Seriale

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1868
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3

Guest
Załóżmy przez chwilę, że to naprawdę jest "agitacja wielbiąca UE", a nie żartobliwy dialog wyśmiewający z lekka "ciemnotę" co niektórych ludzi - czy to jakiś problem?
 

DeletedUser11758

Guest
Załóżmy przez chwilę, że to naprawdę jest "agitacja wielbiąca UE", a nie żartobliwy dialog wyśmiewający z lekka "ciemnotę" co niektórych ludzi - czy to jakiś problem?

Tą agitacje prowadzono za pieniądze państwa. . Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), która odpowiada za unijny Program Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW), postanowiła wykorzystać tę popularność. Dwa lata temu w reklamie telewizyjnej promującej PROW wystąpiły aktorki z „Rancza”. Później na mocy specjalnej umowy tematyka unijno-rolnicza pojawiła się w 13 odcinkach oraz filmikach ukazujących kulisy kręcenia piątego sezonu serialu (making of). W mniej lub bardziej łopatologicznej formie aktorzy serialu wygłaszali peany ku czci Unii Europejskiej i jej funduszy. Nie wiadomo ile wydali publicznych pieniędzy na wielbienie UE. Nie ma pieniędzy na nic a jest na wielbienie EU. Agitprop w „Ranczu” nagrodzony
http://nczas.com/publicystyka/madelski-agitprop-w-ranczu-nagrodzony/
Pieniądze przeznaczone na tą agitację można było wydać na co innego np Do dziś nie ma serialu lub filmu o Pileckim lub innych żołnierzy wyklętych lub nie ma filmu o Smoleńsku który pokazuje to wydarzenie i powstał scenariusz filmu ale nie dostał pieniędzy i projekt jest wstrzymany a nakręcił już sporo scen i więcej nie zrobi powodu braku pieniędzy.
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
panie k, ja nie mówię Twoim językiem, więc powstrzymam się od komentarza (chociaż powiedzieć by się tu chciało wiele... Ranczo kradnie budżet ewentualnego filmu o Smoleńsku?). Jako wierna fanka Rancza chciałabym jednak zaznaczyć, że Klaudia zakochała się w Fabianie gdy tylko pojawił się w gminie Wilkowyje, a ów dialog jak każda inna scena tego wspaniałego serialu to jawna kpina i bystre żarty. Z tego też powodu twórcy mieli problemy z nakręceniem kolejnego sezonu - bardzo chciano nieco ocenzurować serial właśnie z tego powodu, jak dobrze obnaża owe przywary, o których już wspominałam.
 

DeletedUser3220

Guest
Tych szerloków to jest kilka ^^

ten:

sherlock6.jpg.jpg
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Odłożyłam sobie sezonik na potem, bo nie lubię tyle czekać ^^
Dlatego jestem przed seansem, czekają na mnie całe emocje z oglądania, ach...

Jakoś film jeszcze teraz powinien wychodzić?
 

DeletedUser11123

Guest
no to podrzucę coś luźno powiązanego z tematami sherlockowymi, że się tak wyrażę
- Ripper Street
- Penny Dreadful
 

DeletedUser625

Guest
A The Walking Dead, Breaking Bad albo Grę o Tron ktoś ogląda? Polecam także House of Cards. Wszystkie cztery seriale warte obejrzenia. ;)
 

DeletedUser11123

Guest
gra o tron to nawet samodzielnego tematu się dorobiła tu na forum
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Guanabana, no pewnie (: Breaking Bad mnie pozytywnie zaskoczyło, w końcu coś innego! Chociaż regularnie nie oglądałam, bo nie było kiedy :p A The Walking Dead musiałam oglądać, jak wszystkie filmy o tej tematyce ;P
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Trupy mam na bieżąco, denerwują mnie troszkę bo akcja w nich zaczyna się przed 8 odc, a potem dopiero w ostatnich 2.
Potrafią zrobić naprawdę nudny odcinek w środku sezonu:/

GOT to nie ma co pisać to sie kocha lub nie ^^

Hose of Cards dopiero na 2015 r następny seron:/

BrBad jakoś tak skończyłam na 2 sezonie i nie moge podejść do następnego ;/
 

DeletedUser11758

Guest
12. Pitbull <- wg. mnie polski fenomenalny serial, obejrzyjcie a doszukacie się faktów z polskich wiadomości z kilku lat wstecz
prawie każdej.
Znam lepsze seriale kryminalne. Warto obejrzeć Falę Zbrodni. Serial bardzo ciekawy i sporo odcinków ale niestety przerwali robienie tego serialu. Plusem tego serialu jest to że grupa specjalna policji walczy z Mafią Rosyjską. Warto obejrzeć też Oficera , 2 Oficera i 3 Oficera fabuła jest wyjątkowa bo walczą z Francuską Legią Cudzoziemską a nie Rosjanami . Pitbull jest dobrym serialem ale sposób sztuczny przyspieszyli zakończenie tego serialu. Zawiera też błędy. Rosyjski kryminalista swobodnie idzie na stację i przez niego wpada pod pociąg przedsiębiorca. Jego zbrodnie widzi sporo osób i kamery. Główne postacie pomagają policji w Magdalence ale kryminaliści wiedzą że przyszła tam policja. Antyterroryści nie mogą przejść do budynku ale główne postacie bez problemu rzucają się do budynku.

- - - Zaktualizowano - - -

Panie k!
Ten temat służy do rozmowy o serialach, a nie o stacji TVN. Przecież wolny kraj i możesz założyć własną stacje telewizyjną i pokazywać tam różne rzeczy :)
Co do Kuchennych rewolucji to podobają mi się w tej formie :)

Wtedy była Żałoba Narodowa. Na całym świecie jeśli jest żałoba Narodowa to wszystkie stacje skupiają się na pokazywaniu żałoby i pogrzebów ofiar np Holandii wszystkie stacje pokazywały pogrzeb pasażerów zestrzelonego samolotu nad Donieckiem. Pozbywają się też programów satyrycznych a TVN oprócz pokazywania debaty na temat Demonów Patriotyzmu nie zrezygnowali pokazywaniu programów satyrycznych i pokazywali program Mam talent. Kina zrezygnowały pokazywania komedii na czas żałoby.
 

DeletedUser11758

Guest
Warto też obejrzeć wojny o garaż i wojny o kontener. Kupują magazyny lub kontenery. Mogą zyskać lub stracić. Wojny o garaż są bardziej ciekawsze niż o kontener. Tam zdobywają bardziej interesujące rzeczy. Ktoś kupił nową trumnę , nową urnę , buty i garnitur. Tracą sporo pieniędzy przez głupotę osoby która zostawiła te rzeczy np Ktoś kupił pistolet oficera Niemieckiego z 1 wojny Światowej ale nie zarobił na tym. Ta osoba pomalowała pistolety w stylu gwiezdnych wojen. Jest wersja Amerykańska i Kanadyjska. Amerykańska są emocję i rywalizacja. Na tym się skupia program. Kanadyjskie skupia się głównie na relacjach uczestników. Serial Bimbrownicy. Robią nielegalnie Bimber i muszą się ukrywać. Serial bardzo ciekawy. Tej serial pokazał że dziwne jest Amerykańskie prawo. Nie zasłaniali im twarzy i nie zmieniali głosu. Później miał proces za bimber ale sąd nie uznał materiału za dowód.

- - - Zaktualizowano - - -

panie k, ja nie mówię Twoim językiem, więc powstrzymam się od komentarza (chociaż powiedzieć by się tu chciało wiele... Ranczo kradnie budżet ewentualnego filmu o Smoleńsku?). Jako wierna fanka Rancza chciałabym jednak zaznaczyć, że Klaudia zakochała się w Fabianie gdy tylko pojawił się w gminie Wilkowyje, a ów dialog jak każda inna scena tego wspaniałego serialu to jawna kpina i bystre żarty. Z tego też powodu twórcy mieli problemy z nakręceniem kolejnego sezonu - bardzo chciano nieco ocenzurować serial właśnie z tego powodu, jak dobrze obnaża owe przywary, o których już wspominałam.

UE dała temu serialowi nagrodę za agitację. Za słowami poszły czyny. Komisja Europejska nominowała „Ranczo” do CAP Communication Awards 2012, czyli konkursu, w którym unijna Dyrekcja ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich nagradza projekty informacyjno-promocyjne dotyczące polityki rolnej UE. Serial otrzymał nominację w kategorii „innowacyjny projekt komunikacyjny” czytaj nagroda za fanatyczną agitację wielbiącą UE. 10 grudnia podczas uroczystej gali w Brukseli ogłoszono zwycięzców unijnego konkursu. Zgodnie z przewidywaniami serial „Ranczo” otrzymał nagrodę w swojej „innowacyjnej” kategorii. . Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) do dziś nie podało ile dało pieniędzy na agitację.Nie są to ich pieniądze ale każdego obywatela. Ta informacja powinna być jawna ale zablokowali to bo wtedy państwo zapłaci karę za ujawnienie tej informacji .Dlatego trzeba bojkotować ten serial. Najwyższy Czas nie odkrył ile wydali pieniędzy bo jest to tajemnica handlowa.Ranczo jest też agitacją feministyczną. Tym serialu kobiety są przedstawione bardzo pozytywnie a mężczyźni negatywnie i specjalnie podkreślają że siedzą na ławce i piją tanie wina. Wójta przedstawiono że wygląda jak pijak. Tylko kobiety a szczególnie główna bohaterka są wstanie zyskać fundusze od UE.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Warto też obejrzeć wojny o garaż i wojny o kontener. Kupują magazyny lub kontenery. Mogą zyskać lub stracić. Wojny o garaż są bardziej ciekawsze niż o kontener. Tam zdobywają bardziej interesujące rzeczy. Ktoś kupił nową trumnę , nową urnę , buty i garnitur. Tracą sporo pieniędzy przez głupotę osoby która zostawiła te rzeczy np Ktoś kupił pistolet oficera Niemieckiego z 1 wojny Światowej ale nie zarobił na tym. Ta osoba pomalowała pistolety w stylu gwiezdnych wojen. Jest wersja Amerykańska i Kanadyjska. Amerykańska są emocję i rywalizacja. Na tym się skupia program. Kanadyjskie skupia się głównie na relacjach uczestników. Serial Bimbrownicy. Robią nielegalnie Bimber i muszą się ukrywać. Serial bardzo ciekawy. Tej serial pokazał że dziwne jest Amerykańskie prawo. Nie zasłaniali im twarzy i nie zmieniali głosu. Później miał proces za bimber ale sąd nie uznał materiału za dowód.

Te programy nie są prawdziwe! To Dlaczego Ja wersja dofinansowana, papka dla amerykanów, żeby pokazać jak kapitał można pomnożyć...





UE dała temu serialowi nagrodę za agitację. Za słowami poszły czyny. Komisja Europejska nominowała „Ranczo” do CAP Communication Awards 2012, czyli konkursu, w którym unijna Dyrekcja ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich nagradza projekty informacyjno-promocyjne dotyczące polityki rolnej UE. Serial otrzymał nominację w kategorii „innowacyjny projekt komunikacyjny” czytaj nagroda za fanatyczną agitację wielbiącą UE. 10 grudnia podczas uroczystej gali w Brukseli ogłoszono zwycięzców unijnego konkursu. Zgodnie z przewidywaniami serial „Ranczo” otrzymał nagrodę w swojej „innowacyjnej” kategorii. . Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) do dziś nie podało ile dało pieniędzy na agitację.Nie są to ich pieniądze ale każdego obywatela. Ta informacja powinna być jawna ale zablokowali to bo wtedy państwo zapłaci karę za ujawnienie tej informacji .Dlatego trzeba bojkotować ten serial. Najwyższy Czas nie odkrył ile wydali pieniędzy bo jest to tajemnica handlowa.Ranczo jest też agitacją feministyczną. Tym serialu kobiety są przedstawione bardzo pozytywnie a mężczyźni negatywnie i specjalnie podkreślają że siedzą na ławce i piją tanie wina. Wójta przedstawiono że wygląda jak pijak. Tylko kobiety a szczególnie główna bohaterka są wstanie zyskać fundusze od UE.

Szczerze mieszkam na wsi mamy taką ławeczkę, 90% wiejskich facetów na niej spędza popołudnia, dodatkowo w tym procencie 60% nie ma pracy i mówi ze nie opłaca sie w dzisiejszych czasach pracować, żłopią to wino i szczają na mur. Tak to wygląda!
Nie jednokrotnie ich żony obejmują "rade sołecką" dodatkowo sa Radnymi gminy, pozyskują fundusze ONE i one pracują choćby na kasie w Biedronce... Dlatego ten serial taki prawdziwy.
Dodam ze dzieciaki też właśnie dobrze pokazali bo i na mojej wiosce każdy ma swoje hobby motory, ryby, są wybitne dzieciaki co na konkursy chodzą i takie co muszą za ojca na roli traktorem śmigać bo on na ławeczce siedzi.
Zeszyt w sklepie opiewa na 50 tys lekko... Pewnie nawet więcej jedna rodzina ma tam 8 tys największy dług, dodam ze to nie jest biedna rodzina.
Dodatkowo są u nas takie rodzynki jak w tym serialu. Naprawdę może i ma tej unii tam zbyt kolorowo ale tak na mojej wsi jest!
Jak zrobili plac zabaw to wójt przyjechał fotke strzelili do gazety, a plac zabaw rada sołecka po prostu zgłosiła projekt, a wójt walnął lans w wcześniejszym Ranczu właśnie były takie sceny. Ogólnie wg mnie Serial jest dobry! Na pewno lepszy niż inne klany, barwy szczęścia, pierwsza miłość itd, gdzie biedny student ma lepsze mieszkanie niż mój niedawno remontowany pokój na co robiłam rok...
 
Do góry