Seriale

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1868
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11758

Guest
Wojnach garażowych i kontenerowych kupują je od osób które nie zapłaciły za wynajem. Warto obejrzeć też dokumentalny serial Tabu i Tabu Polska. Tabu pokazuje dziwne zachowania Amerykanów i Kanadyjczyków. Bardzo ciekawy i warto zobaczyć odcinek którym pewna osoba zbiera szkielety ludzkie ale nie zbiera zwykłych szkieletów tylko szkielety osób które miały deformację. Kanadzie istnieją osoby które ubierają dziwne stroje i chodzą tak po ulicy np ubierają stoję z Japońskich bajek. USA lub Kanadzie nie które osoby ubierają stoję superbohaterów i ratują świat i ten odcinek jest bardzo satyryczny . Tabu Polska bardzo ciekawa seria. Pokazywali że osoby na wózkach też mają potrzeby seksualne bardzo ciekawy odcinek. Osobę które mieszka w Gliwicach i ma poważną chorobę Genetyczną która powoduje że musi chodzić o kulach i bez swojej woli krzyczy słowa wulgarne lub nie zrozumiałe słowa. Pomimo tego ma żonę. Pomiędzy tymi odcinkami pojawiła się patologia czyli życie Lesbijek. Próba przekonania by uznać je za małżeństwo. Małżeństwo ma dawać życie a takie dary życia nie dają.Nie trudno się domyśleć dlaczego dali je pośrodku. Większość osób nie będzie tego oglądało.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Może nie wchodzę już w polemikę bo nie widze sensu, ale Tabu jest fajne tylko jak się trafi na odcinek o pani co liże koty, albo o panu co liże pachy spocone i najlepiej owłosione, to Tabu może komuś zbrzydnąć ^^

A widział ktoś Damy i Wieśniaczki ????
 

DeletedUser11123

Guest
Może nie wchodzę już w polemikę bo nie widze sensu...


no pewnie że nie ma. Przecież jemu tylko o to chodzi. Siedzi sobie przy kompie i wypisuje prowokacyjne teksty. Później odpala blanta i czeka kiedy ktoś się da złapać. A jak już ktoś zagotuje się czytając te głupoty, to ma ubaw po pachy.




a akurat tych dam nie oglądałem ;)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Tyle tu piszecie, tyle ciekawych seriali, a ja nie mam czasu żeby je oglądać :|

Natalia - opróżnij skrzynkę!! :haha:
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja czasem na TTV jak złapie damy i wieśniaczki to mam troszkę śmiechu, ogólnie interesujące są programy nie AMERYKAŃSKIE widać inność a damy i wieśniaczki to z Ukrainy ^^

P.S. Ja się nawet nie denerwuje odpisując panu k bardziej się załamuje...
 

DeletedUser9456

Guest
Czy nawet w tematach rozrywkowych musi być ten denny temat o polityce? ;/

Co do samego tematu...

Spodobała mi się Teoria Wielkiego Podrywu coś dla mnie akurat. A z klasyków i tych głupszych... 13 Posterunek wymiata, ale szkoda że polsat ma tylko prawa do pierwszego sezonu.
 

DeletedUser11123

Guest
generalnie można powiedzieć, że to monolog o polityce. Niby ktoś tam coś próbuje napisać, niby pojawiają się jakieś cytaty ale to tylko zasłona dymna
 

DeletedUser11758

Guest
Jak poznałem waszą matkę jest to bardzo ciekawy serial ale zawiera wady. Ostatnia seria trzyma na początku poziom ale później poziom spada i ostatni odcinek jest bardzo dziwny a zakończenie jest prymitywne. Tym odcinku pojawia się jad propagandy gejowskiej. Brat Barneya jest Czarny i jest gejem. Nie pojawia się często ale prowadzono go sposób sztuczny by wykreować pomysł by geje mogli mieć małżeństwa i dawać im dzieci. Nie tylko tym serialu Amerykańskim dają gejów i ten sposób kreują zachwyt nad takim osobami. Ostatni serial wolny od gejów to Przyjaciele który prezentuje bardzo wysoki poziom . Różowe lata 70 sporo żartów ale fabuła jest bardzo dziwna.Nie podoba mi się to że tym serialu propagują narkotyki i tym sposobem kreują że nie zagrażają zdrowiu i są sposobem na dobrą zabawę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
025ee2b013eccd9d933491d7c3150ea9.jpg
 

DeletedUser11123

Guest
Peaky Blinders. Chyba jeszcze nikt nie pisał nic o tym serialu. Widziałem trzy odcinki i spokojnie mogę polecić
 

DeletedUser11758

Guest
Aukcja o dom - ludzie licytują dom. Nie wiedzą jak wygląda środku . Mogą zarobić lub stracić. Walka o bagaż kupują walizki a mają je od firm lotniczych które je zgubiły lub znane osoby muszą sprzedać majątek i walizkach ukryły swoje rzeczy. Mogą zyskać lub stracić. Lot zrobił Polską edycję tego programu ale większość osób straciło bo były ubrania i jedna osoba zyskała odtwarzacz DVD a USA osoby zarabiały sporo na walizkach. Zyskały płyty , biżuterie , pieniądze , telefony ale nie zwykłe tylko od Apple.Archiwum X serial na bardzo wysokim poziomie. Koszmarna wyprawa. Tym serialu osoby te wybrały się na wakacje ale nie były wspaniałe bo zostali np porwani. Nie które osoby zajmowały się przemycaniem narkotyków bo zabrakło im pieniędzy na wakacjach lub trudna sytuacja finansowa. Nie tylko przemycali Narkotyki ale inne rzeczy też np Jedna osoba zajmowała się przemycaniem wina na imprezy w Arabii Saudyjskiej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
"Archiwum X" - uuuu... jak najbardziej! :haha:
"Pamiętniki wampirów" wciągnęły mnie na początku, teraz są tak beznadziejne... Książki były sto razy lepsze od serialu, który - na szczęście - się już kończy...
"The Originals" mnie poniekąd zainteresowało, ale to też dla kogoś, kto zna fabułę "Pamiętników..."
"Faking it" - typowy serial (nie reality show!) MTV, ale takie amerykańskie, "cheesy" seriale akurat są fajne ;}
"The Strain" gorąco polecam! Może wydawać się paskudny, ale jeśli skusisz się na obejrzenie, to wcale taki nie jest. Opis i plakat mają zniechęcające, wykonanie jest fantastyczne :p
 

DeletedUser11758

Guest
Pogromcy mitów
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pogromcy_mitów
Warto go obejrzeć dla prowadzących i badają ciekawe mity i najciekawsza seria to mity z filmów i pytania od widzów.Istnieją też specjalne odcinki np Gwiezdne Wojny i jest to najciekawszy odcinek specjalny . Wyniki testów szokują.
Podobny program Brainiac (serial telewizyjny). Ten program skupia się na wybuchach i poziomem pasuje do Amerykanów . Tego programu nie warto oglądać i bardzo szybko się nudzi .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12062

Guest
Pogromcy mitów zdecydowanie tak aczkolwiek czasem strzelają gafy które prostują po kilkunastu odcinkach... Brainiac... NIE NIE NIE straszna sieczka i kicz. Nie podoba mi się ich podejście ;). Jak pisałeś typowy program dla amerykanów ;). Nic dodać nic ująć ;).

Jeśli zahaczyłeś już o takie cuda bardzo lubię:
Gwiazdy Lombardu, Amerykańskich naprawiaczy, poławiaczy krabów, wojny magazynowe.... Jednak amerykanie to dziwny naród i ze wszystkiego zrobią coś ;). Wiedza tych ludzi, kwoty jakie padają i cuda jakie przyjmują/kupują/odnawiają zadziwia.
Jest też polska odsłona gwiazd lombardu ale... z czym do ludzi... Już pomijając różnicę wiedzy co do asortymentu to program też trzeba umieć zrobić ;).


-------------------------------------
Vendral... Gwiezdne wrota... Żona mnie tym katowała... śmiałem się z niej że to ma taką "akcję", że przejście przez drzwi zajmuje 70% 1 odcinka ;P.
 

DeletedUser11758

Guest
Pogromcy mitów zdecydowanie tak aczkolwiek czasem strzelają gafy które prostują po kilkunastu odcinkach... Brainiac... NIE NIE NIE straszna sieczka i kicz. Nie podoba mi się ich podejście ;). Jak pisałeś typowy program dla amerykanów ;). Nic dodać nic ująć ;).

Jeśli zahaczyłeś już o takie cuda bardzo lubię:
Gwiazdy Lombardu, Amerykańskich naprawiaczy, poławiaczy krabów, wojny magazynowe.... Jednak amerykanie to dziwny naród i ze wszystkiego zrobią coś ;). Wiedza tych ludzi, kwoty jakie padają i cuda jakie przyjmują/kupują/odnawiają zadziwia.
Jest też polska odsłona gwiazd lombardu ale... z czym do ludzi... Już pomijając różnicę wiedzy co do asortymentu to program też trzeba umieć zrobić ;).


-------------------------------------
Vendral... Gwiezdne wrota... Żona mnie tym katowała... śmiałem się z niej że to ma taką "akcję", że przejście przez drzwi zajmuje 70% 1 odcinka ;P.

Wojny magazynowe powstały dwóch wersjach Amerykańskiej i Kanadyjskiej. Amerykańska wersja lepsza i skupiają się na rywalizacji a Kanadyjska skupia się na relacjach między uczestnikami i magazyny które kupują są skromniejsze i prawdopodobnie wszystkie programy Kanadyjskie i Australijskie skupiają się na relacjach między uczestnikami .Brainiac kontra zwierzęta. Największa satyra. Ludzie rywalizują że zwierzętami i to warto było zobaczyć. Brudna robota (serial telewizyjny 2005).
Mike Rowe na jeden dzień zostaje zatrudniony w różnym miejscach, np. w oczyszczalni ścieków, farmie, fabryce czy budowli. Towarzyszy pracownikom w wykonywaniu różnych czynności. Często napotyka sytuacje powodujące dyskomfort lub zagrożenie. Rowe wcześniej prowadził program Somebody's Gotta Do It (Ktoś musi to robić) w lokalnej telewizji w San Francisco. Po odcinku, w którym sztucznie zapładniał krowę, otrzymał listy, w których wyrażano zdumienie, fascynację i zaszokowanie jego odwagą. Wtedy postanowił wysłać nagrany na taśmę odcinek programu do Discovery Channel .NAJGORSZE ZAWODY W HISTORII program bardzo podobny do Brudnej Roboty .
Znany angielski aktor Tony Robinson powraca, aby opowiedzieć w jaki sposób praca zastępów ludzi poszczególnych, niewdzięcznych, zawodów przyczyniła się do ukształtowania świata takim, jakim jest dzisiaj. Niektóre z wyjątkowo nieprzyjemnych prac, które musiały zostać wykonane na przestrzeni dziejów, miały fundamentalne znaczenie w historii. W serialu zobaczymy, jak na przebieg wielu wydarzeń, działanie instytucji, wygląd godła kraju i jego ekonomii wpływały zastępy kobiet i mężczyzn wykonujących niezbędną, acz pozbawioną jakiegokolwiek prestiżu, ciężką pracę.Wykonuje te prace by pokazać że były bardzo ciężkiej i niebezpieczne .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
Ja tam oglądam po kilkaset razy powtórki

* Miodowych Lat
* 13 Posterunku
* 07 zgłoś się
* Rancza
* Ojca Mateusza
* Jak rozpętałem II Wojnę Światową
* Trylogię o Kargulach i Pawlakach

To są według mnie bardzo dobre polskie seriale.
Zagranicznych nie oglądam, bo po prostu wolę polskie :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja tam oglądam po kilkaset razy powtórki

* Miodowych Lat
* 13 Posterunku
* 07 zgłoś się
* Rancza
* Ojca Mateusza
* Jak rozpętałem II Wojnę Światową
* Trylogię o Kargulach i Pawlakach

To są według mnie bardzo dobre polskie seriale.
Zagranicznych nie oglądam, bo po prostu wolę polskie :)

Wolisz polskie które sa na podstawie zagranicznych ;)
 

DeletedUser12062

Guest
Ja tam oglądam po kilkaset razy powtórki

* Miodowych Lat
* 13 Posterunku
* 07 zgłoś się
* Rancza
* Ojca Mateusza
* Jak rozpętałem II Wojnę Światową
* Trylogię o Kargulach i Pawlakach

To są według mnie bardzo dobre polskie seriale.
Zagranicznych nie oglądam, bo po prostu wolę polskie :)

Co do polskich... Bardzo lubię "Dom". Jak dla mnie osobiście to jeden z najlepszych polskich seriali.
No i miło jest włączyć sobie czasem "Ekstradycję" zwłaszcza dwie pierwsze serie i przypomnieć sobie jak to "fajnie" wyglądało wszystko w latach 90. I faktycznie wtedy jak włączało się wiadomości to te bez informacji o wybuchu bomby, złapaniu kolejnych przestępców za haracz albo narkotyki, lub zamordowaniu kolejnego bosa mafijnego były rzadkością ;). Serial kręcony tak mniej więcej 10 lat temu i jak się to ogląda człowiek nie wierzy, że zrobiliśmy aż taki krok do przodu (motoryzacyjny, urbanistyczny, itp.). Jedyne co pozostało to afery ;).

Co do samego "Rancza" zadziwiający jest fakt, że po tylu latach posuchy telewizja stworzyła perełkę i po tylu latach prowadzenia w rankingu oglądalności... kończy emisję serialu z powodu braku funduszy... Niby mają pieniądze na coś nowego ale znając życie będzie to "rewelacja" jednego odcinka i po pierwszym sezonie zniknie... Zobaczymy, tak czy siak szkoda... Bo była to perełka ;).
 

DeletedUser7795

Guest
10 sezon Rancza będzie wiosną 2016 roku ale na tym się skończy.
Szkoda, bo Ranczo jest świetnym serialem.
 

DeletedUser

Guest
Z zagranicznych seriali miło wspominam LOST z dawnych lat, serial nie każdemu się może podobać, mnie akurat wyjątkowo przypadł do gustu. Oprócz tego rok temu nadrobiłem wszystkie sezony Prison Break - moim zdaniem warto. Dobre wrażenia mam także po Elementary czy Castle, z takich klasyków AXN-owskich.

A z polskich seriali to kiedyś oglądałem 13 posterunek, Kryminalnych i jeszcze parę niezłych produkcji by się znalazło w tym gąszczu oper mydlanych ;).
 

DeletedUser

Guest
Ja lubię się zawiesić na dobrym serialu, a na pewno nigdy nie znudzi mi się House M.D. ;)
 
Do góry