Jesienne zbiory - dyskusja

krzysw

Wicehrabia
Czy nie można w historii wydarzeń obok wiadomości że ktoś nam posadził drzewo, zamiast dublować "wsparcie", które pojawia się zawsze powyżej albo poniżej, dać po prostu "zbierz"? Wtedy by nie trzeba było oglądać bezsensownie całej mapy, tylko jeden przycisk by załatwił sprawę...
 

DeletedUser17220

Guest
Ale to chodzi o to, żebyś przeglądał całą mapę. Może coś przeoczysz i zabraknie Ci na kolejną ŚW :)
 

DeletedUser7795

Guest
+20% premii dla atakujących jako dzisiejsza nagroda dnia. Nie ogarniam tego ;/
 

DeletedUser

Guest
@Tzeentch po trafieniu +20% premii sama się zastanawiam... :p

Miałam trochę jabłek i postanowiłam wydać 135 szt... Liczyłam, że może kolejny raz trafię 20PR, albo że trafię jeszcze lepiej i zdobędę któryś "zestaw do" :p

Nie spodziewałam się nagrody głównej, bo raz że przecież nie tak łatwo ją zdobyć, a dwa że nawet jej nie chcialam! A tu bach - no i jest.. :haha:
Lipa...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
P.S.
Gdzie zaginął Scyzoryk?

Wyjechał na wakacje. Specjalnie w pierwszym tygodniu eventu wziąłem urlop żeby nie widzieć upadku najlepszego eventu. Ale to chyba nie był dobry pomysł bo mi się zwoje w mózgu wyprostowały jak zobaczyłem co zrobili.
 

DeletedUser7795

Guest
@...Silence speaks... +20% do ataku w tym przypadku wpada częściej, bo nie jest to aż tak bardzo pożądana nagroda. Gdyby była Świątynia wiedzy lub studnia życzeń to nie wpadałyby tak często, bo są to o niebo lepsze nagrody niż jakaś nędzna premia, która nie jest przydatna, ponieważ wyprawy można przejść za pomocą negocjacji.
 

DeletedUser

Guest
@Chodzonce Zuo Studnię życzeń i świątynię wiedzy też trafiłam. Udało się.
No ale że za pierwszym razem od razu wpadnie mi nowa nagroda dnia, to się nie spodziewałam - w dodatku tak lipna...
 

DeletedUser7795

Guest
@...Silence speaks... procenty trafienia szansy są tylko dla ozdoby. Jak nagroda jest marna to będziesz ją trafiać częściej niż nagrodę bardziej wartościową np. Świątynię wiedzy czy azyl czempiona.
 

tagera

Baronet
ja trzymam jabłuszka, bo jak mi wpadnie znów 20PR wieczorem to nie ma co z nimi zrobić, odblokować nie mogę dalszej części rozwoju, bo surowców brak.
 

DeletedUser16730

Guest
Przebrnąłem temat. Zawsze mnie fascynowały stwierdzenia, że jest za dużo budynków PR i nigdy nie doczekałem się wytłumaczenia dlaczego. W końcu jest światełko w tunelu.

Niektórym nawet 100 byłoby mało... Naprawdę, kilka to jest za dużo, gra się mniej nudzi dzięki temu...

Szanuję masochistyczne orientacje, nawet nie staram się ich zrozumieć. Zwyczajnie przyjmuję do wiadomości, że istnieją i sprawiają radość.
Ja osobiście uważam, że gra się nudzi jak jest ich za mało. Ale ok, może kogoś nudzi jak jest codziennie szynka na śniadanie i chce zwyczajnie jeść chleb z cebulą. Ma do tego prawo! Tylko czy ja też tak muszę bo jemu się szynka znudziła?

Pomijając te dywagacje smakowo kulinarne. Co to jest za dużo? Ktoś wygrał 15 świątyń i skończył grę? Ktoś jeszcze chciał pograć 15 lat i już nie może bo dostał za dużo i się udławił? Co to znaczy za dużo?
Jak masz za dużo Twoim zdaniem to nie stawiaj! Tak się da bez problemu.
 

DeletedUser

Guest
Wczorajszą nagrodę dnia (której nie chciałam ;/) trafiłam bez problemu..
Dzisiejszą to nawet i bym chciała - ale pudło...
Teraz to mogę sb przechować budynek....
 

HuanMing

Książę
Od drugiego dnia składałam jabłuszka i dziś rano polowałam na ŚW, za to mam 3 przechowajki, 10 planów, zestaw ulepszenia, zestaw do renowacji, skrzynke premii i wieże zwycięstwa :D
 

DeletedUser7795

Guest
W poprzednim evencie można było wygrać jabłka i to był duży plus. To dlatego niektórzy zgarnęli sporo pożądanych nagród.
 

DeletedUser18834

Guest
W poprzednim evencie można było przede wszystkim chyba za 200 jabłek kupić dowolną liczbę świątyń,jak się wylosowalo ze skrzyni i na dolnym pasku była odblokowana - to z czterech lat gry był najobfitszy w świątynie event jaki pamiętam
 

DeletedUser16730

Guest
W poprzednim evencie można było przede wszystkim chyba za 200 jabłek kupić dowolną liczbę świątyń,jak się wylosowalo ze skrzyni i na dolnym pasku była odblokowana

Dokładnie. Dodatkowo były większe jabłonie i jeszcze dodatkowo nieograniczona ilość sadzenia drzewek (co jak pamiętamy skutkowało zapchaniem czatu). Pomimo, że z lenistwa nie korzystałem z ostatniej opcji to i tak uzbierałem około 10 św właśnie dzięki temu, że była w odblokowanej nagrodzie.
10 św to prawdopodobnie za dużo bo przy 4 eventach w roku można by mieć 40, a po 5 latach grania 200. Po 25 latach 1000, a to jest niedopuszczalne. Wprawdzie nie wiem gdzie bym te 1000 św postawił, ale to i tak za dużo bo... za dużo.
 

DeletedUser17201

Guest
10 św to prawdopodobnie za dużo bo przy 4 eventach w roku można by mieć 40, a po 5 latach grania 200. Po 25 latach 1000, a to jest niedopuszczalne. Wprawdzie nie wiem gdzie bym te 1000 św postawił, ale to i tak za dużo bo... za dużo.
A kto by Ci te 1000 ŚW motywował? A bez motywacji to one są o kant rozbić ;)
 

DeletedUser16730

Guest
A kto by Ci te 1000 ŚW motywował? A bez motywacji to one są o kant rozbić

O motywkach to nawet nie wspominam.
Gra ma jedną imo dużą zaletę jaką jest ograniczenie terenu. To powoduje właśnie, że nie może być niczego za dużo. Mogę upchać max świątyń, albo max koszar, albo max towarówek, albo max studni. Ja mam pomysł na moją grę i to są moje wybory. Rozumiem, że nie można tego zrobić w miesiąc. Ale w 15 lat bo się wszystko minimalizuje, bo jest za dużo? No bez jaj.
Zamiast szybciej wymyślać nowe epoki i je wdrażać co spowoduje roszady w miastach to się je rozbija na części, a nudę zabija marnymi eventami z marnymi nagrodami i nie daje za dużo bo się znudzi? Pomysł na własne lenistwo?
 
Do góry