League of Legends

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser215
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Tryndamer eva! Prędkość hitów na max rage'u z blade dancerami załamuje rzeczywistość. :D
 

DeletedUser2813

Guest
To trzeba przyznać. Zawsze znajdzie się taki idiota, który nazwie Ciebie noobem, bo akurat teraz Ci nie idzie gra. Ale czasem można tam spotkać na prawdę ciekawych ludzi, z którymi wygrywa się przed dwudziestą minutą gry.

Osobiście uwielbiałam gra Kathariną. Ale nie bardzo ufam ostatnim zmianom w niej. Ostatnio cały czas gram Ahri i jest mi z nią dobrze. Szczególnie z Mundo się fajnie gra!

Macie może jakąś postać z kategorii "Zabójcy", którą moglibyście mi polecić? W końcu nie mogę tylko na Ahri polegać.
 

DeletedUser2802

Guest
Mundoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :D

Prawie nie do zabicia, duży dmg, duży def, mega self heal. :D
 

DeletedUser3220

Guest
Pobawcie się trochę na PBE.
Public Beta Enviroment.
Co tydzień 4k RP i 10k PZ dają za darmo, bo to serwer testowy. Więc i wszystkie postacie nowe są wcześniej i skiny, ponieważ się je testuje zanim zostaną wprowadzone na zwykłe serwy :p
 

DeletedUser

Guest
Ja pykam jak ktoś jest chętny zagrać ranki solo/duo albo komuś brakuje gracza w ekipie to podbijać do mnie PW, wyśle nick i się zgadamy. 30lvl, 2liga srebrna
 

DeletedUser1920

Guest
Grałem sporo w LoL'a (ale też z przerwami), doświadczenie jako takie mam (no, max rat 1500, więc bez rewelacji), ale społeczność tej gry w końcu skutecznie mnie odrzuciła. Grałem w wiele MMO, ale chamstwo mające miejsce w LoL'u przebija wszystko. Być może przez to, że w standardowych MMO od pewnego momentu grasz głównie z ludźmi z gildii (z którymi można się pośmiać, pograć na spokojnie), niestety, w takiej grze jak LoL' na gildie nie ma miejsce. Jesteś więc skazany na randomów, którzy zazwyczaj obrażają pozostałych, często trollując rozgrywkę. Pewnym wyjściem jest gra z kumplami, ale pracując (lub studiując, tak jak ja) trudno jest zgrać się z 4 osobami (tak, żeby codziennie pograć wspólnie).
Jeżeli o gameplay chodzi to polecam LoL'a wszystkim, sympatyczna gra, zupełnie darmowa (właściwie nie ma możliwości, żeby gracze korzystający z mikropłatności byli lepsi od Ciebie), ale trzeba mieć stalowe nerwy, że być w stanie koegzystować z ichniejszą społecznością. Nic to, szkoda dobrej gry, bo pewnie już do niej nie wrócę (zakochałem się w SWTORze :D).
 

DeletedUser9456

Guest
Pierwszy post, trochę pospamuje na temat LoLa, sorki za odkop.

Zacznę od tego, że nie podoba mi się system matchingu w grze. Ja mając 17 LVL, często w moim teamie trafiałem na ludzi z pierwszymi LVL'ami, a w przeciwnym teamie byli wyjadacze. Sfeedowany Jax czy Darius są nie do powstrzymania w zasadzie, tak samo Master Yi. O przepraszam! Wczoraj Master Yi zaliczył chamskiego zgona w Quadra Killu odemnie. :D Ale zależy też, kto jak gra w zasadzie, bo ja jestem przekonany tylko do Ashe, i za nic jej nie zamienię na co innego, mam nawet dla niej Skin Ashe z Freljord w promocji od dziś do piątku jest za 260 RP.

Do tego też nowy champion dziś będzie, Aatrox Ostrze Darkinów. Odjazdowo wygląda, ale są już kontrowersje co do niego, ponieważ jego moc, będzie polegała na zabieraniu sobie punktów życia, by mocniej bić.
 

DeletedUser241

Guest
Jakby ktoś chciał pograć albo dowiedzieć się czegoś to można mnie dodawać, - HastenQ :))
EUNE, żeby nie było! :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Grałem sporo w LoLa swego czasu, ale mi się przejadł. Fajna gra na nudę. Moja ulubiona postać to Jax ;).
 

DeletedUser9456

Guest
DamYan a na jakim serwerze grasz? Bo ja ragequita z Nordica zrobiłem i nie wiem czy wrócę. ;/

Btw. Jinx przełamała stereotyp postaci z wielkimi piersiami w LoLu. :D
 

DeletedUser

Guest
Witam,
Gram w lole dosyć często jużod 2 lat także jeżeli ktoś chciałby pograć gry rankingowe to czekam na zaproszenia gram na EU Nordic & East. Nick PucziniPL.
 

DeletedUser9456

Guest
Ciekawostka z ostatnich dni.

Greeg Street znany lepiej jako Ghostcrawler. W grudniu ogłosił swe odejście z Blizzardu, w celu poszukiwania nowych wyzwań w dziedzinie gier. Od przedwczoraj należy do Riot Games, co to oznacza?

Ci co są obeznani, to wiedzą że z GC nie ma żartów. Jeśli ktoś gra jakąś lepszą postacią od niego samego, to nerf jest możliwy. Ale z drugiej strony może przyjrzy się tym mniej popularnym championom jak Ashe, Amumu czy inni.
 

DeletedUser3220

Guest
EUNE i US : ashantess (ale na US nie gram przez pingi)

Mogliby nowe mapki zrobić ;P
 

DeletedUser9456

Guest
Do bardziej obeznanych teraz pytanie.

Jakie czempiona mogę kupić? Głównie gram ADC pokroju Ashe czy Varrus. Ale nie gardzę też czempionami typu Tryndamere.
 

DeletedUser388

Guest
@Desolator

Szukasz jakiegoś bohatera ranged lub fightera, tak? Jeśli miałbym ci polecić ze swej kolekcji czempionów, to tak:

Jeśli ranged, to Urgot (jego atak osłabia pancerz o kilka procent) lub Twitch (jego ataki są zatrute i zadają dmg jeszcze przez kilka sekund)

Jeśli warrior, to tu jest masa tego... Jax (każdy kolejny atak jest szybszy) / Garen (jeśli bd stał przez kilka sekund w spokoju lub w ogóle z dala od walki, zacznie się jemu bardziej hp odnawiać) / Darius (prawie to samo, co Twitch, tylko że wywołują krwotok oraz kombinacja 5 ataków podstawowych + ulti = podwojone obrażenia z ulti).

Jeśli chodzi o cenę, to Twitch jest za 1350 RP, Urgot - 3150 RP, Jax - 460, Garen - 460, Darius (niestety najdroższy z nich wszystkich) - 6300 RP.
 

DeletedUser9456

Guest
Myślałem nad zakupem Aatroxa, ale nie mam pewności ku niemu.
 

DeletedUser9456

Guest
Kolejnym nadchodzącym czempionem będzie Vel'Koz Oko Pustki.

Umiejętności.

Dezintegracja organiczna - Pasyw.

Rozszczepienie Plazmowe.

Wyłom Pustki.

Tektoniczne Rozerwanie.

Promień Dezintegracji Istot Żywych.

Osobiste zdanie? DOCZEKALIŚMY SIĘ TENTACLE MONSTERA!
 
Do góry