League of Legends

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser215
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9456

Guest
Ktoś gra jeszcze na EUNE? Nick DesolationNn blisko 20stego LVL'a.

Nie będę grał gier rankingowych bo nie mam nerwów na to. :D

Fav postacie. Nocturne, Ashe i Tryndamere.
 

DeletedUser388

Guest
Ja, ale już raczej rzadko.

- - - Zaktualizowano - - -

EUNE i US : ashantess (ale na US nie gram przez pingi)

Mogliby nowe mapki zrobić ;P

Też tak uważam, że mogliby inne mapki zrobić, bo to staje się nieraz nudne za setnym razem grać meczyka na tej samej mapie..


A tak swoją drogą... Kiedyś chciałem dać propozycję swego bohatera... Nawet wystawiłem ich dwóch, ale zostałem od razu zhejtowany, że "nie pasuje", żebym "spadał", że "dziwny jakiś". Tylko ciekawe, czy ci hejterzy sami 'stworzyli' jakieś postacie (a raczej ich projekt). ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9456

Guest
Żeby Yassuo dostawał w bęcki od Malphite? No nie wierzę! A podobno Yassuo miał być koksem. :D
 

DeletedUser388

Guest
@Desolator

Nie wszyscy nowi bohaterowie są tacy super. Spójrz np. na Syndrę - rzadko kto ją wybiera, bo jest taka trudna.
 

DeletedUser9456

Guest
Widziałem jednego streama, gdzie Yasuo zgarniał bęcki w late, i nie wiem czy ktoś tu nie ogarniał czy trafił na lepszego. ;)

A co do nowych bohaterów. Braum to bardziej obrońca i support według mnie, choć i na niego znajdą się mocni.
 

DeletedUser388

Guest
Czego tu nie wymyślą... Szkoda tylko, że pomysły Przywoływaczy są zawsze tylko na forum, a twórcy nawet nie przejrzą (choć z drugiej strony wiem, dlaczego - bo wtedy musieliby płacić jemu, tzn. danemu Przywoływaczowi za stworzenie tego bohatera oraz skórek do niego). Bo przecież zdarzają się naprawdę dobre pomysły, które dalej zostają w formie projektu na forum.
 

DeletedUser9456

Guest
Nidalee wraca chyba na ADC a Kha'Zix ciągle nerfiony.

I tak Akali z Jax rządzą. :)
 

DeletedUser9456

Guest
Nie no Riven w early daje radę akurat. :D

Swoją droga... Ciekawa aktualizacja Summoners Rift się szykuje. :)
 

DeletedUser388

Guest
Akurat zauważyłem, że jako doświadczony gracz radzę sobie już dużo lepiej niż na początku. Owszem, to głupie co powiedziałem, ale... Przecież zdarzają się gracze: 30 lvl, a prawdziwego doświadczenia - zero.

Tak poza - zawsze chciałem dać pomysł na bohatera, ale nie wstawię z dwóch powodów:
1. Zawsze byłem obrzucany tonami komentarzy hejterów,
2. Twórcy zawsze ignorują pomysły graczy (bo musieliby im płacić).

Dla mnie, powinni dać (twórcy) nowe mapy. Bo nieustanne granie na tych samych sprawia, że to jest nudne jak flaki z olejem. ;/
 

DeletedUser3220

Guest
Akurat zauważyłem, że jako doświadczony gracz radzę sobie już dużo lepiej niż na początku. Owszem, to głupie co powiedziałem, ale... Przecież zdarzają się gracze: 30 lvl, a prawdziwego doświadczenia - zero.

Tak poza - zawsze chciałem dać pomysł na bohatera, ale nie wstawię z dwóch powodów:
1. Zawsze byłem obrzucany tonami komentarzy hejterów,
2. Twórcy zawsze ignorują pomysły graczy (bo musieliby im płacić).

Dla mnie, powinni dać (twórcy) nowe mapy. Bo nieustanne granie na tych samych sprawia, że to jest nudne jak flaki z olejem. ;/

No ja w to gram tak z przerwami jakieś 4-5 lat, nie mogę sobie dokładnie przypomnieć początku :D
Nowe pomysły muszą być naprawdę dobre, żeby je wprowadzili, widziałam sporo fajnych, które przeszły. Jedyne co mi się zdarzyło to dać na forum moje graficzki postaci, nawet nieźle je przyjęto ^^
A co do nowych map, to przydałyby się jakieś na inną ilość Graczy, np. 4v4 albo 6v6. Ale akurat gra na Summoner's Rift nie jest nudna, bo za każdym razem jest coś innego ^^
 

DeletedUser388

Guest
@ashantess

Jeśli uważasz, że niektóre pomysły na postacie, stworzone przez graczy, zostały przyjęte przez twórców LoLa i wdrożone do gry, to podaj mi taki chociaż jeden przykład. Bo jakoś szczerze mówiąc, tego nie widzę w każdym razie, a podejrzewam, że być może jeden z nich przegląda różne pomysły, zgłasza je zespołowi gry i z nich tworzą nowe postacie. A to akurat mi się nie podoba; te ściąganie pomysłów od innych.
 

DeletedUser3220

Guest
@ashantess

Jeśli uważasz, że niektóre pomysły na postacie, stworzone przez graczy, zostały przyjęte przez twórców LoLa i wdrożone do gry, to podaj mi taki chociaż jeden przykład. Bo jakoś szczerze mówiąc, tego nie widzę w każdym razie, a podejrzewam, że być może jeden z nich przegląda różne pomysły, zgłasza je zespołowi gry i z nich tworzą nowe postacie. A to akurat mi się nie podoba; te ściąganie pomysłów od innych.

Tak na szybko to bodajże ta płomienista skórka Draven'a, bo to pamiętam z Forum :)
 

DeletedUser9456

Guest
Swoją drogą... Co sądzicie o Maokai w obecnej rotacji? Grałem wczoraj Maokai i w sumie nie jest zły, ale jego ulta to lekka przeginka, bo wystarczy że walnie, zestunujesz z dwóch przeciwników i jak naładuje się mocno wir zemsty, to spore obrażenia zadaje.

A co do Dravena... Jedyny płomienisty Draven jakiego kojarzę to Draven Żniwiarz Dusz.
 

DeletedUser3220

Guest
Swoją drogą... Co sądzicie o Maokai w obecnej rotacji? Grałem wczoraj Maokai i w sumie nie jest zły, ale jego ulta to lekka przeginka, bo wystarczy że walnie, zestunujesz z dwóch przeciwników i jak naładuje się mocno wir zemsty, to spore obrażenia zadaje.

A co do Dravena... Jedyny płomienisty Draven jakiego kojarzę to Draven Żniwiarz Dusz.

Maokai jest fajny w dżungli, fajnie się nim robi ganki, głównie przez W i Q. Ale jakoś i tak wolę dżunglować Dianą, chociaż ta potrzebuje ulta do efektywnego ganku :)
 
Do góry