PERŁY

DeletedUser1724

Guest
Łatwo powiedzieć, że najlepiej jest wydawać swoje punkty rozwoju, lecz chyba to kierowane jest tylko do osób, które nie mają co z nimi już robić ...

Perły z tego co widzę zostały zaprojektowane by jednak było nie możliwym uzbieranie z supportów i przekonało graczy do zakupu diamentów i tutaj jestem osobiście na IG wściekły, bowiem takim posunięciem całkiem legalnie, w sprytny sposób wyłudzać od graczy pieniądze pod pozorem uatrakcyjnienia gry i rozgrywki ... Takie myki dobrze mi są znane i w sumie dziwić się nie można IG lecz tutaj akurat poszli ciut za daleko :(

Fajnie mieć te Perły w swoim mieście ale nie kosztem zwykłego gracza, który wpada tutaj się zrelaksować, a nie wydawać pieniądze :(
 

DeletedUser442

Guest
skąd bierzecie 120 albo 300 kliknięć? u mnie jest tylko 41 graczy do wyboru (3 dzień z rzędu nic nie wyklikałem).
 

DeletedUser3220

Guest
Nie 3, ilość obrazków zależy od levela Perły, od chyba 3 czy 4 , cała 5 dostaje, a na sam koniec (10lvl) łączna pula wynosi 10 obrazków :)

To ze znajomymi sprawdzone?

To, co napisałam wynika tylko z obserwacji :)
No niestety znajomi mają na razie poziomy Pereł między 1-3, więc nie mogę powiedzieć, jak jest na wyższych :)
 

DeletedUser4340

Guest
no ja pierdziele
ponad 450 klikniec i zadnego planu
jak na poczatku 2 trafilem to teraz zadnego ;/
 

DeletedUser

Guest
Dlaczego zbieranie planów nie może być oparte na umiejętnościach tylko na szczęściu? Przykładowo: 100 wygranych walk - 1 plan, 200 - następny itd. Tak samo z motywacją/restauracją.
 

DeletedUser2657

Guest
Grabiąc budynek produkujący surowce, np. porcelanę, jest szansa na kawałek planu? Czy tylko zwykłe budynki ze złotem i młotkami? Odrestaurowywanie się liczy? Ma taki sami procent szansy znalezienia planu jak motywowanie?
 

DeletedUser4340

Guest
Dlaczego zbieranie planów nie może być oparte na umiejętnościach tylko na szczęściu? Przykładowo: 100 wygranych walk - 1 plan, 200 - następny itd. Tak samo z motywacją/restauracją.

kolega ma racje ale nie 100 tylko (dajmy na to ) 500+
w tej chwili moge i 5 lat zbierac jeden plan zwlaszcze ze nie mam szczescia do ich znajdowania
rozwazcie to
 

DeletedUser

Guest
Grabiąc budynek produkujący surowce, np. porcelanę, jest szansa na kawałek planu? Czy tylko zwykłe budynki ze złotem i młotkami? Odrestaurowywanie się liczy? Ma taki sami procent szansy znalezienia planu jak motywowanie?

restauracja i motywacja daja taka sama szanse na dostanie kawalka planu
pladrowanie daje mniejsza szanse niz restauracja/motywacja
 

DeletedUser1724

Guest
restauracja i motywacja daja taka sama szanse na dostanie kawalka planu
pladrowanie daje mniejsza szanse niz restauracja/motywacja

Tak na prawdę to są tylko słowa bez pokrycia, a wiesz gdzie mam te słowa ??? Sytuacja tutaj podobna do MuOnline, gdzie specjalnie się zmniejsza EXP o kilka procent by w sposób dla graczy nie zauważalny ich dłużej przytrzymać na serwie lecz tutaj nawet nie mamy podstawowej informacji w jaki sposób i według jakiś algorytmów liczone jest to prawdopodobieństwo i się nie dowiemy pewnie :(
 

DeletedUser314

Guest
Tak na prawdę to są tylko słowa bez pokrycia, a wiesz gdzie mam te słowa ??? Sytuacja tutaj podobna do MuOnline, gdzie specjalnie się zmniejsza EXP o kilka procent by w sposób dla graczy nie zauważalny ich dłużej przytrzymać na serwie lecz tutaj nawet nie mamy podstawowej informacji w jaki sposób i według jakiś algorytmów liczone jest to prawdopodobieństwo i się nie dowiemy pewnie :(

To jest jakieś ruskie jak dla mnie, może mają ograniczona ilość Pereł na godzinę czy coś.....
Albo o rożnych porach inne %....
 

DeletedUser1724

Guest
To jest jakieś ruskie jak dla mnie, może mają ograniczona ilość Pereł na godzinę czy coś.....
Albo o rożnych porach inne %....

Dla mnie to już nawet nie jest zabawne ale żałosne ... Na BECIE dali większy % by skalibrować algorytm w sposób taki jaki właśnie mamy zaprezentowany. Ja tam mogę i bez tego grać ale jak pomyślę sobie o osobach co w sąsiadach mają 20 osób z czego połowa w jednej Gildii to im współczuję na prawdę ....

Nawet jak od bałwana dostałem misję to myślałem, że dostanę drugi obrazek, a tu guzik - kolejny pierwszy obrazek do perły ... :D
 

DeletedUser

Guest
dzisiaj po ok 40 kliknieciach dostalem dwa fragmenty a wczesniej mialem kolo 200 klikniec bez niczego

osobiscie to licze na fragmenty za pomoc przy rozbudowie
 

DeletedUser1724

Guest
dzisiaj po ok 40 kliknieciach dostalem dwa fragmenty a wczesniej mialem kolo 200 klikniec bez niczego

osobiscie to licze na fragmenty za pomoc przy rozbudowie

Ja po 400 klikach mam 2 pierwsze części pereł + kolejne od bałwana więc zbieram już 3 perły do zakichanej śmierci :D Jak ja skończę E.K. to też na to będę liczył lecz to dopiero jakoś po Nowym Roku :p
 

DeletedUser4340

Guest
a dajcie spokuj
sam teraz pomagam budowac perelke zeby zdobyc plan bo jak narazie zdobywanie ich to jedno wielkie ......

Szanse na wylosowanie następnych obrazków Przedstawiają się następująco:
1 obrazek - szansa na trafienie=1, ile osób musimy zmotywować: ~50
2 obrazek - szansa na trafienie=0,889, ile osób musimy zmotywować: ~56
3 obrazek - szansa na trafienie=0,778, ile osób musimy zmotywować: ~64
4 obrazek - szansa na trafienie=0,667, ile osób musimy zmotywować: ~77
5 obrazek - szansa na trafienie=0,555, ile osób musimy zmotywować: ~90
6 obrazek - szansa na trafienie=0,444, ile osób musimy zmotywować: ~113
7 obrazek - szansa na trafienie=0,333, ile osób musimy zmotywować: ~150
8 obrazek - szansa na trafienie=0,222, ile osób musimy zmotywować: ~225
9 obrazek - szansa na trafienie=0,111, ile osób musimy zmotywować: ~450

podajcie w % ile mam "%" szans na zdobycie obrazka
zmotywowalem/odrestaurowalem/ograbilem ponad 450 graczy i zadnego obrazka
zaczyna byc to wqr...e
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1868

Guest
Na szczęscie mam uzbierane ponad 400 diamentów, jak coś to 2 ostatnie obrazki kupie za diamenty :) Ale troche przesada, od wtorku motywuje codziennie 80 osób w gildii i plądruje około 55 osób i tylko 2 obrazki wpadły :(
 

DeletedUser4340

Guest
mam identyczna sytuacje
motywuje kazde w gildii dokladnie co 24h i nic
moze by tak foe zwiekszylo nieco nasze szanse na znalezienie tych .... planów po to porazka ze tak zadko mozna je wyklikac
 

DeletedUser314

Guest
~450 to przypadek rozpatrzony jeśli zdobywamy obrazek co 50 motywacji :> (Tak miałem na becie)

Tutaj na razie mam 1 na 400, czyli 8x więcej, czyli na 9 obrazek wychodziło by mi: 3600 motywacji..

Do tego trzeba również dodać że są różne budynki, ale zakładamy że motywujemy tylko jedna epokę, czyli tylko x2. co daje 7200 ... a to się równa 200 diam. ^^
 

DeletedUser1724

Guest
Wydaje mi się z dnia na dzień te liczby będą wzrastały aż w końcu dojdzie do poziomu kilku lat :D
 

DeletedUser4340

Guest
to moze odrazu niech napisza ze te perelki tylko za diamenty aby gracze mieli jasnosc i nie szukali na darmo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser775

Guest
podajcie w % ile mam "%" szans na zdobycie obrazka
zmotywowalem/odrestaurowalem/ograbilem ponad 450 graczy i zadnego obrazka
zaczyna byc to wqr...e

Metodą, że jeżeli na 1 obrazek musimy kliknąć 50 razy co jest równe 2% szans, formuła wyliczyła mi następujące wyniki

1,000 .... 50 .... 2,00%
0,889 .... 56 .... 1,58%
0,778 .... 64 .... 1,21%
0,667 .... 75 .... 0,89%
0,556 .... 90 .... 0,62%
0,444 .... 113.... 0,40%
0,333 .... 150 .... 0,22%
0,222 .... 225 .... 0,10%
0,111 .... 450 .... 0,02%

może ktoś się lepiej w tym orientuje i potwierdzi moje wyliczenia.
Jeśli tak jest to ktoś robi z nas idiotów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4340

Guest
nie no swietnie
pogratulowac
zbierajmy 10 lat te ..... plany to moze cokolwiek zbudujemy

- - - Zaktualizowano - - -

nie no swietnie
pogratulowac
zbierajmy 10 lat te ..... plany to moze cokolwiek zbudujemy

edit
wlasnie zakonczylemmotywowac swoich sasiadów(zamiast ich grabic)
ponad 500 qr... klikniec i nic niepolecialo
co za zenada ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2632

Guest
a najbardziej wymowny jest brak komentarza ze strony teamu... ;/
 
Do góry