League of Legends

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser215
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser215

Guest
Kocham tą grę, ale przez klikanie w foe nie mam na nią czasu. Gra ktoś jeszcze? :)
 

DeletedUser9

Guest
Odp: League of Legends

Bardzo fajna gierka, idealna by zagrać sobie przed spaniem :)
 

DeletedUser14

Guest
Odp: League of Legends

Mam kolege który ciągle o niej gada... czy to skype, szkoła itd. Więc gram z nim czasami 4fun.
Szczerze to czekam na Dote2 ;p
 

DeletedUser8

Guest
Odp: League of Legends

Dobra gra, żeby pograć ze znajomymi i się na luzie pobawić : )
 

DeletedUser241

Guest
Odp: League of Legends

Ty czekasz na dote2 a ja już pykam ;p Szczerzę, nie polecam grania na EU, za dużo tzw. "polaczków" grałem kiedyś i w przeciwnej drużynie był Polak, który grał wukongiem, nie znał kompletnie angielskiego, przeklinał i kazał wszystkich reportować :p
Nie mówię że na US lepiej bo 200 pingu, ale na pewno częściej wygrywasz i milsza atmosfera.
 

DeletedUser14

Guest
Odp: League of Legends

Ee tam oceniasz tylko jednego człowieka, a przecież nie wszyscy Polacy sa tacy...
Czekam może mi wyśla zaproszenie bo pewnie jest Closed Beta.
 

DeletedUser241

Guest
Odp: League of Legends

Nie jednego bo bardzo często mi się to na EU zdarza, dzisiaj gram, koleś oczywiście szpan nick na końcu PL zabija go ktoś i leave, niestety, może Ty masz inaczej, ale to moje doświadczenia :)
 

DeletedUser147

Guest
Odp: League of Legends

grałem, czasem tez gram czasami, duzo moich znajomych w to pyka ;d ulubione postacie to master yi, ashe, annie, trynda, twisted fate i moze kassadin ;)
 

DeletedUser9

Guest
Odp: League of Legends

Sebastianie ale to w każdej grze tak jest, niestety najbardziej denerwują pod czas gry tacy napinacze, co o wszystko się drą, marudzą a ich poziom często jest gorszy niż reszty drużyny, ale na szczęście czym masz wyższy lvl to już ich mniej spotykasz, więc gra jest dużo bardziej przyjemna. ;]
 

DeletedUser147

Guest
Odp: League of Legends

tiaak, tylko że do 15 poziomu okolo trzeba wlasnei z nimi sie meczyc na botach :( bo ja to mam takie szczescie, ze jak pojde w PvP to w moim teamie tacy delikwenci sa, a w przeciwnej normalni gracze :p
 

DeletedUser9

Guest
Odp: League of Legends

Nie jest aż tak źle jak mówisz :) jakoś przeżyłem do 30 lvl a takich graczy miałem w sporadycznych grach :) Ale faktycznie jak się czasem ma pecha to niestety potrafi się i 3 razy pod rząd na nich trafić :p
 

DeletedUser241

Guest
Odp: League of Legends

Może zagramy kiedyś tam na twoim EU solóweczkę albo 5v, tak na próbę :p
 

DeletedUser215

Guest
Odp: League of Legends

Ja mogę zagrać z miłą chęcią :)
 

DeletedUser659

Guest
Odp: League of Legends

Ja wróciłem ostatnio po rocznej przerwie. Niestety coś mi się stało ze starym kontem i musiałem założyć nowe. Jak się wcześniej miało rating ~1400 to gracze z levelu 8 nieco irytują :]
 

DeletedUser

Guest
Odp: League of Legends

Mam 30 lv na EU i 24 na US. Na US spoko ludzie, na EU polecam grać w nocy, mniej więcej 1-5, spoko ludzie grają wtedy. Starsi Polacy po robocie, Serbowie. Serbowie wgl bardzo miły naród ;)
 

DeletedUser388

Guest
Odp: League of Legends

Witam. Też gram w League of Legends.

Level? 8 bodajże...

Cóż, ja wolę pykać na EU. Mój kolega ma też ma EU, ale Zachód. Ja mam EU Wschód/Północ.

Mi tam też się zdarza natrafić na jakiś słabych graczy, ale przyznam się, że niekiedy tez trafiam na silnych przeciwników.

Jeśli ktoś zechciały ze mną pykać, to mój nick - GabiBeast769. ;)

Miłego grania! :)
 

DeletedUser1305

Guest
Odp: League of Legends

Powiem tak też grałem w lola ale nie spodobał mi się graficznie Za dużo magii dla mnie tam jest tak jak w MU
Ale można w nią zaszaleć :)
 

DeletedUser256

Guest
Odp: League of Legends

gra dosyć dziwna
w sumie jak włączysz to grasz grasz i grasz... ale jak już masz znowu ją włączyć to coś jednak mówi żeby sobie odpuścić ;P
 

DeletedUser388

Guest
Odp: League of Legends

W sumie i tak...

Ale jest tu pewien haczyk: pewnych rzeczy (np. Pakiety) nie kupisz już za PZ, tylko za RP (Riot Points). Jedyna ilość Riot Points, jakie możesz otrzymać bezpłatnie, to 400 RP za awans na któryś poziom.
 

DeletedUser

Guest
Odp: League of Legends

Nie, 400 RP zawsze dostaje się na święta :)
Ja mam nick w grze MrFilipek. Głównie gram Sivir i Ashą :)
 

DeletedUser1496

Guest
Odp: League of Legends

zbyt bajkowania grafika i straszne noobki na poćżatku, ja tam preferuje HoNa ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: League of Legends

Ja również pogrywam 30lvl na West'cie, co do noobów to jest ich tyle co w każdej grze, taka prawda, tylko że tu są bardziej "wyraziści". Ja preferuję osobiście pozycję na solo midzie, lub jako ad carry
 

DeletedUser9

Guest
Odp: League of Legends

Ja również pogrywam 30lvl na West'cie, co do noobów to jest ich tyle co w każdej grze, taka prawda, tylko że tu są bardziej "wyraziści". Ja preferuję osobiście pozycję na solo midzie, lub jako ad carry

Hm, może ja się nie znam ale mid z reguły jest solo^^
 

DeletedUser1496

Guest
Odp: League of Legends

zdarza się supportowanie mida, szczególnie się sprawdza, przeciwko melle
 
Do góry