Karnawał w FoE - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Bo chcieliśmy uniknąć zbierania paczek w inwentarzu. To celowy zabieg aby uniknąć zjawiska ich gromadzenia "na później".
Jeżeli okaże się, że to nie działa, to pewnie za rok wrócimy do paczek. Jeżeli zadziała, to bezpośrednie dodawania do paska zostanie.


Będzie po aktualizacji. Za jakąś godzinę pewnie.
zbierane monety też automatycznie zamieniajcie na punkty , które wejdą na pasek bo niby dlaczego gracze mają bezkarnie zbierać monety zamiast wydawać je na bierząco ;)
zbyt daleko ingerujecie w autonomie gracza , takie przejęcie przywileju podejmowania decyzji przez graczy jest czymś odrażającym :mad: to tak bryfft jakbyś dostał wynagrodzenie za prace i wzrokiem je odprowadził bo komitet osiedlowy wydał twoje pieniądze na utrzymanie chodników , zieleni itd ... aha ! i codziennie jak idziesz do pracy musisz przywitać się z niebieską strzałką :p jak się przywitasz to zniknie :haha:
 

DeletedUser16730

Guest
Nie chcę być brutalnie bezpośredni, ale myślisz, że jaki dokładnie mamy interes w prowadzeniu gry? :p Ucel opisał to całkiem trafnie.

Czyli jednak... no cóż, szkoda, że robicie to w taki bandycki sposób. Czyli okrawając poprzednie pomysły zamiast wymyślić coś nowego dla tego celu. Bo całkowicie rozumiem, że trzeba to robić, nie rozumiem tylko dlaczego tak prostacko.

Przypomniał mi się jeszcze drugi powód: rynek odchodzi od "gromadzonych dóbr". To znaczy w nowo wydawanych grach takie elementy pojawiają się coraz rzadziej i rzadziej. My już mamy 5 lat, więc po prostu musimy nadążać za trendami, aby nie odpaść

Napisałeś to całkiem serio? Te wyimaginowane trendy to nie są żadne trendy tylko sposoby na jeszcze więcej dochodu. reszta j.w.
 

DeletedUser11629

Guest
A na koncu tej drogi graczowi zostanie tylko jedna decyzja do podjecia: kupic za wyplate zarcie czy diaxy... brr, niemilo sie zrobilo... :(
 

DeletedUser16965

Guest
myślicie że wydamy wiecej diamentów?? wątpie..jesli mam 0 tulipanów to niczym mnie nie zmusicie do wydnania diamentow na 11 tulipanów, jesli maił bym 0 i użyłbym paczki 10 tulipanów i wowczas nic bym nie trafil, to moze pomyślal bym nad dokupieniem jeszcze czegoś.. a tak to zapominjcie nie róbcie z nas idiotów.. nie decydujcie za nas jak mamy grać!! ta gra to chyba strategie czy juz przygodówka w której cel jest wyznaczany przez kogoś innego..
 

DeletedUser

Guest
Przypomniał mi się jeszcze drugi powód: rynek odchodzi od "gromadzonych dóbr". To znaczy w nowo wydawanych grach takie elementy pojawiają się coraz rzadziej i rzadziej. My już mamy 5 lat, więc po prostu musimy nadążać za trendami, aby nie odpaść :).
żebyś nie wykrakał , że 6go roku nie budziet bo gracze pokażą waszej pazerności "czerwoną kartkę" słupki popularności spadną na łeb na szyję , wtedy włączy się rozum i nawiązanie prawdziwego dialogu z graczami a nie jak do tej pory mistyfikacja "niby kontaktu" z graczami za waszym pośrednictwem :p

>>>Wieszczenie upadku słyszałem już po zmianie formuły Wielkanocy ;]. - Bryfft
 

DeletedUser8110

Guest
Nikt nie zmusza to zakupu Diamentów. I bez ich wydawania można się w evencie obłowić. :)
Mimo wszystko, w tym evencie głównie liczy się szczęście i pech. Pech sąsiadów i szczęście losującego. ;)
 

DeletedUser

Guest
żebyś nie wykrakał , że 6go roku nie budziet bo gracze pokażą waszej pazerności "czerwoną kartkę" słupki popularności spadną na łeb na szyję , wtedy włączy się rozum i nawiązanie prawdziwego dialogu z graczami a nie jak do tej pory mistyfikacja "niby kontaktu" z graczami za waszym pośrednictwem :p

>>>Wieszczenie upadku słyszałem już po zmianie formuły Wielkanocy ;]. - Bryfft
ja to słyszę stale jak to dbacie o nas graczy i wszystko co robicie , robicie z myślą o nas :haha:
 

DeletedUser16965

Guest
Przecież ta zmiana jest podyktowana li i wyłącznie chęcią zysku, chcecie żeby gracz widząc 600 serc nie mógł urzyć paczki tylko musiał brać tulipany za diamenty..
 

DeletedUser17272

Guest
strzalka - gratuluje :) ( napisane ironicznie :D )

brak zegara odliczajacego kiedy przybedzie nastepna roza - a na becie o tym pisali gracze i jak dobrze pamietam poprawili to a w wersji finalnej olali :D - gratuluje x2 ( napisane rowniez ironicznie :D )

braki w tlumaczeniach - gratuluje x3 (...)

mozliwosc wygrania az 7 roz za te 750 serc - rowniez na becie prosili aby to poprawic lub usunac taka "nagrode" jednakze oczywiscie brak posluchu tam na gorze :) - gratuluje x4 (...)

jestem tu od niecalego roku i z kazdym eventem obserwuje pogarszanie sie go....przykra sprawa
 

DeletedUser8110

Guest
Zegar został dodany wraz z dzisiejszą aktualizacją - wystarczy najechać myszką na pasek z różami. :)
Powinna ona poprawić również tłumaczenia. :) W przypadku aplikacji mobilnej musimy poczekać, aż nowa wersja pojawi się w sklepach, ale też powinno się to zdarzyć już niedługo.
 

DeletedUser15756

Guest
Strzalka znika wiec to jest na plus, nagrody na razie szału nie robią ale nie ma co narzekać, wazne ze cos sie dzieje.
 

DeletedUser16083

Guest
przy okazji aktualizacji zniknęły plany świątyni reliktów
mi wpadły z wyprawy, ale okienko z planem było puste :/

i jeszcze pytanie o fanty w evencie: czy będzie kryjówka i ile serc będzie kosztować? ma ktoś mały przeciek? taki malutki?
 

DeletedUser8110

Guest
przy okazji aktualizacji zniknęły plany świątyni reliktów
mi wpadły z wyprawy, ale okienko z planem było puste :/
Na szczęście jest to jedynie błąd wyświetlania i powinien zostać jeszcze dziś naprawiony. Sprawdziłam - plany są doliczane poprawnie. Przepraszamy za kłopoty!
 

DeletedUser17393

Guest
Jaki jest sposób na zdobycie róz poza tym z misji i z tym do wygrania???
 

DeletedUser17476

Guest
nie chcę się chwalić, ale 1450 serc za jednym razem to chyba sporo ;].

5AOSYPa.jpg
 

DeletedUser17476

Guest
trudno powiedzieć, calkowicir zależy to od szcześcia. pewnie pare razy się wkurzę, że 11 roz wydane, a nic nie wygrałem. ale co tam, na tym polega zabawa :). przecież nic mnie to nie kosztuje.
 
Do góry