PERŁY

DeletedUser

Guest
Nie wiem skąd te jęki. Ktoś kto kupi za diamenty fragmenty ma przewagę tylko przez 3-4 tygodnie. .
Co to za satysfakcja z gry jak w tydzień można by było wszytko wybudować.

oj, judaszu, myślę, że się mylisz, twierdząc, że graczom uda się uzbierać perły w miesiąc (chodzi o czyste, zero-diamentowe budynki). to z tego naiwnego przeświadczenia bierze się Twoje rozgoryczenie i frustracja. ;) i żeby konto zakładać w tym celu.... jestem pod wrażeniem silnych emocji :D
 

DeletedUser314

Guest
@unpxre, ir pall: Gra jest mocno komercyjna od początku i nikt nie planuje tego zmieniać, ani nikt się z tym nigdy nie krył, więc nie wiem dlaczego nagle Amerykę ktoś tu odkrywa ;).

Bo zawsze mieliśmy możliwość osiągnięcia celu za darmo bez większych problemów, po prostu z większym nakładem czasu.
Ale jak wyliczyłem to ten ponad ROK, to już nie jest większy nakład czasu, to jest stwierdzenie kupuj za diamenty albo zatrzymaj swój rozwój na miesiąc. A jak chcesz wszystkie mieć to na 12 miesięcy, albo czekaj 12 lat....
Dlatego zaproponowałem żeby w darmowy sposób dostępny dla wszystkich była możliwość osiągnięcia Perły w 3 miesiące.

- - - Zaktualizowano - - -

Oczywiście, że nick nie jest przypadkowy.
A konto założyłem bo mnie drażni to że dla niektórych osób wszystko powinno być łatwo zrobić.
Co to za satysfakcja z gry jak w tydzień można by było wszytko wybudować.
Co to za zabawa jak się kupuję wszystko za kasę.
Tutaj nic nie tracisz, nawet jak przez miesiąc nie grasz. Oczywiście jak zostaniesz za bardzo z tyłu to masz problem z handlem, ale 20min. dziennie wystarczy aby być na bieżąco.

Większość z nas każdy pomysł polegający na ułatwieniach odrzuca, takich jak np wymiana monet na złota i na odwrót, rotacje budynków i inne.
Tutaj jednak to jest lekkie przegięcie w tą stronę trudności.
Piszesz przejść grę w miesiąc, przeliśmy ją dawno, czekaliśmy z niecierpliwieniem na Perły, żebyśmy mieli co robić, ale co to za robienie, jak efektów prawie niema.
 

DeletedUser5256

Guest
Nie jest to wersja ostateczna gry. Ma by wprowadzona możliwość zakupu za medale. Wtedy budowa nie będzie tak uciążliwa. W chwili obecnej gra jest na etapie testów i pewnie nie zarabia na siebie skoro wprowadzono "takie modyfikacje". Dla mnie lepiej by było gdyby było więcej sąsiadów i więcej osób na kontynencie, wtedy nie było by tego problemu.
 

DeletedUser4340

Guest
Nie jest to wersja ostateczna gry. Ma by wprowadzona możliwość zakupu za medale. Wtedy budowa nie będzie tak uciążliwa. W chwili obecnej gra jest na etapie testów i pewnie nie zarabia na siebie skoro wprowadzono "takie modyfikacje". Dla mnie lepiej by było gdyby było więcej sąsiadów i więcej osób na kontynencie, wtedy nie było by tego problemu.

zgodze sie z toba
40+ sasiadów to całe G tyle ilu graczy liczy gildia tulu(mniejwiecej) powinnismy miec sasiadów
 

DeletedUser1724

Guest
Ja jeszcze jakieś 2-3 tygodnie i kończę grę bo widzę, że jak dojdę do końca Kolonialnej nic mnie dobrego nie czeka oprócz nerwów .... Niech sobie wsadzi IG te perły tam gdzie słońce nie dociera ;/ Teraz pasi Bartek ??? ....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4682

Guest
By napisali tam całej administracji że dużo ludzi jest żeby coś zrobicv z tymi perłami i że ludzie odchodzą... To napewno by coś na to poradzili :D
 

DeletedUser

Guest
tak kali jeść kali pić..
Problemem nie są perły lecz brak umiejętności pisania poprawnych zdań ;-)
 

DeletedUser

Guest
Ja już się wypowiadałem w nerwowym tonie w innym wątku. Żałuję, że się wypowiedziałem bo nie ma to sensu żadnego. Od początku tej aktualizacji dzień w dzień gwiazdkuję ok 75 osób z gildii i ok 65 atakuje i łupię. Mam 2 kawałki pereł od bałwana 1 i drugi pierwszego dnia dostałem. Tyle w temacie. Grę kończę z końcem epoki kolonialnej, chyba, że nowa dojdzie bo dla pereł nie ma sensu grać i tyle. Więc pewnie już w styczniu zakończę grę a szkoda bo naprawdę to jest pierwsza gra online która mnie tak wciągnęła.
 

DeletedUser2632

Guest
Ja już się wypowiadałem w nerwowym tonie w innym wątku. Żałuję, że się wypowiedziałem bo nie ma to sensu żadnego. Od początku tej aktualizacji dzień w dzień gwiazdkuję ok 75 osób z gildii i ok 65 atakuje i łupię. Mam 2 kawałki pereł od bałwana 1 i drugi pierwszego dnia dostałem. Tyle w temacie. Grę kończę z końcem epoki kolonialnej, chyba, że nowa dojdzie bo dla pereł nie ma sensu grać i tyle. Więc pewnie już w styczniu zakończę grę a szkoda bo naprawdę to jest pierwsza gra online która mnie tak wciągnęła.

mam tak samo jak Ty... ;/
 

DeletedUser3220

Guest
Kłócicie się, nerwy sobie i innym psujecie...
Zastanawiające jest, że u mnie w Gildii, mimo tego, że czasem ludzie nieco pomarudzą, że z fragmentami cienko, to ostro szukają szans na kolejne. Ogłaszają kto i gdzie buduje nową Perłę, by inni mogli go dodać do znajomych i wygrywać plany.
I kolejnych fragmentów przybywa.
Gdybyście poświęcili tyle energii i czasu w grze, co marnujecie użalając się tutaj, na pewno mielibyście kilka fragmentów więcej.
 

DeletedUser

Guest
Gdybyście poświęcili tyle energii i czasu w grze, co marnujecie użalając się tutaj, na pewno mielibyście kilka fragmentów więcej.

niby jak? mam sam siebie atakować??????
... od paru dni (jak zapewne i inni gracze) odwiedzam wszystkich, których się da.
więc, proszę napisz, jak zwiększyć pulę fragmentów :D
 

DeletedUser314

Guest
Kłócicie się, nerwy sobie i innym psujecie...
Zastanawiające jest, że u mnie w Gildii, mimo tego, że czasem ludzie nieco pomarudzą, że z fragmentami cienko, to ostro szukają szans na kolejne. Ogłaszają kto i gdzie buduje nową Perłę, by inni mogli go dodać do znajomych i wygrywać plany.
I kolejnych fragmentów przybywa.
Gdybyście poświęcili tyle energii i czasu w grze, co marnujecie użalając się tutaj, na pewno mielibyście kilka fragmentów więcej.

Nie wiem na 7 leveli miałem 7 pierwszych miejsc, więc nie wiem czy się nie staram, do tego codziennie ponad 120 osób motywowanych...
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem na 7 leveli miałem 7 pierwszych miejsc, więc nie wiem czy się nie staram, do tego codziennie ponad 120 osób motywowanych...

ashantess ponoć zna tajemną metodę wydłubywania elementów w grze ;) ciekawe, czy nam zdradzi.
 

DeletedUser314

Guest
ashantess ponoć zna tajemną metodę wydłubywania elementów w grze ;) ciekawe, czy nam zdradzi.

Ash dołączyła do FoE Team, więc jej wypowiedzi mnie nie dziwią, mówi o zapale osób, co nie zmienia faktów jakie wymieniłem w poprzednich dyskusjach.
Zaprosił bym ją do mojej gildii gdzie Perła w kilka godzin ma 6 level, ciekawe ile by tych planów nazbierała...
 

DeletedUser4340

Guest
team foe powinien miec ZAKAZ gry jak to bywa w innych grach tego typu
 

DeletedUser3220

Guest
Ash dołączyła do FoE Team, więc jej wypowiedzi mnie nie dziwią, mówi o zapale osób, co nie zmienia faktów jakie wymieniłem w poprzednich dyskusjach.
Zaprosił bym ją do mojej gildii gdzie Perła w kilka godzin ma 6 level, ciekawe ile by tych planów nazbierała...

Przecież Perła nie jest jedna. Dlaczego szukacie dziury w całym?
Szukajcie na całym świecie osób z Perłami. W tym momencie robi się ich coraz więcej.
Znajdźcie kilka osób z tą samą Perłą i wtedy dostaniecie fragmenty z konkretnej.
Nikt nie mówi, że będzie łatwo, ale samym marudzeniem niczego nie osiągniecie.

===========

team foe powinien miec ZAKAZ gry jak to bywa w innych grach tego typu

A niby czemu miałabym mieć zakaz gry?
Nie używam bugów, tylko je zgłaszam. Co zresztą robiłam, zanim dołączyłam.
Nie znam żadnych kodów, algorytmów i nic, co przyspieszyłoby mój rozwój.
Jedyne co mogę, to podpowiadać początkującym, moderować forum, odpowiadać na pytania. A logicznie rzecz ujmując, praktyka czyni mistrza, więc grając, umiem lepiej doradzić i pomóc.
Nikt nie chce dla was źle, a już na pewno nie Team.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2632

Guest
Gdybyście poświęcili tyle energii i czasu w grze, co marnujecie użalając się tutaj, na pewno mielibyście kilka fragmentów więcej.

supportuje codziennie 79 osób w gildii, farmię ok. 50 sąsiadów dziennie, więc nie wiem jak miałbym się bardziej starać...
 

DeletedUser3220

Guest
supportuje codziennie 79 osób w gildii, farmię ok. 50 sąsiadów dziennie, więc nie wiem jak miałbym się bardziej starać...

I właśnie nie lubię, jak ktoś cytuje fragmenty moich wypowiedzi, gubiąc zarys całości.
Nie mówię jedynie o supportowaniu i grabieżach.
Mówię o wspieraniu w budowie innych Pereł, gdzie nagrodami są m.in. fragmenty budowli, medale i punkty badań.
 

DeletedUser314

Guest
Ash.... nie czytałaś chyba tego co mówiłem wcześniej.
Mówisz o pomocy w budowie, ale gracze bez oszczędności nie mają teraz szans i to w nich uderza to najmocniej.
Bo jak widziałaś z samej motywacji nie mogą zbudować Perły.

Zauważ, że nawet zajmując 1 miejsce może Ci się nie udać i większości przypadków nie uda się zbudować Perły za to, ponieważ nie uzbierasz 9 planów bez diamentów.
Co oznacza, że udawać będzie się tylko garstce osób, a nowe Perły które będziemy mogli budować tylko wtedy kiedy ktoś kupi je za diamenty.

Poczytaj po 1 moje posty sprzed kilku dni, broniłem i mówiłem jak Ty, że z czasem się wszystko ułoży, jednak mając już odpowiednie dane, wyliczyłem sobie, że jednak nie będzie tak kolorowo.

Tak uważam, że powinniście grać jak najwięcej, wtedy macie lepszy obraz na sytuacje. A ty Ash powiedz mi w takim razie kiedy jakaś osoba zbuduje Perłe nie wydając monet ani diamentów :)
 

DeletedUser

Guest
Mówię o wspieraniu w budowie innych Pereł, gdzie nagrodami są m.in. fragmenty budowli, medale i punkty badań.
tylko to są koszty zakupów pkt rozwoju, a pewności właściwie żadnej na nagrody - chyba że się poświęci dużą pulę punktów, ale ile razy tak możesz zrobić??? to metoda krótkowzroczna
 

DeletedUser3220

Guest
Ash.... nie czytałaś chyba tego co mówiłem wcześniej.
Mówisz o pomocy w budowie, ale gracze bez oszczędności nie mają teraz szans i to w nich uderza to najmocniej.
Bo jak widziałaś z samej motywacji nie mogą zbudować Perły.

Zauważ, że nawet zajmując 1 miejsce może Ci się nie udać i większości przypadków nie uda się zbudować Perły za to, ponieważ nie uzbierasz 9 planów bez diamentów.
Co oznacza, że udawać będzie się tylko garstce osób, a nowe Perły które będziemy mogli budować tylko wtedy kiedy ktoś kupi je za diamenty.

Poczytaj po 1 moje posty sprzed kilku dni, broniłem i mówiłem jak Ty, że z czasem się wszystko ułoży, jednak mając już odpowiednie dane, wyliczyłem sobie, że jednak nie będzie tak kolorowo.

Tak uważam, że powinniście grać jak najwięcej, wtedy macie lepszy obraz na sytuacje. A ty Ash powiedz mi w takim razie kiedy jakaś osoba zbuduje Perłe nie wydając monet ani diamentów :)

Ja w tym momencie zbieram plany jedynie z supportów i grabieży, bo szczerze mówiąc jestem jeszcze na etapie, gdzie szkoda mi wydawać punktów badań na coś innego niż badania ^^
Mam 7 fragmentów, z czego jeden zdublowany, a oprócz tego 2+2+1+1 (czyli w sumie 4 Perły odkryte). I naprawdę nie planuję kupna Diamentów, a nie mam nawet 100^^
W mojej Gildii ludzie też nie chcą wydawać pieniędzy, robią co mogą i muszę przyznać, że nieźle im to wychodzi. Nie mówiąc o tym, że ilość supportów drastycznie wzrosła :)

I mogę Cię zapewnić, że jeśli kiedyś zobaczysz (jeśli będziesz miał ochotę) Perłę na moim podwórku, to będzie ona w 100% z uzbieranych materiałów :>
 
Do góry