Wyprawy gildyjne - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

Fatherland

Książę
W wyniku niefortunnego błędu z naszej strony, nagroda z forumowego konkursu została przyznana o jeden dzień za wcześnie. Przepraszamy za problemy i naturalnie postaramy się uniknąć ich w przyszłości.
Już to widzę jak to był Wasz niefortunny i przypadkowy błąd..... szczególnie na świecie A.. żałosne
 

DeletedUser8110

Guest
Już to widzę jak to był Wasz niefortunny i przypadkowy błąd..... szczególnie na świecie A.. żałosne
Świat nie ma tu żadnego znaczenia. Popełniliśmy błąd i nie ma za tym żadnej większej historii, proszę więc nie tworzyć teorii spiskowych. Przyznajemy się do popełnionego błędu i przepraszamy.
 

DeletedUser7795

Guest
@siorprajs takie błędy nie powinny mieć miejsca.
Nie zrobiliście tego tak jak należy więc teraz każdemu powinniście sprezentować 4 plany do Świątyni Reliktów.
 

DeletedUser8110

Guest
Nie był to błąd gry, więc ciężko mówić o jego wykorzystywaniu.
 

DeletedUser7795

Guest
Chopin117 na Arvahallu ma już 12 poziom Świątyni Reliktów. To są ku*wa jakieś jaja.
Świątynia miała wejść około godziny 12 a tymczasem Chopin117 miał ją prawdopodobnie przed godzina 9:00.

Przestańcie pieprzyć głupoty, że to wasz błąd. To nie błąd tylko zamierzone działanie.
Prawda jest taka: masz wtyki w supporcie to masz wszystko.
 

Fatherland

Książę
7) Błędy
7.1 Każdy gracz jest zobowiązany do niezwłocznego zgłaszania poważnych błędów wpływających na grę do Supportu.
7.2 Świadome wykorzystywanie błędów jest zabronione i stanowi poważne naruszenie zasad.
7.3 Jeśli zauważysz gracza, który wykorzystuje błąd, musisz poinformować Support.
7.4 Jeśli zauważysz błąd językowy, literówkę bądź inny problem z tłumaczeniem gry, nie musisz tego zgłaszać, jednakże robiąc to przyczynisz się do ulepszania gry.

no ale co mieli zrobić gracze jak sam support wczoraj nie wiedział jak zaregawoać.. Siorprajs, wczoraj kazałaś mi iść spać na czacie... i tylko na taki wpis Ciebie było stać.. w innych grach cofa się takie akcj albo przeprowadza sie zadosc uczynienie.. a tutaj post przepraszam na forum na ktore nikt prawie nie zaglada.. polowa graczy nawet nie swiadomo jest tego co sie stalo.. nikt Wam w przypadek nie uwierzy a to dlatego że na takie opinie sobie zapracowaliście sami... przepraszam samo nie wystarczy, teraz już za póżno jest.. zaufanie nie wróci... zero oficjanlego infa w trąbce w grze.. szef Teamu to powinien napisać a nie ktoś kto nicka w ogóle nie zna nawet..

Chopin117 na Arvahallu ma już 12 poziom Świątyni Reliktów. To są ku*wa jakieś jaja.
Świątynia miała wejść około godziny 12 a tymczasem Chopin117 miał ją prawdopodobnie przed godzina 9:00.

Przestańcie pieprzyć głupoty, że to wasz błąd. To nie błąd tylko zamierzone działanie.
Prawda jest taka: masz wtyki w supporcie to masz wszystko.
perła w Askalonie kopiowała się od godzin wiecczornhych wczoraj już;) potem się rozeszła dalej... support paczył i kazał iść spać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15227

Guest
Chopin117 na Arvahallu ma już 12 poziom Świątyni Reliktów. To są ku*wa jakieś jaja.
Świątynia miała wejść około godziny 12 a tymczasem Chopin117 miał ją prawdopodobnie przed godzina 9:00.

Przestańcie pieprzyć głupoty, że to wasz błąd. To nie błąd tylko zamierzone działanie.
Prawda jest taka: masz wtyki w supporcie to masz wszystko.

Ogarnij się. Z tego co sie domyślam ktoś dostał plan w konkursie. Wystarczy 1 plan i po godzinie wszyscy z gildii i znajomi maja perły. Przecież przeprosił Team, co ma więcej zrobic...pociąć się mają?
 

DeletedUser7795

Guest
Ja myślę, że support dał cynk "swoim" graczom.
Poproszę teraz plany do Świątyni Reliktów.

@Kozietul
w jakim konkursie?


Bez tytułu.jpg

To jest południe ?!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Fatherland

Książę
dostał je gościu z askalonu za konkurs w diamencikach ale to jest niewazne, bo oni przeniesli sie w przyszlosc i dali nic nie znaczaca ostania nagrode w postaci 1 dowolnego planu perły, jako nagrode z platyny i złota.. dali go wczoraj o dzień wcześniej :) nie wierzę że można być nie świadomym tego typu rzeczy, gdzie jest planowana nowa rzecz w grze, jest info, wszyscy a już na bank support musi wiedzieć kiedy jest wejscie do gry danego elementu.. i taki błąd się popełnia;) .. a nawet jeśli.. to mogę uwierzyć:) i nie mieć z tym problemu :) ale nie gdy przeprasza ktoś kogo nie znam, na forum do którego mało kto zagląda, bez info w trąbce, bez przepraszam ze strony Szefa, bez zadośćuczynienia (mi nic nie dawajcie, niechcę, myślę o innych słabszych graczach na A). tym bardziej dlatego że perłę od dzisiaj mogli postawić wszyscy bo jest tania za żelazo i wapień.. wcześniejszy plan to wypaczenie.. konkrurencji.. i brak świadomosci (a tak to traktuję jak mi ktoś pisze jakiś środkowky post przepraszam) takiego błędu jest dla mnie jeszcze gorszy... dla mnie to nie są przeprosimy tylko odwal sie coś w stylu jak wczora do mnie :"dź spać"... jestem w stanie uwierzyć że to błąd bo wierzę w dobro ludzi, ale takiej formy przeprosin to nie przyjmuję. olewacie wszystkich graczy tutaj... większości tylko niechce się już tutaj pisac nawet

@Kozietul
w jakim konkursie?


View attachment 2434

To jest południe ?!
a były one jeszcze wcześniej już kopionwane, co najmniej od wieczora...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
Takie działanie ze strony supportu to jest kopniak między nogi dla uczciwych graczy. Tego nie trawię i trawić nigdy nie będę.
Teraz nawet jak ktoś z supportu mi pokaże niezbity dowód na prawdziwość to nie uwierzę. Nie po takich przekrętach.
 

DeletedUser3

Guest
Teraz nawet jak ktoś z supportu mi pokaże niezbity dowód na prawdziwość to nie uwierzę.
Skoro nawet dowodom nie masz zamiaru wierzyć, to raczej nic z tym nie zrobimy :).
Jak zostało wyjaśnione, popełniliśmy błąd przyznając plan (nagroda z tzw. "Diamencików") o jeden dzień za wcześnie.
W związku z tym określony, wąski krąg Graczy, mógł otrzymać wspomnianą Perłę o kilkanaście godzin wcześniej niż inni poprzez rozbudowę Perły osoby, która otrzymała plan. Nie było to w żaden sposób zamierzone, ani celowe.

Niestety, co się stało, to się nie odstanie. Nie będziemy niczego kasować, przywracać czy dodawać - wprowadziłoby to większe zamieszanie.
Przykro nam, że do tego doszło. Postaramy się być w przyszłości bardziej uważni.

Życzę wszystkim dobrego dnia.
 

DeletedUser16730

Guest
Niestety, co się stało, to się nie odstanie.

A co się zobaczyło to się nie odwidzi.
Przyznaję, irytujące było jak w nocy ludzie robili 10 leveli w pół godziny, nawet pomimo tego, że nie zależy mi na TOPce to irytujące było. Gdyby dzisiaj wszyscy wystartowali o jednakowym czasie to taka sytuacja by nie zaistniała.
Wiem, że to trochę na zasadzie "nie ważne co ja mam, byle sąsiad nie miał", ale to nie zmienia faktu.
Ja osobiście zadowolę się zadośćuczynieniem w postaci świątyni wiedzy ;D
 

DeletedUser7795

Guest
Zadośćuczynienie jakieś powinno być. Chociaż po jednym planie Świątyni Reliktów.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Nie rozumie, o co ta cała awantura. Ci co pobudowali wczoraj pobudowali by dziś i tak w dniu wczorajszym do niczego im się te świątynie nie przydały. A całą wyprawę robi się w trzy dni, więc 12 godzin nikogo nie zbawiło.

A zauważcie, ile diaxów dzięki tej "pomyłeczce" ściągnięto z rynku.
 

DeletedUser15227

Guest
Nie rozumie, o co ta cała awantura. Ci co pobudowali wczoraj pobudowali by dziś i tak w dniu wczorajszym do niczego im się te świątynie nie przydały. A całą wyprawę robi się w trzy dni, więc 12 godzin nikogo nie zbawiło.

A zauważcie, ile diaxów dzięki tej "pomyłeczce" ściągnięto z rynku.

Nic dodać, nic ująć. Ja myślę, że ten kto popełnił błąd już dostał odpowiednią "nagrodę". Nie ma co szumu robić :D
 

DeletedUser16730

Guest
Nie rozumie, o co ta cała awantura. Ci co pobudowali wczoraj pobudowali by dziś i tak w dniu wczorajszym do niczego im się te świątynie nie przydały. A całą wyprawę robi się w trzy dni, więc 12 godzin nikogo nie zbawiło.

O, nieprawda, trzeba było patrzeć co się działo koło północy na czacie. Dzisiaj nikt by nie zrobił 10lvla w pół godziny bez wymiany PR albo multikonta. A w nocy się prześcigali żeby plan szarpnąć, dokupić za diaxy reszte i postawić żeby była reakcja łańcuchowa.
 

DeletedUser6174

Guest
W opisie Świątyni Reliktów jest napisane:

"Plany otrzymujesz za uczestnictwo w budowie Pereł Architektury innych graczy, restaurowanie, motywowanie i plądrowanie...", a podobno plany do tej perły nie lecą z motywki.
 
Do góry