League of Legends

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser215
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9456

Guest
Amumu jak ma bufki blue i red, to ciężki do ubicia ale da radę jednak.

Ostatnio miałem taką grę z znajomymi, gdzie Amumu mimo posiadania tych bufków, padł. Swoją drogą.

Ulta Akali ftw. Sfeedowana potrafi siać pożogę. :D A...

[video=youtube;wMTftgWAZzk]http://www.youtube.com/watch?v=wMTftgWAZzk[/video]

I LOL'D! :D
 

DeletedUser388

Guest
Wiadomo... Każdy ma swojego ulubionego bohatera, czyż nie? ;)
 

DeletedUser9456

Guest
Nowy skin do Caitlyn na PBE jest... Bardziej wygląda mi ona na Caitlyn z pustki no ale to Riot...
 

DeletedUser9456

Guest
Ciekawa rotacja się szykuje.

Jinx.
Janna.
Mordekaiser.
Quinn.
Rammus.
Soraka.
Rumble.
Udyr.
Shen.
Talon.

A ja akurat wczoraj Jannę kupiłem... :\
 

DeletedUser9456

Guest
Chciałem zagrać Jinx a tu co? Gość ciśnie mnie na tyle chamsko, że wyszedłem z kolejki...

Zaczynam się bać community LoLa... :\ Plz niech OMD:U będzie wydane jak najszybciej...
 

DeletedUser9456

Guest
Anivia wraz z skórką Drapeżna Anivia jest do dorwania za friko! Co należy zrobić?

Zmienić język gry na Magyar czyli węgierski, zagrać kilka - lub kilkanaście gier i powinno wam przydzielić Anivie z skinem jeśli jej nie posiadacie.

Uwaga! Podobno nawet trzy tygodnie można czekać na dostanie jej z skórką, ale jest to jak najbardziej na legalu, gdyż LoL ma premierę języka węgierskiego.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Tak sobie czytam wasze wypowiedzi... To straszne ale nie rozumiem sporo !!
O ile imina już wyłapuje to dalej czuje się jakbym z tego węgierskiego przekładała na polski hihihi
 

DeletedUser4259

Guest
Natalio, grałem w LoL'a - świetna gra dla kogoś, kto nie musi nadużywać mózgu - ma tylko jedną wadę: grający tam ludzie mają Cię za noob'a, jeśli nie mówisz tak samo idiotycznie jak oni

tzn. gracze innych narodowości jakoś potrafią porozumiewać się normalnie, płynną angielszczyzną (np. Grecy, Szwedzi)
 

DeletedUser3220

Guest
jak zwykle niewiele zrozumiałaś z mojej wypowiedzi i jak zwykle nadinterpretowujesz <3

Może to Ty źle konstruujesz wypowiedzi :) Ja bym nie nazwała LoL'a grą nie wymagającą myślenia. Ale pewnie to już widać w trakcie samej gry.
 

DeletedUser4259

Guest
Wyciągam sens, ale Ty zawsze twierdzisz że inny od zamierzonego, więc wolę już nie wyciągać :D

słusznie, nie wyciągaj :D

To może pora pograć na wyższych "poziomach" umiejętności, a przestać grać na boty :D

baaardzo śmieszne... na boty :haha:
naprawdę nie grałem w to tylko powierzchownie, wiesz? zakończyłem grę gdy przestała mi odpowiadać godzina 2 w nocy, bo dopiero wtedy zbierał się team :p
 

DeletedUser9456

Guest
Darmowa Anivia tylko dla graczy z Węgier, potwierdzone.
 

DeletedUser388

Guest
No nie... Mityczna Cassiopeia darmowa dla Greków.. Dlaczego nie dadzą Xin Zhao Husarza za darmo dla Polaków?
 

DeletedUser9456

Guest
Rotacja na ten tydzień.

Brand.
Jayce.
Leona.
Lulu.
Kayle.
Nocturne.
Pantheon.
Sivir.
Twitch.
Yasuo.

Z tej rotacji posiadam już Sivir, Nocturna oraz Kayle, a obowiązkowo kupić Pantheona i Branda... Sfeedowani potrafią sieczkę robić.
 
Do góry