FoE Soccer Cup 2020 - komentarze

DeletedUser19626

Guest
Po 2 dniach eventu, uważam że jeszcze tak durnego jeszcze nie było. Jak można przegrywać mecze z 70% szansą na wygranie kilka razy z rzędu przy dużej różnicy siły kart ?
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
ten event mnie wykończy - stałem od wczoraj na zadaniu zapłać 135600 monet - jak mam tyle zebrać ???? tyle czekałem zdobyłem w międzyczasie Troulope i zwiadu nie zrobię bo monet nie ma ... koszmar
Tak się właśnie kończy za szybkie przechodzenie epok gdzie miasto nie jest odpowiednio rozwinięte. Minusem są zadania eventowe których możesz nawet wszystkich nie zrobić.
Zadanie zrobiłem ale nadal mam za mało monet na zwiad i ledwo daję radę z produkcją towaru :(
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Skończ już płakać. Mam aktualnie 708pkt bez wydania chociażby 1diaksa. Srebrna liga na tą chwile jest od 489 a złota 747. Gram tylko przeciwko średniemu przeciwnikowi, raz wygram raz przegram. Kto ci każe grać z mocnym?

to, że jesteś teraz w srebrnej lidze to akurat nic nie znaczy, bo zdecydowana większość graczy nie zaczęła jeszcze wydawać biletów. na koniec, bez wydawania diamentów, nie będzie szans na chociażby srebrną ligę
 

OliverJr.

Hrabia
to, że jesteś teraz w srebrnej lidze to akurat nic nie znaczy, bo zdecydowana większość graczy nie zaczęła jeszcze wydawać biletów. na koniec, bez wydawania diamentów, nie będzie szans na chociażby srebrną ligę
Może tak być, ale jak ktoś nie zaczął wydawać biletów to przepadają bo do 3 tylko nalicza. No chyba że z zadaniami też w miejscu stoi. Jednak branie za pewnik co będzie na koniec po ledwie 2 dniach eventu jest grubą przesadą.
 
Ostatnia edycja:

*BIAŁA-GWIAZDA*

Baronet
Ex-Team
Zadanie zrobiłem ale nadal mam za mało monet na zwiad i ledwo daję radę z produkcją towaru :(
Nie przejmuj się tymek w wyższych epokach zarobisz więcej kasy i więcej narzędzi z budynków produkcyjnych, prekursorzy zawsze mają pod wiatr :) ja wiem że Ci się uda!
Jak byś potrzebował pomocy na świecie C, możesz zawsze na mnie liczyć ;)
 
Ostatnia edycja:

Lider Dęblin

Szlachcic
Gracz grający dłużej mają większy zapas diamentów, o ile ich nie wydali. Ja nie mam szans aby zająć miejsce nawet w top 500
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
Nie przejmuj się tymek w wyższych epokach zarobisz więcej kasy i więcej narzędzi z budynków produkcyjnych, prekursorzy zawsze mają pod wiatr :) ja wiem że Ci się uda!
Jak byś potrzebował pomocy na świecie C, możesz zawsze na mnie liczyć ;)
po 1 cieszę się że mnie wspierasz . na szczęście w evencie zdobyłem plantację tytoniu , chyba najlepszy budynek produkcyjny kolonialnej :)
podmieniłem farmę ale zbuduje się za 14 h czyli pojutrze :)
po 2 ja gram nie na C a na Fel Dranyghr
po 3 czemu piszesz moje imię z małej litery ?
monet jakoś ciągle mi brakuje minęły 2 dni zwiad zrobiłem ale mam 40000 monet i ponad 150000 zaopatrzenia
 

bagins0

Szlachcic zagrodowy
No to chyba ja jestem największym pechowcem;),
skrzynia turnieju---> łatwa
56 % przegrana
61 % jak wyżej
76 % i dałem sobie spokój na dziś.
pełny luzik :D
 

hddk

Hrabia
Ja olewam te turnieje, klikam od niechcenia i nie liczę na nic. Autorzy gry chyba już zapomnieli, jaka irytująca była loteria w evencie karnawałowym i dodali znowu tą tandetę. Można było zostać przy samym boisku. Ale widząc ile punktów ma Top 10, to ładne ilości diaksów tam lecą, w dodatku bez gwarancji zyskania czegokolwiek, bo można kupić 100 biletów i wszystkie wtopić. Dla Inno to spoko rozwiązanie, ja jestem mocno na "nie".
 

chemik12

Wicehrabia
Chyba załapałem o co chodzi: 10 meczów, 9 wygranych :) A karty mam słabe - max 5 poziom...Mała podpowiedź: patrzcie nie na % który na początku wam daje komputer ale kto przeciw komu...Przy prawidłowym ustawieniu % idealnie pasuje.
 

OliverJr.

Hrabia
Chyba załapałem o co chodzi: 10 meczów, 9 wygranych :) A karty mam słabe - max 5 poziom...Mała podpowiedź: patrzcie nie na % który na początku wam daje komputer ale kto przeciw komu...Przy prawidłowym ustawieniu % idealnie pasuje.
Rozpisz ze 2 przykłady tych ustawień :) zobacze czy podobnie ustawiam a wychodzi mi co druga wygrana
 

chemik12

Wicehrabia
Przykładowo. Przeciwnik ma 2 napastników, 2 obrońców i 1 pomocnika to trzeba wystawić 2 obrońców, 2 pomocników, 1 napastnika. Im większa przewaga w poziomach kart tym większa szansa na wygrana. Bynajmniej w ten deseń mi wychodzi ze tak trzeba ustawiać zawodników pod przeciwnika.
 

OliverJr.

Hrabia
To w sumie staram się robić. Może będzie lepiej.

Nie wiem czy jest 1ranking globalny turnieju czy jak ale jak macie na 1miejscu Feliksa to polecam obadać jego miasto... rozumiem wydać kilka groszy ale to co zawodnik się szarpnął, masakra...
 

HuanMing

Książę
Gracz grający dłużej mają większy zapas diamentów, o ile ich nie wydali. Ja nie mam szans aby zająć miejsce nawet w top 500
Ale to chciałbys żeby gracze grający dłużej mieli trudniej? Mnie się wydawało, że własnie chodzi o to, że im dłużej się gra tym więcej ma się z tego korzysci.
 

DomLuk

Wójt
To chyba gramy w inna grę.
1593086823101.png


Z biletami jest jak z PR-ami.

Trochę to źle zrozumiałaś(eś) dokładnie jak z pr pasek 3 max dalej nie nalicza 8 godzin dodatkowego. Pozostałe pozyskane z misji, więc przepadają strzały 3 na dobe.

Jak to jest z tymi % walk według opisu arma 2x mocniejsza i ułożona według tego trójkącika, a przegrywam. Nic nowego ze % jest coś kombinowany.
 

Fatherland

Książę
Prośba do Inno Games, nie róbcie więcej takich porąbanych eventów w FoE. To już nawet nie chodzi o diaxy, czy można wygrać z diaxami czy nie, tylko po prostu - użyteczność, interfejs, a w szczególności wybór kart - tragedia - logika, żadna. Powtarzalność, brak. Nauczalność - praktycznie zerowa. Satysfakcja - znikoma. I nie jest to tylko moja opinia... To jest bubel, tyle. Za dużo w nim też płaszczyzn działania.
 

liou

Szlachcic zagrodowy
Gram trzy tygodnie na D, celowo siedzę w epoce brązu, utknąłem 8 godzin na zadaniu eventowym nr 30. 121 miejsce, złota liga, żadnego koksowania diamentami. Kilka przykrych porażek w stylu: miałem 80% prawdopodobieństwa, ale przegrałem.

Cieszy mnie, że wielu ludzi nie rozumie rachunku prawdopodobieństwa: zrażają się, więc automatycznie mam większe szanse na utrzymanie się w złotej lidze.
Ale Inno chyba przez to traci. Zgadzam się, że event jest nazbyt loteryjny, niewiele zależy od strategii gracza.

Przykładowy pomysł na strategię dla tego eventu: decydujesz o tym, jakich piłkarzy trenujesz, zwiększasz ich poziom nie tylko przez karty, ale i przez robienie podań, potem wystawiasz ich na zawody, a za udział zawodnika w turnieju zbierasz te nagrody, które daje piłkarz.
 

mastika

Wicehrabia
Dzienna z meczu mi jeszcze nie wpadła (kilkanaście zwycięstw), za to dziś dwa razy z rzędu dzienna z treningu :)
 

Mark R

Wójt
Takie pytanka:
Czy w turnieju gdy jest pokazanych 5 kart naszych i 5 kart rywala to jak odbywa się rozgrywka? Czy jest karta vs. karta i są dobierane losowo ? Czy może w takim układzie jak je ustawiamy ( górna z dolną, od lewej do prawej) ? Czy jeżeli jest napastnik na 8 poz a obrońca na 2 to wygrywa obrońca ? Nie wiem na co tak naprawdę mam w pływ w tym evencie ...
 

OliverJr.

Hrabia
Dzienna z meczu mi jeszcze nie wpadła (kilkanaście zwycięstw), za to dziś dwa razy z rzędu dzienna z treningu :)
Z treningiem jeszcze czekam na lepsze nagrody.

Takie pytanka:
Czy w turnieju gdy jest pokazanych 5 kart naszych i 5 kart rywala to jak odbywa się rozgrywka? Czy jest karta vs. karta i są dobierane losowo ? Czy może w takim układzie jak je ustawiamy ( górna z dolną, od lewej do prawej) ? Czy jeżeli jest napastnik na 8 poz a obrońca na 2 to wygrywa obrońca ? Nie wiem na co tak naprawdę mam w pływ w tym evencie ...
Spróbuj w różnej kolejności poukładać te same karty i zobacz czy się % zmieniają.
 
Do góry