Jak przejść prowincję... - porady militarne

  • Rozpoczynający wątek michall0
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16733

Guest
Podpowedcie prosze jak zajac Paruuch? Zostały mi dwie czesci od lewej strony i nie moge ich zająć. Mam do dyspozycji włocznikow, procarzy i wojownikow. Jak to rozegrac?
 

DeletedUser7795

Guest
Jak dobrze pamiętam prowincja Paruuch należy do wczesnego średniowiecza więc jednostkami z brązu tego nie przejmiesz.
 

DeletedUser15862

Guest
Zależy czy ma dobry bonus
Ale sądząc po jego czasach to chyba nawet nie ma perły.

Podpowedcie prosze jak zajac Paruuch? Zostały mi dwie czesci od lewej strony i nie moge ich zająć. Mam do dyspozycji włocznikow, procarzy i wojownikow. Jak to rozegrac?

Ja radziłbym ci poczekać do epoki żelaza , o ile dobrze pamiętam najbardziej lubiłem łuczników i legionistów.

Możesz też zrobić to dyplomatycznie ale i tak musisz poczekać.

W tej grze trzeba być cierpliwym ... albo grać na diamentach :)
 

DeletedUser16762

Guest
Powiedzcie mi mili ludzie czy da rade zajac cala mape modernizmu + wieze z postmodernizmu jednostkami z postepu z bonusem 50%?
 

DeletedUser13910

Guest
Mnie się udało nawet dalej ale miałem bonus większy więc nie wiem czy 50% wystarczy.
 

DeletedUser16762

Guest
Narazie jestem przy prowincjach towarowych w modernizmie. A dalej niz wieza postmodernu mi narazie nie trzeba :D
 

DeletedUser7795

Guest
Myślę, że potrzebny będzie bonus około 80-90% ale to też zależy od tego jaki będzie teren na polu walki.
 

DeletedUser15862

Guest
Mi się wydaje, że największy problem stanowiliby spadochroniarze, bo chowają się w lesie no i dz.samobieżne. Ja obecnie podbijam Natsuishu i daje rade z bonusem 42% atak 36% obrona :haha: (nie chce mi się uleprzać pereł) również jednostkami z postępu.
 

DeletedUser16762

Guest
Udalo mi sie podbic ale duzo dalej nie zajde (2 falowe walki to troche za duzo jak na moj bonus)
A spadochroniarze sa silni tylko jak im sie uda wejsc w las. W innych wypadkach kilka strzalow i po nich
 

DeletedUser15862

Guest
Poprawiam się, właśnie odkryłem bezwzględną wyniszczarkę spadochroniarzy-samochód pancerny. Niszczy na dwa strzały spadochroniarzy, samobieżne i równie łatwo niszczy zmotoryzowaną piechotę. Czołgi ciężkie zdejmuje na 3 strzały a s.p.p. na 2 o ile ominie się ich bonus do okopania, jak nie to na 3 strzały. Szarża samochodów pancernych i coraz więcej Azji wschodniej w moich rękach, obecnie podbijam Igiokie.
 

DeletedUser13672

Guest
Pytanko jakie najlepsze wojsko będzie na dunkelwald oraz pfefferberk 1 zasoby surowca miód druga wieża pvp wczesne średniowiecze
 

DeletedUser15862

Guest
Ja te sektory podbiłem wojem z żelaza.Powiedz jakie są jednostki na obronie.
 

DeletedUser17635

Guest
Zachodnie Nagach, drzewa i krzewy
6x legionista
1x lucznik
1 x żołnierz,

mam lucznikow, zołnierzy, 2 balisty, wojownikow,

Mecze sie juz ktorys raz, co z nimi zrobic? Mam wyprodukować legionistów?
 

DeletedUser18312

Guest
Witam..ja mam pytanie i proszę o poradę :) jak to właściwie jest?? - mój snajper ma wskażniki 49 atak i 46 obrona, a snajper przeciwnika ma 38 atak i 38 obrona.potrzebowałam 3 moich snajperów, żeby ubić 1 snajpera przeciwnika..gdzie tutaj sens i logika? czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć o co tutaj chodzi w tych walkach.wykonałam ponad 1000 walk , ok 800 wygrałam .przegrywam.i nie mogę wykonać ostatniego zadania eventu.
 

DeletedUser18312

Guest
dziękuje bardzo za szybką odpowiedż.. aaa to ja na to nie wpadłam. nie jestem dobrym strategiem.pozdrawiam
 

DeletedUser19352

Guest
Pomóżcie proszę. Jak przejść Dunkelwald i Grefental?
Posiadam jednostki z epoki żelaza: żołnierze, łucznicy, miotacze głazów, balisci, łucznicy na koniach

Przeciwnicy:
1) 5 najemników, 3 katapulty
2) 5 ciężkiej kawalerii, 3 opancerzonej piechoty
3) 5 łuczników konnych, 3 ciężkiej kawalerii
4) 2 najemników, 2 opancerzonej piechoty, 4 katapulty
5) 2 najemników, 2 łuczników konnych, 4 ciężkiej kawalerii

A w Grefental:
1) 4 łuczników konnych, 2 opancerzonej piechoty, 2 katapulty
2) 4 najemników, 2 łuczników konnych, 1 ciężka kawaleria, 1 katapulta
3) 5 ciężka kawaleria, 2 łuczników konnych, 1 katapulta
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20217

Guest
Odpowiedź do : Jokasta 75 Sroga
Dunk
elwald
1. Nie jestem pewny 5 żołnieży i 3
łuczników
2. 6 żołnieży 2 łuczników. Żołnirrzami zasłaniasz łuczników i czejasz aż konie podejdą a potem piechotę im niszczysz
3. Sami żołnierze i lecisz jak najszybciej do przodzu
4.6 żołnierzy 2 łuczników i też idź jak najszybciej do katapult
5 .Sami żołnierze

Grefental
1.Nie jestem pewny 7 żołnierzy 1 łucznik
2.Nie jestem pewny 1 żołnierz i 7 łuczników
3.Sami żołnierze
Ps: Miotacze są z epoki brązu jakby co :)
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
Odpowiedź do : Jokasta 75 Sroga
Dunk
elwald
1. Nie jestem pewny 5 żołnieży i 3
łuczników
2. 6 żołnieży 2 łuczników. Żołnirrzami zasłaniasz łuczników i czejasz aż konie podejdą a potem piechotę im niszczysz
3. Sami żołnierze i lecisz jak najszybciej do przodzu
4.6 żołnierzy 2 łuczników i też idź jak najszybciej do katapult
5 .Sami żołnierze

Grefental
1.Nie jestem pewny 7 żołnierzy 1 łucznik
2.Nie jestem pewny 1 żołnierz i 7 łuczników
3.Sami żołnierze
Ps: Miotacze są z epoki brązu jakby co :)
wątpie aby nadal był na tej samej prowincji :p
 

DeletedUser20217

Guest
Faktycznie dopiero teraz zauważyłem kiedy to było pisane
Ale może innym użytkownikom
się przyda.:)
 

DeletedUser20217

Guest
Mam pytanie :
Mam sektor do podbicia : 3 ułanów 1 szaser 3 haubice 1 działo odtylcowe. Czy 8 łuczników dalek. z 45% do ataku i 30% do obrony da radę i zabić ? Nie wazne jakie będą syraty pytam czy sie da.
A i obrońcy nie mają żadnych premi.
 

DeletedUser2383

Guest
Jak nie będziesz w 1 turze leciał do przodu tylko czekał, aż sam przeciwnik do Ciebie podejdzie, to jest jakaś szansa.
 

DeletedUser20217

Guest
Ja mam taki plan :
Łucznikami uciekam na dół mapy .
W drugiej turze ułani podchodzą bliżej a teren jest zawsze taki sam , tak więc będę miał korzyść bo tam są jeziora.Premia do obrony nie daje im nic to kupię premię do ataku i wtedy powinni być ułanów po 4-5 punktów.
Potem czekam na szasera z haubicami, które nawet muszkiet dobrze niszczy a łucznik dalek. z. premią do ataku to tak jak muszkiet. Haubice niszczę najpierw bo mają eksplozję . Potem szasera i lecę po działo odtylcowe.
Może sie uda.
 
Do góry