Karnawał w FoE - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17416

Guest
Ja z niecierpliwością czekam na każdy nadchodzący event. To zawsze jakaś szansa na ciekawe nagrody dla takich jak ja - początkujących graczy. Zeszły event bardzo mnie zniesmaczył tym, że został zakończony w połowie dnia, bez uprzedzenia! Jednak liczę, że tym razem będzie jasno napisane w jaki dzień i o której godzinie zakończy się event :)
 

DeletedUser17476

Guest
Zeszły event bardzo mnie zniesmaczył tym, że został zakończony w połowie dnia, bez uprzedzenia! Jednak liczę, że tym razem będzie jasno napisane w jaki dzień i o której godzinie zakończy się event :)
wydaje mi się, że zawsze jest odliczanie w oknie jak klikniesz pytajnik w rogu. z ciekawosci patrzylem na serwerze beta i tak jest w tym co teraz tam jest (o Einsteinie). może to jednak jest jakaś nowa opcja dopiero teraz wprowadzona.
dobrze by było aby ktoś potwietrdził.
 

DeletedUser17009

Guest
Zawsze jest czas eventu odliczany w pytajniku. To nie jest nowość!
 

DeletedUser13695

Guest
Panowie to jest kanal na temat karnawalu :) zaraz wam wykasuja te posty i znowu bedzie awantura :)
A ja mam bardzo wazne pytanie ( jak dla mnie ) jezeli karnawal zastapil walentynki to znaczy ze juz drzewa nieulepsze ?
 

DeletedUser13695

Guest
dzieki za odpowiedz. Szkoda bo zostane z lipnymi drzewami
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Strona o Karnawale weneckim została dodana na polską wiki: link. Budynki zostały podlinkowane do Ogłoszenia.

Jeżeli komuś bardziej odpowiada wersja angielska lub hiszpańska: proszę uprzejmie. Zawartość jest ta sama.
Ze względów technicznych dodawanie nowej zawartości może być synchronizowane tylko w ograniczonym stopniu.

Posty dotyczące wiki lub niezwiązane z tematem zostały usunięte.

W przypadku wiki:
Pytania, pomysły prosimy zgłaszać: tutaj!
Błędy prosimy zgłaszać: tutaj!

Proszę o powrót do głównego tematu.
 

DeletedUser

Guest
kiedyś bankowo
Strona o Karnawale weneckim została dodana na polską wiki: link. Budynki zostały podlinkowane do Ogłoszenia.

Jeżeli komuś bardziej odpowiada wersja angielska lub hiszpańska: proszę uprzejmie. Zawartość jest ta sama.
Ze względów technicznych dodawanie nowej zawartości może być synchronizowane tylko w ograniczonym stopniu.

Posty dotyczące wiki lub niezwiązane z tematem zostały usunięte.

W przypadku wiki:
Pytania, pomysły prosimy zgłaszać: tutaj!
Błędy prosimy zgłaszać: tutaj!

Proszę o powrót do głównego tematu.
dziękujemy za reakcje i wprowadzenie opisu eventu na polskiej wiki :)
 

DeletedUser16736

Guest
Tu nie zbieramy niczego w krzakach? Jajka i jabłka były?
 

DeletedUser

Guest
witamy niebieską strzałkę :haha: symbol współpracy z graczami , ikona szacunku dla tych dla , który, ponoć staracie się umilić grę ?!

P.S.
... a teraz skasuj moja droga ten post bo ponoć nie w temacie jest :haha:
 

DeletedUser11629

Guest
Kusi spełnić prośbę :).
Daj różę, to strzałka zniknie i tyle.
Zagraj na apce, to sie zdziwisz. A moze nie... bo nie zniknela.

Wiki wikią, ale "double chance" i "next in" beda czekac na kolej w tlumaczeniu, az zakwitna jablonie? :/
 

DeletedUser2383

Guest
A o co chodzi z tą strzałką?

Taki dodatek, byś wiedział ,gdzie jest okno eventu... Cholernie denerwujące podczas eventu jabłkowego, gdzie nikt nie chciał wydawać jabłek na byle g*, a strzałka znikała dopiero po wydaniu. No i z każdą aktualizacja się pojawiała, czyli jeszcze z 3-4 razy...
 

DeletedUser16730

Guest
Kusi spełnić prośbę :).
Daj różę, to strzałka zniknie i tyle.

Uczciwie trzeba przyznać, że są takie przypadki. Tyle, że nie wszędzie (w sensie na każdym serwerze).
Za to jak strzałka znika to uporczywie pojawia się plakat "zagraj teraz", ale też nie wszędzie więc jest postęp.
 

DeletedUser

Guest
siorprajs , powiedz prosze po co była ta mistyfikacja po evencie zimowym gdzie tak pilnie zbierałaś opinie graczy , co powinno być , czego nie itd .. czyli opinie o zimowym , tam wielokrotnie gracze pisali o niebieskiej strzałce , oczywiście ty jak zwykle to przekazujesz , przekazujesz i dalej ten cyrk wałkujemy :mad: po karnawale znowu zapytasz graczy o opinie , znowu przekażesz no i tak jakbyśmy się zgubili na rondzie :?

albo nie przekazujecie , albo oni nie rozumieją polskiego , albo my nie jesteśmy graczami , których opini się słucha
tym razem macie szanowny teamie powód do wstydu :p
 

DeletedUser8110

Guest
O ile opinie Graczy są przekazywane, tak nie zawsze są one możliwe do realizacji lub zgodne z planami twórców projektu.
Niebieska strzałka w tym przypadku zniknie o wiele szybciej w porównaniu do eventu zimowego, ze względu na brak możliwości przechowywania róż. Nie obiecywałam, że strzałka zniknie całkowicie - ale w tym przypadku nie powinna ona zbytnio irytować. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
Niebieska strzałka w tym przypadku zniknie o wiele szybciej w porównaniu do eventu zimowego, ze względu na brak możliwości przechowywania róż.
Czyli nie zniknie dlatego, że twórcy wyszli do graczy tylko dlatego, że formuła gry to wymusza. A powinna zniknąć po otworzeniu ewentu. Po prostu.

Ciekaw jestem wytłumaczenia dlaczego skoro to kopia soccera tym razem róże z zadań nie trafiają do paczek tylko na pasek. Ostrzegam, jeśli będzie o balansie mam już odpowiedź dlaczego to nie jest prawdą.

Jestem pewien na 99%, że w soccerze był zegar na pasku kiedy się pojawi następna piłka, tutaj tego nie mam.

Reasumując, jest jak zwykle. pomijając fakt, że nie mam do tego ewentu sentymentu to każda nowa odsłona starych pomysłów jest okrojona. Zasada równi pochyłej w FoE działa.
 

DeletedUser3

Guest
Ciekaw jestem wytłumaczenia dlaczego skoro to kopia soccera tym razem róże z zadań nie trafiają do paczek tylko na pasek.
Bo chcieliśmy uniknąć zbierania paczek w inwentarzu. To celowy zabieg aby uniknąć zjawiska ich gromadzenia "na później".
Jeżeli okaże się, że to nie działa, to pewnie za rok wrócimy do paczek. Jeżeli zadziała, to bezpośrednie dodawania do paska zostanie.

Jestem pewien na 99%, że w soccerze był zegar na pasku kiedy się pojawi następna piłka, tutaj tego nie mam.
Będzie po aktualizacji. Za jakąś godzinę pewnie.
 

DeletedUser2776

Guest
Bo chcieliśmy uniknąć zbierania paczek w inwentarzu. To celowy zabieg aby uniknąć zjawiska ich gromadzenia "na później".
Jeżeli okaże się, że to nie działa, to pewnie za rok wrócimy do paczek. Jeżeli zadziała, to bezpośrednie dodawania do paska zostanie.

Znaczy sie po evencie zostanie wyliczone ile diamentow poszlo na roze. Jesli nie bedzie duzej zmiany, to wroca paczki. Jesli okaze sie, ze gracze wydawali diamenty jak szaleni, to paczek juz nie zobaczymy.
 

DeletedUser16730

Guest
Bo chcieliśmy uniknąć zbierania paczek w inwentarzu. To celowy zabieg aby uniknąć zjawiska ich gromadzenia "na później".

No aż taki durny nie jestem żeby tego nie zrozumieć, że nie chcecie gromadzenia na później. Tylko jaki Wy macie w tym interes? To znaczy domyślam się, ale wolałbym żeby moje domysły nie byłe prawdziwe.
 

DeletedUser3

Guest
No aż taki durny nie jestem żeby tego nie zrozumieć, że nie chcecie gromadzenia na później. Tylko jaki Wy macie w tym interes? To znaczy domyślam się, ale wolałbym żeby moje domysły nie byłe prawdziwe.
Nie chcę być brutalnie bezpośredni, ale myślisz, że jaki dokładnie mamy interes w prowadzeniu gry? :p Ucel opisał to całkiem trafnie.

Przypomniał mi się jeszcze drugi powód: rynek odchodzi od "gromadzonych dóbr". To znaczy w nowo wydawanych grach takie elementy pojawiają się coraz rzadziej i rzadziej. My już mamy 5 lat, więc po prostu musimy nadążać za trendami, aby nie odpaść :).
 
Do góry