Jesienne zbiory - dyskusja

DeletedUser18837

Guest
Mam pytanie. Po zdobyciu ulepszenia rozlewni cydru, pojawia się ona w inwentarzu a zwykła wybudowana rozlewnia znika z gry. Pytanie: Czy jeśli użyje "przechowaj budynek" i zdejmę zwykłą rozlewnię a potem zdobędę ulepszenie to będę miał 2 rozlewnie? starą i ulepszoną?
 

jick

Szlachcic
nie da sie ulepszyc budynku ktory jest w inwentarzu. Nie bardzo rozumiem pytanie ale odpowiedź brzmi : nie
 

tagera

Baronet
czy muszę skończyć wszystkie misje w 3 części, aby dostać ostatnie ulepszenie? Czy wystarczy, że wpłacę brakujące jabłuszka? A poza tym nie zgadza się spis zadań z tym co zostało podane. :( .np 14 quest w 3 części pisze, Zbuduj 2 budynki kultury z obecnej epoki, lub 3 z poprzedniego. A taki Quest właśnie musiałam zrobić teraz. Pokazuje, że jestem teraz w 9 zadaniu. czyli budynki były w 8? Już nie wiem czego się spodziewać.

chyba, że złe tłumaczenie mam, albo nie to zaznaczyłam?
 
Ostatnia edycja:

kasia2389

Arcyksiążę

tagera

Baronet
miałam linię zadań :) ale właśnie się nie zgadzała. Za każdym razem tłumacz inaczej a inaczej pokazywało. Więc się pogubiłam jak te jabłuszka które trzeba szukać.
 

DeletedUser16730

Guest
Na 10 losowań ani jednej kryjówki. Właściwie od początku na H nie mogę jej wylosować.
W związku z powyższym życzę pomysłodawcom i programistom żeby im w gardle stanęły moje jabłuszka!
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Aż się boje tych losowań przy takiej % wpadania głównych nagród, 1 na 10 osób w glidii jest zadowolona z losowania, reszcie to wpada 1 albo w ogóle nie wpada główna nagroda na kilkanaście losowań
20 września się przekonamy
 

DeletedUser7795

Guest
Nie będę wam mówił ile kryjówek trafiłem w 10 losowaniach, bo was zazdrość zeżre :p
 

DeletedUser14851

Guest
brawo za bzdurne wymyslanie zadan . Będąc w epoce wczesne sredniowiecze musze zrobic zadanie z zaliczeniem misji glownej lub pobocznej . Problem w tym ze nie mam zadan powtarzalnych ( zniknely kilka miesiecy temu nie wiem czemu ) glowne mam z jesieni sredniowiecza ( zbuduj ruiny wiezy ) a tzw bonusowe z przemyslowej epoki ! ( opracuj nowoczesne drogi ) . Czy wam juz naprawde zwoje popalilo? Zeby zaliczylo mi zadanie musze zrobic pol epoki wczesnego sredniowiecza, calą epoke rozkwitu i pol epoki z jesieni . Dziekuje za przedwczesne zakonczenie eventu . Nie pozdrawiam bo nie mam za co .
 

DeletedUser

Guest
@Chodzonce Zuo być może. ;) Chociaż Ci powiem, że ja losowałam 1 raz i to koło godz 3.30 i trafiłam na kryjówkę :p więc nie ma reguły :p
 

tagera

Baronet
w jednej kryjówce 2 łotry + z drugiej 2 łotry i jakieś armatki i atak?:) trochę to ma rację, ale gdzie te kryjówki stawiać. ja na razie czekam na następne koszyki a poza tym muszę zbudować budynek produkcyjny a ludzi mi brak
 

DeletedUser17201

Guest
Czy działają wam animacje nowej rozlewni cydru? Bo mi na testowym działa, a tu nie. Mam włączone w opcjach, inne budynki się animują a rozlewnia stoi.
 
Do góry