Seriale

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1868
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11123

Guest
Sons of Anarchy
Vikings
Sherlock
Gra o Tron
NCIS

PS. Kompania Braci była świetna ale Pacyfik trochę mnie rozczarował
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
The Walking Dead
Breaking Bad
Scrubs
nasze polskie RANCZO :D

reeb, zgadzam się co do Kompanii Braci, chociaż akurat nie patrzę na to obiektywnie;) dla mnie Kompania Braci to świetna produkcja, gdzie zwrócono uwagę na poprawność mundurową i historyczną w dodatku nie ma raczej przekłamań. To jeden z niewielu przypadków, kiedy film podoba mi się równie mocno co książka. A po Kompanii Braci Pacyfik mógł rozczarować;)
 

DeletedUser9456

Guest
Polecam obejrzeć Teorie Wielkiego Podrywu oraz Różowe Lata 70te! :D

Oba seriale boskie, ale ten drugi to miazga na całego jest. :D
Jaranie przez parę sezonów w piwnicy Reda boskie. :D
 

DeletedUser11123

Guest
The Walking Dead
reeb, zgadzam się co do Kompanii Braci, chociaż akurat nie patrzę na to obiektywnie;) dla mnie Kompania Braci to świetna produkcja, gdzie zwrócono uwagę na poprawność mundurową i historyczną w dodatku nie ma raczej przekłamań. To jeden z niewielu przypadków, kiedy film podoba mi się równie mocno co książka. A po Kompanii Braci Pacyfik mógł rozczarować;)
no właśnie. czekałem, czekałem, wreszcie się pojawił i... no delikatnie rzecz ujmując spodziewałem się czegoś lepszego
 

DeletedUser3220

Guest
Teoria Wielkiego Podrywu
Dwóch i Pół
Dwie Spłukane Dziewczyny
Sherlock
Jak Poznałem Waszą Matkę
Nikita (2010) (chociaż wcześniejsze wersje też)
Dawno, dawno temu

To tak na ten moment :p
 

DeletedUser

Guest
Ja kocham The Walking Dead, chociaż idea walki z zombie się kończy około 3 sezonu. Póżniej są zombie, ale przez większośc nowych sezonów jest walka z ludźmi, a serial traci swój klimat :p
 

DeletedUser9456

Guest
Osobiście jestem skłonny obczaić tajemnicę twierdzy szyfrów. Ktoś coś może powiecie o tym serialu?
 

DeletedUser11123

Guest
niestety nie dane mi było ocenić wszystkiego a coś nigdzie kompletu znaleźć nie mogę. ale to co widziałem zaskoczyło mnie i to pozytywnie. jak na polski serial całkiem niezłe to było
 

DeletedUser11758

Guest
Warto oglądać Master Szefa. Jest to ciekawy serial kulinarny. Można obejrzeć wersję Amerykańska , Australijską , Polska , Irlandzką. Wersja Polska. Bardzo ciekawa. Nieznanych powodów wybrali do sędziów Magdę Gessler a powinien być Karol Okrasa bo potrafi gotować a Magda swoim programie kuchenne rewolucję przeklina , nie zakrywa włosów , rzuca talerzami ,rzuciła kobietę orzechami i inne dziwne rzeczy. Konkurencję bardzo ciekawe. Wersja Amerykańska bardzo ciekawa. Australijska też ciekawa ale traktują uczestników jak dzieci. Uczą się jak robić daną rzecz i nie każą uczestnikom gotować tego dania. Uczestniczy tego programu są dziwni bo nie potrafią rywalizować. Gdy jeden zawodnik odpadnie są smutni.Irlandzka wersja tego programu jest ciekawa powodu dodatkowych zadań. Muszą odgadnąć jak najwięcej składników które zawiera danie. Seriali warto też oglądać klasyki Polskie. Szpital na Peryferiach , Dalego od noszy 1 i 2 , Świat Według Kiepskich, Rodzina Zastępca. 13 Posterunek. Ranczo ciekawy serial ale tym serialu prowadzono radykalne wielbienie UE i kreowanie że rolnicy dzięki unii mają wspaniałe życie i pieniądze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Warto oglądać Master Szefa. Jest to ciekawy serial kulinarny. Można obejrzeć wersję Amerykańska , Australijską , Polska , Irlandzką. Wersja Polska. Bardzo ciekawa. Nieznanych powodów wybrali do sędziów Magdę Gessler a powinien być Karol Okrasa bo potrafi gotować a Magda swoim programie kuchenne rewolucję przeklina , nie zakrywa włosów , rzuca talerzami ,rzuciła kobietę orzechami i inne dziwne rzeczy. Konkurencję bardzo ciekawe.... Australijska też ciekawa ale traktują uczestników jak dzieci. Uczą się jak robić daną rzecz i nie każą uczestnikom gotować tego dania. Uczestniczy tego programu są dziwni bo nie potrafią rywalizować. Gdy jeden zawodnik odpadnie są smutni.....

Bo Magda Gessler się nadaje idealnie do takich programów, a wszystko co wymieniłeś to scenariusz. Bardzo jej nikt nie lubi ale jakby nie było na tym nielubieniu jej rośnie wizja i ku temu idą zabiegi promujące ją. Ma być wredna i już...
Ja bym wywaliła tą 2 kobietę co ma również jakąś wiedze ale jest tam tylko po to by panowie się zachwycali ^^ a wręcz mnie denerwuje jej sposób mówienia, a niektórzy wielbią ją... Czyli w sumie również idealnie pasuje do roli :p

Uczestnicy Australijskiej wersji są dziwni bo okazują ludzkie uczucia? A ich program edukuje zamiast ogłupiać...
Moze jak by tak wszędzie było to nie trzeba by Magdy Gessler na potwora spaghetti kreować ;)
 

DeletedUser11758

Guest
Bo Magda Gessler się nadaje idealnie do takich programów, a wszystko co wymieniłeś to scenariusz. Bardzo jej nikt nie lubi ale jakby nie było na tym nielubieniu jej rośnie wizja i ku temu idą zabiegi promujące ją. Ma być wredna i już...
Ja bym wywaliła tą 2 kobietę co ma również jakąś wiedze ale jest tam tylko po to by panowie się zachwycali ^^ a wręcz mnie denerwuje jej sposób mówienia, a niektórzy wielbią ją... Czyli w sumie również idealnie pasuje do roli :p

Uczestnicy Australijskiej wersji są dziwni bo okazują ludzkie uczucia? A ich program edukuje zamiast ogłupiać...
Moze jak by tak wszędzie było to nie trzeba by Magdy Gessler na potwora spaghetti kreować ;)
Na początku Kuchenny Rewolucji Magda zachowywała się normalnie. Dalszych częściach zachowywała się prymitywnie bo TVN który leci program prezentuje niski poziom bo stacja ta propaguje antypolonizm i pokazała to w dniu pogrzebu pary Prezydenckiej i zamiast pokazać pogrzeb to pokazywali debatę na temat Demonów Patriotyzmu. Następnych częściach zachowuje się bardziej normalnie bo jej zachowania powodowały procesy od restauracji np zniesławienie menedżera hotelu Dolina Charlotty.Jeśli wygrasz to się ratujesz że wygrałeś a nie smucisz że przeciwnik wygrał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14

Guest
Panie k!
Ten temat służy do rozmowy o serialach, a nie o stacji TVN. Przecież wolny kraj i możesz założyć własną stacje telewizyjną i pokazywać tam różne rzeczy :)
Co do Kuchennych rewolucji to podobają mi się w tej formie :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Panie K czasami ludzie rywalizują ze sobą ale nie prowadzą wojny, był nawet taki program Bitwa o dom gdzie osoba wygrywająca płakała że ta obok nie wygrała, wystarczy być człowiekiem.
Z innej beczki Amerykanie walnęli atomówkę na Japonie to znaczy ze mam się cieszyć bo moja strona wygrywa ;)

Teraz wchodzi Jesienna ramówka i Natalka już na Trupy czeka! Jeszcze Haouse of Cards 3 sezonek powinien jakość być... Potem styczeń Gra o tron. Wszystkie wieczory zajęte ^^
 

DeletedUser8996

Guest
Teraz wchodzi Jesienna ramówka i Natalka już na Trupy czeka! Jeszcze Haouse of Cards 3 sezonek powinien jakość być... Potem styczeń Gra o tron. Wszystkie wieczory zajęte ^^

Kurde, a do tego jeszcze Strzała, no nie wyrobię kurde :p
 

DeletedUser8996

Guest
Arrowa przerwałam oglądanie, jakoś mnie nie porwał ani mi się nie nie podobał.

No racja, szczerze mówiąc ten serial zbyt ambitnej fabuły to nie ma :)
Ale zawsze trochę akcji, ja tam lubię się czasami odmóżdżyć na takim czymś ;)
 

DeletedUser8996

Guest
Ja tam już nie oglądam tych seriali, bo nie mogę, lecą chyba na polsacie, a że nie lubię, bardzo nie lubię tej stacji, to chyba to mnie zniechęciło, wiem, że mógłbym oglądać gdzie indziej bez reklam, ale po prostu pierwszy raz widziałem na polsacie no i tyle, zniechęciło mnie to ;)
Zresztą jak jeszcze to miałbym oglądać to już bym do reszty nie wyrobił ;)
 

DeletedUser8110

Guest
Ja dzisiaj zobaczyłam pierwszy odcinek Flasha i się zachwyciłam <3
No i Supernaturala nowy sezon się zaczyna... I weź tu człowieku się zajmij czymś poważnym, jak tyle seriali krzyczy o uwagę...
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
siorprajs, ten proces można odwrócić, tzn zająć się poważnymi rzeczami, a wtedy nie ma czasu na seriale, polecam! :D Chociaż jak robiłam powtórkę Scrubs, Kompanii Braci, czy Roswell (tak...) to zarywałam noce, żeby kolejne odcinki oglądać. Dlatego w sumie szczęśliwa jestem, że nie mam kiedy oglądać, że nie zaczynam niczego nowego, choć ciągle ktoś coś poleca i cierpliwie czekam na moje Ranczo <3 raz w tygodniu zawsze znajdę czas! :D
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
U mnie lubią oglądać Pierwszą Miłość ^^
Ja to kiedyś oglądałem i wiedziałem co się dzieje, ale to były początki, aż do momentu jak znikła ta baba od Pawła (wtedy z nim była, a nawet już nie pamiętam jej imienia :D).
Później już czasu nie było.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
siorprajs, ten proces można odwrócić, tzn zająć się poważnymi rzeczami, a wtedy nie ma czasu na seriale, polecam! :D Chociaż jak robiłam powtórkę Scrubs, Kompanii Braci, czy Roswell (tak...) to zarywałam noce, żeby kolejne odcinki oglądać. Dlatego w sumie szczęśliwa jestem, że nie mam kiedy oglądać, że nie zaczynam niczego nowego, choć ciągle ktoś coś poleca i cierpliwie czekam na moje Ranczo <3 raz w tygodniu zawsze znajdę czas! :D

Przepraszam bardzo a słowo umiar pani poznała :p
Ja oglądam seriale bo to 40 min a nie 90 jak to w filmach, już nie mówię że można się nadziać na film 2h?!
A tak zimowy wieczór, coś ciepłego i 40 min dla siebie, może z kimś te jedyne 40 min ciszy i spokoju w których to nie istnieje dla innych... ^^

A po za tym filmów powoli już nie oglądam, bo to co powstaje to się ledwo na słowo "dobry" kwalifikuje. A seriale teraz robią wybitne!

P.S. A ogląda ktoś Once Upon a Time?
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
E tam, umiar. Jeśli coś wciąga, to się nie zna umiaru. Mówisz 40 minut, ale codziennie?! Spędzam 8h przy komputerze w pracy, więc naprawdę niekoniecznie chce mi się później jeszcze coś oglądać. Nie mówię o zimowych wieczorach, czy co tam wspomniałaś (jeżeli ogląda się serial, to na pewno te 40 minut to nie jest spokój i cisza :D), ale wtedy zdecydowanie wolę właśnie dobry film. Jeżeli patrzysz na głośno reklamowane kinowe hity, to nic dziwnego, że nie możesz znaleźć dobrych filmów (choć i wśród takich zdarzały się perełki), a jest ich naprawdę sporo. Poza tym, znasz wszystkie filmy, jakie powstały do tej pory? ;) Niekoniecznie te nowe? Bo jest w czym przebierać ;) Lubię sobie coś fajnego obejrzeć, ale nie mam ochoty się wciągać, bo zaleta filmu jest taka, że stracę 2h i wiem wszystko, a serial to 40 minut, ale łącznie wyjdzie tych godzin 100 ;] i niestety w większości wypadków wystarczy kilka odcinków i wiesz kto kiedy umrze, jaka będzie fabuła itp. Naprawdę rzadko tworzy się dobre seriale, a już pierdoły typu Kości, CSI, czy jakieś inne tego typu mnie osłabiają. Zawsze dokładnie ten sam przebieg wydarzeń, podobne historie itp. Lubiłam jedynie pooglądać sobie House'a, chociaż przebieg zdarzeń identyczny w każdym odcinku, to przyjemnie się oglądało o tych wszystkich świństwach, na jakie człowiek może chorować, a i główny bohater niczego sobie. Choć zawsze bawiło mnie, że wystarczyło mu spojrzeć na klozetową deskę, kawałek mięsa na talerzu, czy papierek po lizaku i doznawał olśnienia :haha:
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Pisaliśmy ze na odmóżdżenie ja np stosuje kości, csi i inne takie tasiemce, tego nawet oglądać nie trzeba ^^
Filmy niestety znam może nie wszystkie, każdy ma jakieś do których ciągnie a inne omija. I naprawdę w porównaniu z poprzednimi latami gdy sypały się wielkie produkcje to teraz wieje nudą, nawet straszny film nie jest już śmieszny. A może po prostu niektóre produkcje są przereklamowane? Takie Avatar ? Co potem ludzie na niebiesko pomalowani chodzili, a po zastanowieniu czy ten film dorównuje fabułą Hanibalowi, Alienowi, Gwiezdnym Wojną, Indiana Jonesowi, ET? Mi tam Avatar to przypominał Pocahontas ;)
Albo same remake, przecież to wszytko już było:(

Czasami codziennie czasami, kiedyś Jak poznałem Waszą matkę pochłonęłam pół sezonu w noc ^^
I ja mam cisze bo domowników nauczyłam ze ja mam mieć cisze podczas seansu ^^
 
Do góry