Jak przejść prowincję... - porady militarne

  • Rozpoczynający wątek michall0
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Prowincja Maktaba 2 żołnierzy 3 legionistów łucznik wojownik na koniu i katapulta a pytanie brzmi JAK!

Weź - > 2 wojowników / legionistów , 3 procarzy / łuczników , jeźdźca / wojownika na koniu , miotacz głazów / balistę.
Lub spróbuj 8 żołnierzami.
 

Mikekun

Książę
witajcie

Mam problem z zajęciem sektora kontrolowanych przez samych pionierów z epoki kolonialnej w prowincji Zeldon-on-Sea, niezależenie jakimi jednostkami atakuje, ciągle oni są w stanie rozbić moją armię. Czy ktoś ma jakiś pomysł pokonania ich, bez negocjacji ?

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser12251

Guest
Witajcie. Mam taki problem. Mam zadanie do wykonania:(świat Brisgard)
Sala Górskiego Króla i należy przeprowadzić zwiad okrążonej prowincji ale ja mam zdobyte wszystkie prowincje które były do zdobycia. Czy ktoś ma pomysł o co chodzi?zadanie.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
Jak podbiłaś wszystkie prowincje Cesarzowej Konstancji, Wiedźmy Hegazussy i Ludwiga der Listique to możesz przeprowadzić zwiad prowincji, którą ma w posiadaniu Król Darkblood. Też ją podbiłaś? Jeśli tak i dalej masz to zadanie, to jest to pewnie błąd. Zgłoś to tutaj.
 

DeletedUser

Guest
Dzień dobry!
Potrzebuję porady.
Zamierzam zaatakować sektor w Mau Mat Dat.
Oto dane:
I Fala:
1 komandos (postmodern)
1 poborowy (postępowa)
2 zmotoryzowane (modernizm)
1 samochód pancerny (postępowa)
1 czołg ciężki (modernizm)
II Fala:
2 czołgi ciężkie (modernizm)
2 zmotoryzowane (modernizm)
1 samochód pancerny (postępowa)
1 snajper (postępowa)
1 czołg podstawowy (postmodern)
1 karabin maszynowy (postmodern)

Bonus mają +35%.



Moje siły:
4 spadochroniarzy (modernizm)
4 czołgi (modernizm)
4 zmotoryzowane (modernizm)
4 przeciwpancernych (modernizm)
4 działa samobieżne (modernizm)
Bonus +18%.
 

DeletedUser5869

Guest
Temat martwy od dwóch miesięcy, ale mam nadzieję, że znajdzie się jakiś kozak, który mi pomoże. Próbowałem czego tylko się da ,_, Mój bonus to 99%/91% i dysponuję wszystkimi jednostkami jutra
ooEJdyV.png
 

DeletedUser625

Guest
8 mikrofalówek i wal poza ich zasięg, bo mają o 4 pola większy zarówno od czołgów jak i AP. Tylko nie na automacie, bo ten pośle mikrofalówki naprzód i padną od razu.
 

DeletedUser5869

Guest
Mikrofalówki próbowałem chyba z 10 razy, pierwsza fala to banał, ale druga wybija je natychmiast, bo AP mają losowe rozmieszczenie i są na tyle blisko, że od razu niszczą
 

DeletedUser4614

Guest
czempion+czołgi stealth / czampion+ultra ap - robimy je zestawem stealth+ 7 łotr.

O wygranej może zaważyć czynnik losowy lądowania ultra up

... ja atakowałem z bonusem 122% / 94% i stracilem 5-6 łotrów na sektor

Czasem lepiej odpuscic atakowanie ultra up, aby nie dostać ripostą, niech same zaatakują zdrowy podstawiony odpowiednio czołg. Nie kończymy tury czołgiem na równinie przylegającej do lejów i wraków !!! (bonus obronny dla ultra up)

Może się udać też trick z rozdzielenie jednostek na dwie częsci - też zależne od losowego lądowania Ultra AP, Robimy to tak ze zwabiamy jednym stealth (lub łotrem) część ultra up np. na góre pola walki, a resztą jednostek koncentrujemy sie na niszczenie odosobnionych jednostek na dole pola walki...
pamiętemy o zasadzie że jednostki wroga najpierw będą dożyć do atakowania uszkodzonej jednostki , a następnie całkowicie zdrowej 10/10. Wobec powyższego "chowamy" uszkodzony stealh (5/10 i mniej kresek) miedzy zdrowe jednostki, aby ultra up nie mialy dojscia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15420

Guest
Witam. Jestem nowym graczem i mam pytanie bo od dwóch dni nie mogę poradzić sobie z ostatnim sektorem w prowincji KARCHAGU. Wojska atakujące to 3 Łuczników 4 Legionistów, 1 Żołnierz. Ja mam wszystkie jednostki z epoki brązu. Mam pytanie jeżeli ktoś miałby ochotę napisać mi jakim wojskiem zaatakować i jaką taktykę obrać i czy jest szansa ich pokonać. Przeczytałem cały wątek i nie znalazłem odpowiedzi ale niektórzy pisali że tymi wojskami są w stanie dojść do 11 prowincji. Jak ktoś chętny to fajnie by było aby kilka rad udzielił mi na priv. Ps. gra bardzo mnie wciągnęła.
 

DeletedUser14352

Guest
zaleznie jak ruszaja wojska ale chyba najlepiej bedzie 8lucznik sprobowac.nic lepszego mi nie przychodzi na taka armie moze jeszcze balisty by daly rade.wojskie z brazu to chyba jak juz ma sie zeusa ;P
 

DeletedUser15565

Guest
Witam, mam pytanie odnośnie wojsk z epoki współczesności a właściwie artylerii rakietowej? Czy opłaca się w ogóle budować je z racji, że zawsze giną po jednym ataku? Czy może są w jakiś przypadkach nadzwyczaj przydatne?
 

DeletedUser

Guest
Ktoś kto programował walki w zdobyciu nowych sektorów,prowincji nie miał wyobraźni za grosz.Innymi słowy TŁUK.Zdobywam ostatnią prowincję
i nigdy nie mogę wygrać,choć powinienem.Zawsze podliczam atak i obronę.Wychodzę 2 x na plusie i przegrywam.Nieudolność ?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ktoś kto programował walki w zdobyciu nowych sektorów,prowincji nie miał wyobraźni za grosz.Innymi słowy TŁUK.Zdobywam ostatnią prowincję
i nigdy nie mogę wygrać,choć powinienem.Zawsze podliczam atak i obronę.Wychodzę 2 x na plusie i przegrywam.Nieudolność ?
Zrób screen, naprowadź na prowincje i podaj dane, a może damy rade coś doradzić.
 

DeletedUser13172

Guest
Maleństwo.Ostatnia to znaczy ostatnia prowincja w epoce PRZYSZŁOŚĆ.Mówi Ci to coś ?
1. 4 czołgi +4 łotry.
2. jeśli 1. przegra to 3 działa + 3 czołgi + 2 łotry, (ewentualnie tam gdzie były łącznie 4 czołgi to sama też wzięłam 4 czołgi)
3. jeśli 2. przegra to 3 działa + 3 czołgi + 2 nawigatory.
Bij tylko ręcznie. Ja tak zrobiłam je mając 75/57 % ataku, ale każda szpiegowałam i nie wydałam diax na leczenie.
 

DeletedUser14352

Guest
ostatnia prowincje jak kazda inna czolgami sie jedzie... na te 6stealh 1czep i 7ap i czemp 2-3czolgi(jeden odpada bo jak padnie w pierwszej walce to wycofanko) i 5lotrow raz mi sie udalo z strata 2lotrow a raz z 6.zalezy od farta(102% i 90deffa)
W ep mozna probowac dronami tez,ja dojechalem tak do 11prowincji(prawie bo 2 kupilem bo zaduzo czolgow bylo a jestem w ej) teraz leci na ostatnia zobaczymy
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja ostatnie prowincje to chyba 2 działa z EP i reszta łotrów, a w większości innych prowincji to 2 czołgi i reszta łotry.
Jedyną zmianą w tej epoce było to że zmieniła się mi proporcja jednostki do łotrów, trzeba wstawiać 2 bo komputer działami często rozwala jedną na wstępie.
 

DeletedUser15862

Guest
Witajcie od pewnego czasu zacząłem intensywnie podbijać mapkę przemysłu. Robiłem to "humanitarnie".Podbicie pierwszych 2/3 prowincji było nawet proste. Jednak jak teraz na to patrze to wydaje mi się , że lepiej będzie atakować. Pierwszy sektor był kuszący Rantford 8x ułan-poszło bez problemów. Drugi sektor był już z licznymi stratami . 2 sektory wykupiłem i teraz stoję w kropce.Zostały mi 2 sektory tej prowincji .Pierwsza znich-( 4x jegrów , 2x ułan , 2x haubica) drugi-( 2x jegrów , 2x szaser , 2x haubica , 2x działo odtylcowe). Nie mają bonusów za to ja mam bonus do ataku 30% do obrony 24%. Dysponuje wszystkimi jednostkami z kolonialnej , oprócz dział polowych. Odblokuje je za jakieś 4/5 dni. Mam też 2 łotry.Nie mam strategii na te jednostki z przemysłowej zwłaszcza na haubice , chociaż całkiem dobrze radzą sobie z nimi chyba artyleria.Mógłby ktoś poradzić??:)
 

DeletedUser15862

Guest
Witajcie od pewnego czasu zacząłem intensywnie podbijać mapkę przemysłu. Robiłem to "humanitarnie".Podbicie pierwszych 2/3 prowincji było nawet proste. Jednak jak teraz na to patrze to wydaje mi się , że lepiej będzie atakować. Pierwszy sektor był kuszący Rantford 8x ułan-poszło bez problemów. Drugi sektor był już z licznymi stratami . 2 sektory wykupiłem i teraz stoję w kropce.Zostały mi 2 sektory tej prowincji .Pierwsza znich-( 4x jegrów , 2x ułan , 2x haubica) drugi-( 2x jegrów , 2x szaser , 2x haubica , 2x działo odtylcowe). Nie mają bonusów za to ja mam bonus do ataku 30% do obrony 24%. Dysponuje wszystkimi jednostkami z kolonialnej , oprócz dział polowych. Odblokuje je za jakieś 4/5 dni. Mam też 2 łotry.Nie mam strategii na te jednostki z przemysłowej zwłaszcza na haubice , chociaż całkiem dobrze radzą sobie z nimi chyba artyleria.Mógłby ktoś poradzić??:)

Przeszedłem Rantford , te sektory , które były za trudne ( lub przypadkiem miałem towary ) wykupiłem , a ostatni podbiłem 1x łotr 2x pionier 5x muszkieter . Okazuje się , że muszkieterzy są dobrzy na jegrów i haubice ( pod warunkiem , że się od nich nie obrywa). W całym zamieszaniu zginęło mi 3x muszkieter :)
 
Do góry