PERŁY

DeletedUser314

Guest
Ok, Ash jak będę dalej grał, to za 2 tygodnie spytam się o Twój postęp :)
U mnie supporty wzrosły o 5%-10%? Wiec różnicy mi to nie robi, dla mojej gildii gwiazdkowanie się to standard.

- - - Zaktualizowano - - -

Aha i nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale skończysz drzewko przed uzbieraniem perły na 95% :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3220

Guest
Aha i nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale skończysz drzewko przed uzbieraniem perły na 95% :)

Więc wtedy będę mogła zacząć supportować Perły.
Chociaż do tego czasu jeszcze wiele wody upłynie, bo mam odblokowane tylko 1 badanie w Epoce Kolonialnej, a jeszcze 2 niedokończone w Jesieni Średniowiecza ^^ Tak więc spokojnie.
 

DeletedUser4340

Guest
Ja w tym momencie zbieram plany jedynie z supportów i grabieży, bo szczerze mówiąc jestem jeszcze na etapie, gdzie szkoda mi wydawać punktów badań na coś innego niż badania ^^
Mam 7 fragmentów, z czego jeden zdublowany, a oprócz tego 2+2+1+1 (czyli w sumie 4 Perły odkryte).

przeszlo 730 pozytywnych interakcji i G... i teraz mi niemówcie ze szansa wynosi 50%
 

DeletedUser3220

Guest
przeszlo 730 pozytywnych interakcji i G... i teraz mi niemówcie ze szansa wynosi 50%

Dobrze, skoro tak Ci się nie podoba podanie procentowe, to napiszę Ci inaczej - jest pół na pół, za każdym razem, albo wypadnie, albo nie wypadnie.
Jeśli chcesz znać konkretne dane, wybacz. Nikt Ci raczej takich nie poda. Wszystko opiera się na statystyce.
Ja przez 3 dni nie dostałam żadnego fragmentu, a potem przez 2 dni po 2. Tylko z supportów.
 

DeletedUser4340

Guest
Dobrze, skoro tak Ci się nie podoba podanie procentowe, to napiszę Ci inaczej - jest pół na pół, za każdym razem, albo wypadnie, albo nie wypadnie.
Jeśli chcesz znać konkretne dane, wybacz. Nikt Ci raczej takich nie poda. Wszystko opiera się na statystyce.
Ja przez 3 dni nie dostałam żadnego fragmentu, a potem przez 2 dni po 2. Tylko z supportów.

czyli statystycznie rzecz biorąc mam zaje......go pecha ;/
 

DeletedUser4922

Guest
@ir pall zaraz się to wszystko odwróci :) ja 2 dni nie miałem nic, a wczoraj 4 plany dostałem ;)
 

DeletedUser1539

Guest
a czy można mieć jakiegoś buga - ja od początku jak weszły perełki dostałem tylko 1 plan pierwszego dnia i koniec dziś jest 5 dzien motywuje codziennie blisko 80 osób , z grabienia blisko 50 osób , dodatkowo byłem w ponad 15 gildiach dzie zmotywowałem ponad 800 członków i też nic , więc 50 na 50 raczej mi nie wychodzi ;/ wiec albo mam takiego pecha albo coś zablokowane bo na obecną chwile nie wiem co myśleć dodam też że przy motywacjach to na ok 80 osób raz mnie wywala nie wiem czy to ma jakiś zwiazek ;/
 

DeletedUser5256

Guest
A ja dostałem dzisiaj 2 taki sam kawałek, mając 3 kawałki z tej epoki. Też wydawało by sie to mało prawdopodobne, ale niestety.
 

DeletedUser4340

Guest
a czy można mieć jakiegoś buga - ja od początku jak weszły perełki dostałem tylko 1 plan pierwszego dnia i koniec dziś jest 5 dzien motywuje codziennie blisko 80 osób , z grabienia blisko 50 osób , dodatkowo byłem w ponad 15 gildiach dzie zmotywowałem ponad 800 członków i też nic , więc 50 na 50 raczej mi nie wychodzi ;/ wiec albo mam takiego pecha albo coś zablokowane bo na obecną chwile nie wiem co myśleć dodam też że przy motywacjach to na ok 80 osób raz mnie wywala nie wiem czy to ma jakiś zwiazek ;/

czyli jestes w podobnej sytuacji co ja ;]
mam 2 obrazki jeden tez na poczatku a drugi jako nagroda za zadanie
dzis wpadnie mi trzeci za pomoc w budowie perły
tez mam podobnego buga ze mnie czasem wywala jak klikam u ludzi
 

DeletedUser1724

Guest
Po prostu trzeba sobie powiedzieć tak: IG posiadając statystyki, wykresy z supportów, plądrowań, zdobytych planów, może manipulować ich elementami co równa się szansą zdobycia. Po prostu tak jak w grach Online w sposób nie widoczny dla graczy, mogą zmienić % jaki gracz ma na zdobycie czegoś - jak w tym wypadku obrazków/części do PA :)
 
Do góry