haha:
no ale oni układają plan dnia z sekundnikiem w dłoni:
- Która jest godzina?
- 17:33:54
- To szybko do gry, bo za 38 sekund zbiory!!!

nie tylko oni napiszą że to zmarnowane pole :p

powiedz mi co ja stracę jak mnie ktoś pokona, a przez przypadek nie zbiorę? towary, których po miesiącu mam zapas na 2 epoki wprzód? aaa... jeszcze 1PR z laboratorium? które jest wysoko w kolejce do zburzenia jakby mi miejsca brakowało... nic więcej zakosić mi nie mogą... od biedy - szalonego naukowca wygnam, towary będę zgarniał z powtarzalnych i przestanę produkować i nie zrabują mi nic :) po co więc się bunkrować, nawet nie wchodząc z zegarkiem na grę :D to nie travian że można stracić wszystko :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
powiedz mi co ja stracę jak mnie ktoś pokona, a przez przypadek nie zbiorę? towary, których po miesiącu mam zapas na 2 epoki wprzód? aaa... jeszcze 1PR z laboratorium? które jest wysoko w kolejce do zburzenia jakby mi miejsca brakowało... nic więcej zakosić mi nie mogą... od biedy - szalonego naukowca wygnam, towary będę zgarniał z powtarzalnych i przestanę produkować i nie zrabują mi nic :) po co więc się bunkrować, nawet nie wchodząc z zegarkiem na grę :D to nie travian że można stracić wszystko :)
Święte słowa, święte słowa.

Gwoli ścisłości:

bunkrować to przyjmować paliwo na statek, a nie siedzieć w bunkrze.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
jeszcze nie :) i chyba mu się to nigdy nie uda



nie tylko oni napiszą że to zmarnowane pole :p

powiedz mi co ja stracę jak mnie ktoś pokona, a przez przypadek nie zbiorę? towary, których po miesiącu mam zapas na 2 epoki wprzód? aaa... jeszcze 1PR z laboratorium? które jest wysoko w kolejce do zburzenia jakby mi miejsca brakowało... nic więcej zakosić mi nie mogą... od biedy - szalonego naukowca wygnam, towary będę zgarniał z powtarzalnych i przestanę produkować i nie zrabują mi nic :) po co więc się bunkrować, nawet nie wchodząc z zegarkiem na grę :D to nie travian że można stracić wszystko :)

Święte słowa, święte słowa.

Gwoli ścisłości:

bunkrować to przyjmować paliwo na statek, a nie siedzieć w bunkrze.

W dużej mierze wszystko zależy od aktywności. Ja potrafię wchodzić do gry nawet co 2-3 dni i wtedy surki prawie wszystkie przepadają. Takie wieżyczki się wtedy przydają (jeszcze jakby mi leciały) ;)

Co do bunkrowania, chodziło o zabunkrowanie się, pomyłka. :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
W dużej mierze wszystko zależy od aktywności. Ja potrafię wchodzić do gry nawet co 2-3 dni i wtedy surki prawie wszystkie przepadają. Takie wieżyczki się wtedy przydają (jeszcze jakby mi leciały) ;)
Dużo więcej traci się wtedy na nieodebranej produkcji, i straty z powodu plądrowania nie są istotne.
Ważne to jest tylko, żeby ze studni odbierać systematycznie co 24 godziny. :)
 

DeletedUser14806

Guest
Pogramy ( pożyjemy ) zobaczymy czy mistrzostwa gildi są fajne i dopracowane bo co mozna narazie o nich napisac? Pomysł dobry ale czy wykonanie bedzie dobre to juz mam spore watpliwosci.
 

DeletedUser3606

Guest
Czy można wiedzieć dlaczego gildie jednoosobowe nie mogą uczestniczyć w mistrzostwach?
 

DeletedUser12625

Guest
Bo to byłoby niefair w stosunku do gildii które mają 80 członków. Poza tym to Mistrzostwa Gildii a nie pojedynczych osób
 
Do góry