Wyprawy gildyjne - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6174

Guest

Tutaj

85980334515639497156.png
 

DeletedUser10784

Guest
tych reliktów to w skrzyniach szukać? na ikonie reliktu jest napisane usuń mgłę aby zdobyć relikt na nieodkrytych terytoriach, w II etapie wyprawy mgła usunięta a reliktu nie było widać...
 

DeletedUser15643

Guest

DeletedUser13596

Guest
Słuchajcie ja rozumiem wiele rzeczy, ale to się chyba powinno zaliczać do kategorii humor :D. Jak można znaleźć relikt na nieodkrytej części ekspedycji?

be0423e2040b8.jpg
 

DeletedUser13596

Guest
Doprecyzuję - relikt oczywiście można zebrać i wygrałem Bazar, ale to chyba nielogiczne, że rozwiązując kolejne etapy odkrywamy relikt na nieodkrytym etapie... Prawda?
 

bartekmod

Książę
zapewne ma to skłonić Graczy by przechodzili jak największą część wypraw, nie że sobie skończę na początku 3 poziomu bo za duże straty, tylko czeka mnie wypaśny relikt po zdobyciu 3 bazy więc opłaca mi się tracić wojo :p
 

DeletedUser15643

Guest
zapewne ma to skłonić Graczy by przechodzili jak największą część wypraw, nie że sobie skończę na początku 3 poziomu bo za duże straty, tylko czeka mnie wypaśny relikt po zdobyciu 3 bazy więc opłaca mi się tracić wojo :p

ale znalazłeś coś w lesie, do którego jeszcze nie wszedłeś..?
 

DeletedUser12453

Guest
podbiłem sobie jakiś konflikt i 1 relikt srebrny się pojawił

wchodzę sobie po kilku godzinach nie bijąc nic a tam wisi 5 reliktów do zebrania
czyli pojawiają się nie tylko od razu tylko jak im pasuje ;D ?
 

DeletedUser16028

Guest
Na razie to tylko mogę sobie poczytać o reliktach, bo jakoś nie mam szczęścia. W Świątyni poziomy tak ładnie wskakują i wskoczył już 6. Niestety na mapie na razie ani jednego reliktu nie odkryłam - 18 walk (cały 2 poziom i 2 walki na 1) i żadnego reliktu - choćby tego pospolitego. Zaczynam 3 poziom - licząc, ze chociaż jeden uda mi się jednak zdobyć w tej wyprawie.
 

DeletedUser14806

Guest
u mnie relikty pojawiły sie dopiero po skonczeniu wypraw , oczywiscie niemogłem ich zebrac bo stały jak wryte no ale musze pochwalic suport ze szybko oddali co moje;) ale perła konkretna , nagrody jak na evencie i niema co narzekac ( tym razem ;)
 

DeletedUser12453

Guest
relikty pojawiają się co każdy skończony lvl wypraw gildii /każdą zdobyta koronę/
czy tak miało być nie wiem ale tak jest.....
 

kasia2389

Arcyksiążę
relikty pojawiają się co każdy skończony lvl wypraw gildii /każdą zdobyta koronę/
czy tak miało być nie wiem ale tak jest.....
Nie.
Na serwerze testowym relikty pojawiają się po zdobyciu obozu (o ile zostaną wylosowane), czasem są pod mgłą.
Ale ponieważ mylenie plików i wprowadzanie nieprzetestowanych bugów* na serwery live jest powszechnie praktykowane, to wszystko jest możliwe.

Całkiem inna sytuacja jest jeśli wprowadzają bugi przetestowane :).
 

DeletedUser14806

Guest
U mnie nie pojawiały sie wogole po walkach , zaczeły pojawiac sie jak wyprawe skonczyłem.Nagle na mapie pojawiło sie ich mnóstwo tyle ze niemogłem ich zebrac i musiałem prosic o pomoc suport.
 

DeletedUser

Guest
moze mi ktos wyjasnic co aja te relikty? albo podeslac linka? szukam szukam i znalesc nie moge
 

DeletedUser16028

Guest
u mnie relikty pojawiły sie dopiero po skonczeniu wypraw , oczywiscie niemogłem ich zebrac bo stały jak wryte no ale musze pochwalic suport ze szybko oddali co moje;) ale perła konkretna , nagrody jak na evencie i niema co narzekac ( tym razem ;)
U mnie tak z całą pewnością nie jest - jak pisałam - po postawieniu Świątyni przeszłam końcówkę I poziomu (2 walki), cały II poziom (16 walk) i połowę III poziomu (8 walk) i nadal żaden relikt się nie pojawił. Z ostatnimi sektorami czekam, aż perła wskoczy na 7 poziom, choć mam wątpliwości, czy ciut większa szansa w czymś pomoże. Jakaś zepsuta Świątynia chyba mi się trafiła ;).
 

DeletedUser14806

Guest
ale u mnie bylo podobnie jak u ciebie , miałem na 10lv kiedy przechodziłem 2 ostatnie etapy i zaden relikt sie nie pojawił , jak skonczylem wyprawe miałem juz 23lv i dopiero zaczeły mi sie pojawiac relikty, poprostu jak zwykle cos niesprawdzono i nieprzetestowano przed dodaniem na serwery
 

DeletedUser16028

Guest
To mam nadzieję, że u mnie też na końcu wyskoczą, jak diabeł z pudełka ;).
 

DeletedUser14757

Guest
U mnie teraz też się tak zrobiło. Skończyłem już wyprawy, a teraz wchodzę i widzę, że się pojawił srebrny. Wcześniej było tak, że skończyłem II poziom, pojawił się złoty i nie mogłem go zebrać wszedłem na III poziom i zniknął.
 

DeletedUser7795

Guest
Nie sprawdzili przed wprowadzeniem tego na serwery i teraz będą poprawiać.

comment_mYZqmGsjgaLiV2boLLap8IGskPtj1uVM.gif
 

DeletedUser12453

Guest
U mnie pojawiają się co wbity lvl /korona gildii/
w 2 dni miałem 3 wysypy reliktów
w sumie 10 złotych 7 srebrnych /10 lvl perły/ z żadnym nie miałem problemów żeby zebrać
co dało 620pr + inne granty
mi się tak podoba i nie widzę potrzeby zmian :D
 
Do góry