Jesienne zbiory - dyskusja

DeletedUser17027

Guest
nie dosc ze ograniczyliscie liczbe drzew to jeszcze ograniczyliscie liczbe jablek na nich naprawde idziecie z duchem nowej lepszej zmiany brawo
 

HuanMing

Książę
@HuanMing żebyś się za bardzo nie wzbogaciła ;)

Tego to się domyśliłam, ale zastanawiam się skąd magiczne 50. Nijak się to nie ma do ilości np osób w gildii i znajomych, tak trochę losowo ;)
W sumie wzbogacić i tak się nie planowałam, w zeszłym roku tego nie zrobiłam, w tym też nie planowałam, żonglowanie znajomymi etc., jest nie w moim stylu ;)
 

DeletedUser7795

Guest
O ile mnie pamięć nie zawodzi to w poprzedniej edycji jabłkowego eventu wpadały też 10...
 

DeletedUser14851

Guest
czy w tamtym roku nie bylo do wygrania w koszach jablek ? U mnie 5 jablek czesto wpada ale jakis dziwny znak jest fel i cos tam jeszcze. nie wiem o co z tym chodzi
 

DeletedUser17027

Guest
w zeszlym roku wypadalo nawet 50 jablek bylo 5 10 20 i 50 a teraz "dobra zmiana"
 

DeletedUser7795

Guest
Oni nigdy nie zrozumieją, że sami sobie strzelają w kolano. Wszędzie albo obcinają bonusy, albo zmniejszają daną nagrodę, a teraz zniknęły z koszyków jabłka do wygrania.
Bjutiful :mad:
 

DeletedUser17530

Guest
Czy wiadomo, jakie nagrody będą do wygrania każdego dnia? Czy wśród nagród są tarasy?
 

DeletedUser15836

Guest
Tarasów raczej pewnie nie będzie, bo to budynek typowo dla WG
 

DeletedUser17530

Guest
Właśnie 3 razy pod rząd wypadła mi świątynia wiedzy z dużego kosza :p
 

DeletedUser17027

Guest
do tego w zeszlym roku po wygraniu nagrody dnia mozna bylo ja kupic za jablka w tym roku juz oczywiscie nie
 

DeletedUser

Guest
Nie jest źle :p
Do tej pory zdobyłam studnię życzeń, świątynię wiedzy i 20 PR :D
 

krzysw

Wicehrabia
Ja akurat bardzo popieram to całe ograniczenie jabłek, zmniejszenie ich ilości i to, że nie ma ich w skrzyniach - rok temu było "hulaj duszo, piekła nie ma" i każdy obłowił się jak szalony, co poskutkowało tylko tym, że inwentarze pękają w szwach do tej pory, a rozszerzeń terenu - nawet tych diamentowych - brak. Dzięki temu też każdy kolejny event stracił na wartości, bo dawał mniejsze nagrody.
Co za dużo to niezdrowo, dlatego akurat tutaj przyznaję rację twórcom.

Ale żeby nie było, bo już o tym pisałem w zeszłym roku i wtedy szanowny Team przyznał mi rację. Czy dalej nie dało się zrobić jakiegoś powiadomienia np. na wzór tego co jest w wyprawach, że jest jakieś jabłko do zebrania? To samo tyczy się tych "incydentów".
Czy gra strategiczna, jaką rzekomo jest FoE musi zmuszać graczy do ciągłego przeszukiwania miast i ich okolic w celu kliknięcia czegoś? Chyba strategia nie za bardzo na tym polega...
 

DeletedUser15836

Guest
Incydentów nie ma w grze jeszcze... Ciut się pomylili I je wyłączyli ;)
 

DeletedUser17530

Guest
Będzie możliwość kupienia świątyni wiedzy za jabłka, po wylosowaniu jej w koszu? Jeśli tak, to ile jabłek będzie kosztować?
 

DeletedUser7795

Guest
@jakidziadzia jeżeli będziesz miał Świątynię wiedzy na jednym z dolnych pól i wylosujesz ją z któregoś kosza to odblokuje się dolne pole i można będzie ją kupić za jabłka.

* Czy zestaw nagród w koszach będzie się zmieniał czy zmieniać się będzie tylko główna nagroda a reszta pozostanie bez zmian?
 

DeletedUser17530

Guest
@Chodzonce Zuo wiem jak to działa, chodzi mi o to, czy w ogóle będzie taka opcja, że świątynia będzie na dolnym polu i jaka będzie jej cena
 
Do góry