League of Legends

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser215
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9456

Guest
Ciekawostka odnośnie Anivi darmowej.

Nie trzeba mieć IP z węgier, wystarczy że rozegra się 75% meczy w języku węgierskim lub 51% będzie logowań z węgierskiego clienta gry. Mam już Anivie z skórką. :D
 

DeletedUser

Guest
Kiedy pierwszy raz zobaczyłem filmik na yt o LoL'u nie podobało mi sie to zbytnio...
Od 2-3 dni gram sb Ryzem i powiem szczerze: nie ogarniam wielu wielu wielu rzeczy :D
Ale radze sobie i mam nadzieję że to wszystko opanuję :p

Moj 4 mecz pvp Ryzem (tak wiem, grajac ta postacia wystarczy przeciagnac palcem po 3 przyciskach co pare sekund :p ) wielka satysfakcja, polecam wszystkim!

Bez tytułu.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9456

Guest
Rotacja na ten tydzień.

Amumu.
Anivia.
Braum.
Caitlyn.
Renekton.
Fiora.
Zac.
Vayne.
Veigar.
Vel'Koz.

Co do Ryze. Łatwy w ogarnięciu. :D
 

DeletedUser13189

Guest
Witam wszystkich zainteresowanych tym wątkiem. Również gram w Leauge of Legends i moim skromnym osiągnięciem jest dostanie się do silvera V. Dla grających rankedy polecam późną noc północ - 5 rano, gdyż teraz zaczął się okres wakacyjny i zaczęły grać prawdziwe "taborety". W godzinach porannych i popołudniowych często panuje naprawdę niemiła atmosfera, brak jakiejkolwiek chęci komunikacji z drużyną itd. Przestrzegam i pozdrawiam :).
 

DeletedUser9456

Guest
Witam wszystkich zainteresowanych tym wątkiem. Również gram w Leauge of Legends i moim skromnym osiągnięciem jest dostanie się do silvera V. Dla grających rankedy polecam późną noc północ - 5 rano, gdyż teraz zaczął się okres wakacyjny i zaczęły grać prawdziwe "taborety". W godzinach porannych i popołudniowych często panuje naprawdę niemiła atmosfera, brak jakiejkolwiek chęci komunikacji z drużyną itd. Przestrzegam i pozdrawiam :).

Coś w tym jest, a szczególnie denerwujący są grecy. ;/

- - - Zaktualizowano - - -

GG Rito za nowy launcher zmierzający na PBE. :D Widać podobieństwa do launchera WoWa. :)
 

DeletedUser3220

Guest
Podobuję mi się nowy skin Mechaniczny Malphite i ten fajny system walki na boty, doom czy jakoś :D No ciężko jak nie wiem.
 

DeletedUser9456

Guest
Ten mecha Malphite zalatuje mi lekko klimatem z gundamów. A jajca będą ładne z Doom bots of doom. xD
 

DeletedUser3220

Guest
Ten mecha Malphite zalatuje mi lekko klimatem z gundamów. A jajca będą ładne z Doom bots of doom. xD

No cóż, wszystko czymś zalatuje, a akurat dla mnie pasuje ta skórka :)
A ten Doom to czysta masakra :D Przegrać z botami ... no wstyd ^^
 

DeletedUser9456

Guest
No cóż, wszystko czymś zalatuje, a akurat dla mnie pasuje ta skórka :)
A ten Doom to czysta masakra :D Przegrać z botami ... no wstyd ^^

Jeszcze planowany jest Mecha Aatrox, on ma nawet dość konkretny wygląd. :D Co do botów... Parę dni temu miałem przegraną grę na botach i to uwaga... Na początkującym, bo lubię wpierw nabrać wprawy postaciami i co? Loose bo dwóch afkerów, bluzgi itp. ;/

Btw. Rito pls Leone z Mafii!
 

DeletedUser3220

Guest
ricky, zagraj na Doom boty, to będziesz wiedział o czym rozmawiamy :p


Jeszcze planowany jest Mecha Aatrox, on ma nawet dość konkretny wygląd. :D Co do botów... Parę dni temu miałem przegraną grę na botach i to uwaga... Na początkującym, bo lubię wpierw nabrać wprawy postaciami i co? Loose bo dwóch afkerów, bluzgi itp. ;/

Btw. Rito pls Leone z Mafii!


Widziałam tego Aatroxa, nie lubie ogólnie tego bohatera, więc jakoś obojętne mam uczucia.
 

DeletedUser13189

Guest
Soulstealer Vladimir wyszedł :D. Co powiecie o skinie, jak Wam się podoba ta postać?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9456

Guest
Widziałem fan arta z Vladkiem Soul Stealerem.

lol_vladimir_soul_stealer_by_varuna00-d7qaiwa.png

CYYYYYCKI! :D
 

DeletedUser9456

Guest
Kolejna rotacja od jutra.

Cho'Gath.
Varrus.
Zilean.
Aatrox.
Kha'Zix.
Kasadin.
Ezreal.
Rengar.
Zyra.
Syndra.

Zawsze chciałem pyknąć Aatroxem, Zyrą, Kha'Zixem czy Rengarem. Mam okazje. :) A Cho'Gatha i Varrusa już posiadam.

No i radioaktywny Heimerdinger już dotarł!

- - - Zaktualizowano - - -

Doom bots of doom zawitają na fields of justice na okres 17 - 27 lipca!

Nagroda za gry? Zwykła ikonka jak to było jeden za wszystkich na Aramie. ;/
 

DeletedUser9456

Guest
Ledwo wydali Gnara. (Choć prawdę mówiąc, słodziak! :D) To już szykuje się kolejny champion.

Azir Imperator Pustyni będzie supportem, przeznaczonym na mida? To już trzeci bohater nawiązujący do egiptu bo Nasus - Anubis i Renekton - Sobek. Azir ma nawiązanie do Ra.

Dodatkowo szykuje się rework Cassiopei. (Bolowcy będą niebowzięci) i odświeżenie Splash Arta Akali. Eh odświeżyli nie dawno splashe Shyvany i Vayne, ale nowych modeli dalej brak. ;/

Btw. Victorious Morgana będzie skinem za ten sezon. :D
 

DeletedUser3220

Guest
Czekam na zmianę Cassio, bo ją lubię :)
Podobają mi się też nowe obrazki niektórych champów, na te stare się już czasem patrzeć nie dało :p
 

DeletedUser9456

Guest
Jeszcze ciekawostka odnośnie Azira i Xeratha.

Prawdopodobnie wraz z udostępnieniem na live serwery Azira. Może mieć miejsce event, podobny do tego z Freljordem, gdyż Xerath prawdopodobnie otrzyma dodatkowe prowokacje przeciwko Nasusowi i Azirowi. A sam Azir wręcz nie przepada za Xerathem. Do tego też, istnieje teoria że za szaleństwo Renektona odpowiada właśnie Xerath.
 

DeletedUser9456

Guest
[video=youtube;nZPcE0uGVSk]http://www.youtube.com/watch?v=nZPcE0uGVSk[/video]

Co oddasz, by dopełniła się twa zemsta?
 

DeletedUser9456

Guest
Ciekawostką jest fakt, że w tym roku miało już nie być postaci kobiecych a tu proszę jest. :D Wszystko przez WhyRenektonWhy który prawdopodobnie był pracownikiem Riotu, i kiedy ujawnił informacje odnośnie Kalisty, zablokowali jego konto na forum Riotu.

Z innej beczki... Warwick wymaga nerfa i to solidnego, bo to że czas odnowienia R ma 110/90/70 nic nie da, by nowy item jungli dla niego, skraca czas odnowienia, przez co może bez trudu ubić przeciwnika, iść na smoka i zostanie mu HP jeszcze. THX Rito za nowy SR. ;/
 

DeletedUser3220

Guest
Ciekawostką jest fakt, że w tym roku miało już nie być postaci kobiecych a tu proszę jest. :D Wszystko przez WhyRenektonWhy który prawdopodobnie był pracownikiem Riotu, i kiedy ujawnił informacje odnośnie Kalisty, zablokowali jego konto na forum Riotu.

Z innej beczki... Warwick wymaga nerfa i to solidnego, bo to że czas odnowienia R ma 110/90/70 nic nie da, by nowy item jungli dla niego, skraca czas odnowienia, przez co może bez trudu ubić przeciwnika, iść na smoka i zostanie mu HP jeszcze. THX Rito za nowy SR. ;/

Wracając do Kalisty, to ciekawe kiedy bedzie hot nerf :D
 

DeletedUser9456

Guest
Wracając do Kalisty, to ciekawe kiedy bedzie hot nerf :D

Coś ty, prędko na nerf Kalisty nie ma co liczyć, bo jest idealnie zbalansowana, a to że jełopy grają solo często nią to już inna sprawa. Prędzej buff do Cassiopei i Yasuo się szykuje.
 

DeletedUser3220

Guest
Coś ty, prędko na nerf Kalisty nie ma co liczyć, bo jest idealnie zbalansowana, a to że jełopy grają solo często nią to już inna sprawa. Prędzej buff do Cassiopei i Yasuo się szykuje.

Z tym że Kalista dobrze rozpoczęta szybko ma OP damage. Aż za szybko.
 

Mirko69

Rycerz
Witam!
Czasem sobie pobiegam ale są tam elementy zabierające niepotrzebnie mnóstwo czasu.
No i inne zabierające czas ale za opłatą,:)) pozwalające tej straty uniknąć.
Pozdrawiam!
 
Do góry