PERŁY

chudya

Hrabia
Czy zdobywanie części planów u innych zawodników jest przypadkowe, czy jest w jakiś sposób oznakowane. I czy zdobywanie tych części jest możliwe tylko na jakichkolwiek budynkach? Pozdrawiam
 

chudya

Hrabia
Rozumiem, że mogłem się do kogoś innego dopisać ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania.
 

DeletedUser314

Guest
Czy zdobywanie części planów u innych zawodników jest przypadkowe, czy jest w jakiś sposób oznakowane. I czy zdobywanie tych części jest możliwe tylko na jakichkolwiek budynkach? Pozdrawiam

losowo (na oko 1/50 osób)
"I czy zdobywanie tych części jest możliwe tylko na jakichkolwiek budynkach?" nie rozumiem pytania, jest wieloznaczne.
 

DeletedUser4682

Guest
Czy zdobywanie części planów u innych zawodników jest przypadkowe, czy jest w jakiś sposób oznakowane. I czy zdobywanie tych części jest możliwe tylko na jakichkolwiek budynkach? Pozdrawiam
Tak jak up. I możesz odrestaurowywac/motywowac co tylko chcesz :) I masz w FAQ napisane, że np. motywujesz domek z epoki brązu to możesz dostać perlę z epoki brązu :)
 

DeletedUser3122

Guest
pytanie odnosnie perel,bo nie chce zaczynac n.tematu.Po co mi 2 lub wiecej te same obrazki budowli?Co moge zrobic z nimi?Dziekuje za odp.i przepraszm:)
 

DeletedUser1539

Guest
mam nadzieje że te co będą podwójne będzie można wymieniać np. na handlu z kimś co ma też innych więcej
 

DeletedUser4686

Guest
Mam takie pytanie
Jak miał bym pomóc znajomemu w zdobyciu np planów nie widzę żadnych opcji.
W Faq pisze "Nagrody za pomoc" ale jak ?
 

DeletedUser1724

Guest
pytanie odnosnie perel,bo nie chce zaczynac n.tematu.Po co mi 2 lub wiecej te same obrazki budowli?Co moge zrobic z nimi?Dziekuje za odp.i przepraszm:)

Służy to do postawienia kolejnego (tego samego) budynku, który obecnie mamy postawiony :) Tak mi się wydaje i to chyba najprawdopodobniejsze :)
 

DeletedUser314

Guest
Służy to do postawienia kolejnego (tego samego) budynku, który obecnie mamy postawiony :) Tak mi się wydaje i to chyba najprawdopodobniejsze :)

o6.jpg

To jest nie klikalne i nie da się nic zrobić ot tak sobie jest, wiem bo to s/s z mojego konta :>
Więc nie możesz sobie postawić jeszcze raz :>
 

DeletedUser1724

Guest
Ahhh no tak, nie doczytałem tego angielskiego opisu ;p Tak czy siak coraz bardziej te Perły mi się nie podobają bo nastawione są one głównie na zarobek z Diamentów :(

Mam pewien pomysł odnośnie tych pereł i tego prawdopodobieństwa trafności ale pewnie nie przejdzie więc sobie daruję. Głównie to miałem zaproponować coś w stylu "Happy Day", gdzie tego dnia przez 24h prawdopodobieństwo otrzymania obrazka (części) byłoby większe o xxx% no ale skoro IG chce na tym zarobić to trudno, trza się męczyć i może za jakiś miesiąc coś postawie choć wątpię :D
 

DeletedUser

Guest
A mi zniknął uzyskany obrazek z jednej perły oraz zniknęła jedna perła z inwentarza ......
 

DeletedUser4260

Guest
powinno być ładnie napisane: " zakup diamenty żeby odblokować obrazki Perły ;) w przeciwnym razie będziesz je zbierał do wiecznego nigdy "
 

DeletedUser314

Guest
Perły nie są obowiązkowe są dodatkiem, ale gracze jacy przeszli grę, mogę się ścigać w Perłach diamentowców np, ponieważ mają masę nie potrzebnych monet i marnujące się punkty rozwoju i w ten właśnie sposób je zdobywać.

A jeśli ktoś kupuje Perły za kasę to dobrze, tym więcej gra będzie zarabiać tym więcej będą wkładać w nią serca :>
 

DeletedUser4340

Guest
ponad 350 klikniec a ilosc zebranych planów - 0 (zero)
;/
 

DeletedUser

Guest
ja kliknąłem 120 razy i mam 3 plany wiec chyba miałem szczęscie ;d
 

DeletedUser314

Guest
Ja mam pecha na całej linii, z motywacji żadnych planów od dwóch dni, a motywujesz wszystko co się rusza :>
A z rankingu pomocników, same powtórki mi lecą..... A wydaje masę monet eh..
 

DeletedUser3220

Guest
Z tego co zauważyłam wśród znajomych, najszybciej zbierać fragmenty właśnie pomagając w budowie innym. Za wydanie punktów ma się w nagrodę m.in. fragment(y) wspieranego budynku, medale i punkty badań. Jeden tylko warunek, trzeba być w pierwszej trójce ^^
Każda Perła ma swój oddzielny ranking.
Ale nie martwcie się, jeśli w waszym sąsiedztwie lub gildii nie ma jeszcze Perły, nic straconego. Równie dobrze możecie wspierać ludzi ze swojej listy znajomych :)
 

DeletedUser314

Guest
Z tego co zauważyłam wśród znajomych, najszybciej zbierać fragmenty właśnie pomagając w budowie innym. Za wydanie punktów ma się w nagrodę m.in. fragment(y) wspieranego budynku, medale i punkty badań. Jeden tylko warunek, trzeba być w pierwszej trójce ^^
Każda Perła ma swój oddzielny ranking.
Ale nie martwcie się, jeśli w waszym sąsiedztwie lub gildii nie ma jeszcze Perły, nic straconego. Równie dobrze możecie wspierać ludzi ze swojej listy znajomych :)

Nie 3, ilość obrazków zależy od levela Perły, od chyba 3 czy 4 , cała 5 dostaje, a na sam koniec (10lvl) łączna pula wynosi 10 obrazków :)

To ze znajomymi sprawdzone?
 
Do góry