Jesienne zbiory - dyskusja

Solshine

Baron
Kliknięcie w "czytaj więcej" w oknie informującym o wydarzeniu na glównej stronie https://pl0.forgeofempires.com/page/ (czy w ogóle gdziekolwiek w obszarze okna) nie wyświetla jakiejkolwiek nowej treści, tylko okno się przeładowuje.

Co do meritum - bardzo się cieszę z mojego pierwszego jesiennego eventu i szansy na zdobycie zupełnie nowego dla mnie budynku - rozlewni cydru :)
 

DeletedUser12625

Guest
Dlaczego zdjęcia w ogłoszeniu są po angielsku? Czy nie macie jeszcze wersji polskiej żeby wstawić kilka zdjęć?
 

DeletedUser14851

Guest
chyb abraki kadrowe maja bo zadnych informacji nie udzielaja . sam bym chcial wiedziec co daje rozszerzona rozlewnia , wymiary i jaki przyrost mlotkow bedzie mialaoraz ile bedzie tych rozbudowan.
 

DeletedUser16730

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14308

Guest
Jeśli dobrze pamiętam to najbardziej rozbudowana ma wymiary 3×5 i daje 3 PR na 24 godziny
 

DeletedUser18348

Guest
Jabłuszko, jabłuszko, jabłuszko pełne snu, la,la,la,la la i tak śpiewająco przystąpię do eventu :haha:
Powodzenia w jesiennych zbiorach :D
Nie do końca wiem o co chodzi z tymi nagrodami, ale wszystko wyjdzie w praktyce ;)
 

DeletedUser16980

Guest
Kliknięcie w "czytaj więcej" w oknie informującym o wydarzeniu na glównej stronie https://pl0.forgeofempires.com/page/ (czy w ogóle gdziekolwiek w obszarze okna) nie wyświetla jakiejkolwiek nowej treści, tylko okno się przeładowuje.

Co do meritum - bardzo się cieszę z mojego pierwszego jesiennego eventu i szansy na zdobycie zupełnie nowego dla mnie budynku - rozlewni cydru :)
Do dziś błąd ten nie został naprawiony :( Trochę to frustrujące.
 

DeletedUser16965

Guest
"Pamiętaj, że ilość drzew, które można posadzić każdego dnia jest ograniczona" tzn ile?? po co te tejemnice?? nie miozecie porostu podac liczby??
 

tagera

Baronet
z tego co zrozumiałam to jak zrobię pierwszą część Quest tj, 10 zadań otrzymam budynek cydr?
 

DeletedUser17027

Guest
co z tym ograniczeniem liczby drzew ile to niby ma byc ? bo w poprzednim evencie nie bylo zadnego ograniczenia
 

DeletedUser

Guest
Co jest do jasnej ciasnej!? Ile razy mam pisać ,żebyście zlikwidowali te strzały przy takich eventach? Ciągle to samo! Co znowu? Nie rozumiecie po ludzku ,że te niebieskie strzały , które nie znikają to irytują i wkurzają ludzi? Jak będę chciał to zagram w evencie! A póki co, nie chcę widzieć strzały na swoim ekranie!!! Mam kląć do cholery?
 

DeletedUser7795

Guest
@Mario9877 żebyś za dużo nie uzbierał a brakujące jabłuszka kupił za diamenty.

Kur... znowu ta wkurzająca strzałka!
JESTEŚCIE NIEDOROZWINIĘCI CZY CO?!
NIE JESTEM ŚLEPY, WIDZĘ ŻE JEST EVENT !

Bez tytułu.png

EDIT:
Kolejny denerwujący element. Mam na pasku 35 PR i zadanie aby kupić punkty. Nie mogę kupić punktów, muszę wydać najpierw te, które mam na pasku. :mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16845

Guest
"Pamiętaj, że ilość drzew, które można posadzić każdego dnia jest ograniczona" tzn ile?? po co te tejemnice?? nie miozecie porostu podac liczby??
Na 280 motywek zasadziłam 47 drzewek (zakładając, że gdzieś mi jakieś jabłuszka umknęły to max 50 zasadzeń). Potem już się żadne nie zasadziło pomimo wielu kolejnych motywek. Czy ktoś miał więcej?
 

DeletedUser7795

Guest
Kolejny denerwujący element:
Mam na pasku 35 PR i zadanie aby kupić punkty. Nie mogę kupić punktów, muszę wydać najpierw te, które mam na pasku.

Czy przewidzieliście jakąkolwiek rekompensatę?
Nie chcę wydawać tych 35 PR, które mam na pasku. Chcę dokupić 2 PR aby wykonać zadanie eventowe.
 

tagera

Baronet
czy te drzewka jabłonek które widzę zmienią się? A jak będę z nich zbierać jabłka, czy one same znikną?
 

DeletedUser17497

Guest
Powkurzam was. Zgadnijcie komu w pierwszych dwóch koszach wypadły dwie studnie życzeń. :haha:
 
Do góry