Wyprawy gildyjne - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

kasia2389

Arcyksiążę
Plany pojawią się w skrzyniach jako nagrody za zdobycie niektórych obozów oczywiście zawsze po 21.
Pierwszy można będzie zdobyć jako nagrodę w złotej skrzyni w czwartym obozie, obecnie są tam zwykłe plany.
Drugi w pierwszym obozie 2. poziomu.
Trzeci w 9. obozie 2. poziomu
Czwarty w 2 obozie 3 poziomu
Piąty w 8 obozie 3 poziomu
I w ostatnim obozie 3 poziomu podwójne plany.
Nowy obraz mapy bitowej1.jpg

Jeśli chcesz zdobywać plany, postawić piramidę i odkrywać relikty musisz poczekać do uruchomienia nowej perły.

Nowy obraz mapy bitowej1.jpg

To malutka perła tylko 6x6.

 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16585

Guest
Dzięki, w sumie ciekawi mnie czy te relikty będą dawały jakieś sensowne nagrody. Oby nie było tak że 9/10 nagród to monety/zaopatrzenie.
 

DeletedUser15227

Guest
Dzięki, w sumie ciekawi mnie czy te relikty będą dawały jakieś sensowne nagrody. Oby nie było tak że 9/10 nagród to monety/zaopatrzenie.

Na becie ludziom wpadały towary, pry w pasek, jeden dostał podobno ŚW.
 

DeletedUser13172

Guest
Plany pojawią się w skrzyniach jako nagrody za zdobycie niektórych obozów oczywiście zawsze po 21.
Pierwszy można będzie zdobyć jako nagrodę w złotej skrzyni w czwartym obozie, obecnie są tam zwykłe plany.
Zawsze po 21? Tylko w tych dużych obozach można dostać plany do nowej perły?
 

DeletedUser13172

Guest
Czy nie dałoby się, aby po kliknięciu na kwadratowy komunikat o relikwi, aby wskazał on jej miejsce nawet jeśli to jest pod chmurami? Tak jak wskazuje ten komunikat z budynkiem produkcji, w którym nie jest ona ustawiona.
 

DeletedUser7795

Guest
Moim zdaniem powinna pojawiać się informacja jaki towar z wypraw dostajemy.
 

DeletedUser12392

Guest
Wyczytałam,że jedną z możliwych do trafienia nagród będzie 100pr :)
Jak zostaną one "upchnięte" na pasku,skoro nie mieści się u mnie więcej niż kilkanaście na raz ?
 

DeletedUser15643

Guest
trafiłem taką nagrodę i zaręczam Ci, że te PRy bez trudu zmieściły się na pasku - a ponieważ akurat miałem już jeden punkt, to na pasku wyświetliło 101 :)
 

DeletedUser6570

Guest
na serwerze BETA, mój Ty "halo supporcie"

Na A u nas stoi już kilka Świątyń Reliktów. Trochę słabo to wypadło biorąc pod uwagę fakt że dopiero dzisiaj około południa miały się pojawić pierwsze plany do niej.

edit: "mają", nie "miały" bo jeszcze nie doszło do południa :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15643

Guest
Na A u nas stoi już kilka Świątyń Reliktów. Trochę słabo to wypadło biorąc pod uwagę fakt że dopiero dzisiaj około południa miały się pojawić pierwsze plany do niej.

no to faktycznie intrygujące - biorąc pod uwagę, że:
"Plany tej Perły będą dostępne w grze od 21 lipca (około południa)"
 

Fatherland

Książę
znajomości czynią cuda tutaj w FoE widzę bardziej niż myślałem.. w błąd nie uwierzę.. dzięki za super fjuczer kolejny ;) popisaliście się jak nic... ciekawe kto kupił dzisiaj, wczoraj diaxy na jutro, żeby być premiu... żal... perły stoją i się budują na A od w dwóch godzin co najmniej jak obserwuję teraz...
 

DeletedUser15227

Guest
Może szybciej włączyli?

No niektórzy mają już na prawie na 10lv...mimo że nie widzę planów w 4 obozie. Dziwne...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15570

Guest
Na tablecie mialem jakas aktualizacje apki o 23, moze wtedy wlaczyli.
 

DeletedUser15227

Guest
Były dwie aktualizacje jedna 18.07 druga 20.07 :). Obydwie maja ten sam opis na AppStore, wiec trudno powiedzieć co druga wprowadza :). Sprawa jest wyjaśniona...choć z drugiej strony dziwne, że można otrzymać plan perły która nie została oficjalnie wprowadzona ;)
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
W wyniku niefortunnego błędu z naszej strony, nagroda z forumowego konkursu została przyznana o jeden dzień za wcześnie. Przepraszamy za problemy i naturalnie postaramy się uniknąć ich w przyszłości.
 
Do góry