Jesienne zbiory - dyskusja

DeletedUser7795

Guest
@Babsztyl7 ja do tej pory widziałem z wartościowych nagród to: pierwszego dnia - Studnia życzeń, drugiego dnia - Świątynia wiedzy. Reszta co do tej pory była to słabe nagrody.
 

DeletedUser17780

Guest
@Babsztyl7 ja do tej pory widziałem z wartościowych nagród to: pierwszego dnia - Studnia życzeń, drugiego dnia - Świątynia wiedzy. Reszta co do tej pory była to słabe nagrody.
He he miałam to samo, najpierw studnia życzeń, potem świątynia inspiracji, a potem już same plany plany plany.... masakra :(
 

DeletedUser17270

Guest
Event w porównaniu do zeszłorocznego bardzo skopany. Jeśli chodzi o nagrody dla graczy to w zeszłym roku można się było obłowić w św. W tym może jak wpadną 2 ,3 to będzie sukces. Ograniczono liczbę jabłek do zdobycia. Wprowadzono limity. Zlikwidowano pewną nagrodę dnia za jabłka. Brak jabłek w koszyku do wygrania. Zadania z 3 linii zrobiłem w 6 dni. Zeszłoroczny event był najlepszym eventem jaki był w historii ale to chyba tylko przez pomyłkę autorów. Rozumiem, że są potrzebne ograniczenia ale pojechaliście po bandzie za bardzo. No i sama rozlewnia cydru. Ma jakiś sens dopiero przy najwyższym rozszerzeniu (wiadomo że będzie wykorzystywana tylko do zdobywania pr). Ocena za event : 2+

A i jeszcze jedno... napiszcie w podsumowaniu statystyki użycia odblokowania pewnej nagrody... heheh . Obawiam się że nikt tego nie będzie używał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Przecież to było pewne, że po zeszłorocznym evencie, w tym wprowadzą jakieś ograniczenia
Zbyt dużo graczy się obłowiło SW za darmo nie wydając przy tym kasy na diamenty, dlatego w tym evencie możesz zdobyć kilka SW, a nie kilkanaście, a jak chcesz więcej to kup diamenty. W końcu od pewnego czasu tak są robione eventy, żeby gracze wydawali jak najwięcej kasy na diaksy.
 

DeletedUser16965

Guest
8 zadanie 3 linii zadań brzmi : "sprzedaj 4 budynki produkcyjne" a wystaczy sprzedac drogi wiec chyba powinno być "sprzedaj 4 budynki"
 

DeletedUser17038

Guest
Du.. 7 strzałów z duzego kosza nie dało głównej nagrody za to kupe śmieci, nie zbieram wiecej tych jabłek szkoda prądu. musze zebrac z 70 jabłoni aby mieć jeden strzal ktory konczy sie przechowywajka. To taka taktyka inno zeby wyżebrać diaxy, znam ten schemat tak samo jest z planami zawsze brakuje 1 lub 2, jak sie nie nabieram i nie place za brakujacy to po jakims czasie sami daja. Jak narazie event oceniam na dwóję, do zeszłorocznego to sie nie umywa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15836

Guest
Zależy dla kogo
Mi to bardziej zależy na rozlewniach cydru( główny świat) i na studniach( poboczny świat) niż na SW, więc jak nie trafię żadnej, a wpadnie to czym jestem zainteresowany to będę szczęśliwy
Niektórym nawet 100 byłoby mało... Naprawdę, kilka to jest za dużo, gra się mniej nudzi dzięki temu...
 

DeletedUser17270

Guest
Kompletnie się nie zgadzam, że przez więcej ŚW w inwentarzu gra robi się nudna. Tu dopiero jest ciekawie i trzeba kombinować z miejscem żeby to postawić. Dzięki temu inno zarabiałoby na sprzedawaniu rozszerzeń. A tak nie mają nic. Chytry dwa razy traci. A ja nie kupię na pewno żadnego diaksa na jabłka bo to się nie opłaca. Właśnie z powodu ograniczeń które zrobili. Przyjemnego zbierania jabłuszek.
 

DeletedUser17780

Guest
..... porażka .... :(((( .... znowu plany ... nic więcej mi nie wpada , tylko plany ... do d..y ten event !!!!
 

bartekmod

Książę
nie było alternatywy źle, dali alternatywę też źle,
tu nie chodzi o to, że zalegają towary w skarbcu, przecież jak by można było wpłacać z obojętnie jakiej epoki to by nie było problemu( a z każdej epoki towary zalegają w skarbcu), ale trzeba wpłacić z obecnej epoki i to w dość dużej ilości i tu jest problem

akurat wpłata 900 towarów z Oceanii jest najprostszym zadaniem w evencie... siedząc na końcu epoki (tudzież jej części) i waląc dziennie kilkaset powtarzalnych zadań z wysokopoziomowych Chateau...
tu naprawdę chodzi o zaleganie towarów, Oceania i Arktyka zalega, cała reszta nie zalega bo te wcześniejsze towary idą na mapę GvG, tych 2 epok na GvG się nie używa więc zalegają... niech mi ktoś powie do czego schodzą towary z Oceanii, do opłaty 4 poziomu wypraw za Graczy w tej epoce? czy coś przeoczyłem i więcej ubywa ze skarbca?
akurat moje posty możesz poczytać, zawsze byłem przeciwko alternatywie, więc co dziwnego że teraz głupie zadanie negatywnie oceniam? Skoro wprowadzili coś, czego nie chce to musiałoby to być dopieszczone bym nie komentował... a to zadanie jest zwyczajnie bezsensowne bo nie daje Gildii żadnej korzyści



poważnie Studnia już była? :/ czy na becie były nagrody po 2 razy? bo teraz się dowiaduje że przegapiłem pierwszy dzień eventu i jedyną nagrodę jaką bym chciał losować na pobocznych światach... może w ogóle niepotrzebnie przechodzę tam zadania?
 

DeletedUser775

Guest
Czy będzie dostępna Rozlewnia Cydru jako nagroda pod koszykiem, którą można odblokować?
Chciałbym zdobyć je w większej ilości.
 

DeletedUser14255

Guest
Seria 3 zadanie 4 - rozwiąż dowolne inne zadanie ( np. linii głównej ) Zrobiłem kilka i echo
Ktoś coś poradzi ?
 

goodcat

Rycerz
@Wojtek Tam nie ma albo. Musisz spełnić oba warunki zadania. Wykonać inne zadanie to drugi warunek, ale jest też pierwszy, tylko nie pamiętam jaki.
 

DeletedUser14255

Guest
pierwszy wyszkol 3 jedn ze swojej epoki- zrobione
drugi tak jak pisałem wcześniej zrobiłem kilka zadań i dalej lipa
do supportu napisałem i czekam....
 

tagera

Baronet
Przepadła mi rozlewnia cydru:( miałam postawioną, dostałam ulepszenie i chciałam nałożyć ulepszenie na tą pierwszą, nie mam ani jednej ani ulepszonej, ani nic.

Znalazła się :)
 
Do góry