Jak przejść prowincję... - porady militarne

  • Rozpoczynający wątek michall0
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20217

Guest
Udało się.:)
Wykorzystałem głupote komputera.
Zamiast ósmego łucznika wziąłem grenadiera bo komputer zawsze go zabija na starcie.
Łuczników ustawiłem w grupie za grenadierem.
Tylko jeden ułan zaatakował łucznika bo grenadier był martwy.
Trzeci ułan został z tyłu i po zabiciu 2 pierwszych ułanów poleciałem od razu na szsera który spadł na 2 strzały.
Teraz pewnie się zastanawiacie - jakim cuden szser znalazł sie tak blisko mnie ... Otóż jak cała reszta chciał zabić grenadiera którego przez pomyłkę dałem zbyt blisko (ale jednak na moją korzyść).
Potem zrobiło się nibezpiecznie bo haubice zabiły mi 2 łuczników , ale koń był na tyle głupi że podszedł zbyt blisko i go zabiłem. Rannego łucznika jak i cała resztę sprowadziłem na dół a tego rannego na tyle nisko , że działo zaatakowało mi w pełni zdrowego.:)
Haubuce bały sie podejsć- każda przesunęła się tylko 1 kratkę do przodu. 2 rannymi i jednym zdrowym zabiłem jedną a 2 pozostałymi drugą. Haubica i działo zabiły mi rannych . 2 łucznikami zabiłem haubicę a 3-ciem zraniłem działo. A potem to bułeczka z masełkiem.;)
Efekt końcowy : 3 łuczników dalek. przeżyło a jeden był tylko lekko ranny.
Oczywiście kupiłem 20% do ataku z tawerny ale się udało .:haha:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16627

Guest
mam takie pytanie:
Jak przejść 2 część mamy Arktyki. Mam bonus do ataku 192%, do obrony 112%. Ciężkozbrojne plus łotry nie dają rady.
przykładowa bitwa:
I tura: 1xstrzeleckie, 2xlekkozbrojne, 3xciężkozbrojne, 2xartyleria
II tura: 2xstrzeleckie, 2xlekkozbrojne, 3x ciężkozbrojne.
 

DeletedUser15227

Guest
mam takie pytanie:
Jak przejść 2 część mamy Arktyki. Mam bonus do ataku 192%, do obrony 112%. Ciężkozbrojne plus łotry nie dają rady.
przykładowa bitwa:
I tura: 1xstrzeleckie, 2xlekkozbrojne, 3xciężkozbrojne, 2xartyleria
II tura: 2xstrzeleckie, 2xlekkozbrojne, 3x ciężkozbrojne.

2 czołgi z EP plus 6 łotrów i pchasz do przodu starając się by nie padły 2 czołgi z EP. Naturalnie czołgi na kamuflażu.
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
Hej - piszę tu bo nie umiem przejść jednej prowincji - mam wojska niezależne z przemysłu z WG i królewskich łaźni - 1 dziennie plus wyprawy
ostatnio nazbierałem jednostki zaatakowałem 3 ułan 2 jegier 2 łotr i chorąży , mam bonus w ataku 55 % atak 66 % obrona :)
jak pokonać 6 jegrów i 2 haubice z bonusem 75 % ? próbowałem (patrz wyżej) i nie dałem rady , już 3 razy przegrałem podobnymi jednostkami
ktoś wie jak to zrobić ? :?
 

LostAlex

Rycerz
Hej - piszę tu bo nie umiem przejść jednej prowincji - mam wojska niezależne z przemysłu z WG i królewskich łaźni - 1 dziennie plus wyprawy
ostatnio nazbierałem jednostki zaatakowałem 3 ułan 2 jegier 2 łotr i chorąży , mam bonus w ataku 55 % atak 66 % obrona :)
jak pokonać 6 jegrów i 2 haubice z bonusem 75 % ? próbowałem (patrz wyżej) i nie dałem rady , już 3 razy przegrałem podobnymi jednostkami
ktoś wie jak to zrobić ? :?
Na pewno nie Ułanami, bo Jegry mają bonus przeciw Ułanom, więc już na starcie jesteś w plecy.
Haubica+7 Łotrów, i nie na szybkie walce w auto, tylko ręcznie, do tego czekaj na ruchy przeciwnika.
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
ale ja mam tylko 2 łotry :(

Haubica+7 Łotrów, i nie na szybkie walce w auto, tylko ręcznie, do tego czekaj na ruchy przeciwnika.
Mam 3 haubice (z koła) 3 łotry jegra i działo odtylcowe . mogę takimi jednostkami zaatakować ?

wygrałem :) dałem 3 łotrów 3 haubice jegra i szasera , łotry zmieniły się w szaserów szaserami zniszczyłem haubice a haubicami jegrów :) został mi ... 1 łotr
 
Do góry