FoE Soccer Cup 2020 - komentarze

OliverJr.

Hrabia
Co do taktyki to może lepiej jest poczekać z robieniem zadań do momentu interesującej nagrody dziennej, tak aby biletów na szrot nie tracić? a do tego czasu tylko darmowe bilety turniejowe klepać?
 

DomLuk

Wójt
Po staremu po lewej stronie kopanie piłki (teraz trening), po prawej mas zawody co nagroda jest za 1 dzień(według rankingu podanego). Wchodząc tam mas do wyboru karty tak składać karty by dawały jak największy % wygrania, a wygrana daje punkty. Karty zdobywasz w misjach, nagrodach. Karty można ulepszać zdobywając karty kolejne, czym lepsze tym większe szanse na wygraną . Jeśli chcesz wygrać dzienną najlepiej losować w jeden dzień (najgorzej zdobyć będzie w najlepszych nagrodzie dnia treningu)
 

DomLuk

Wójt
Zespół macie jakie informacje na temat wiadomości miło by coś wiedzieć w końcu jak idą naprawy ?
 

*BIAŁA-GWIAZDA*

Baronet
Ex-Team
Event dla bogatych albo dla tych zasobniejszych w diamenty. Pay to win jak dla mnie, aby wygrać turniej 8 godzinny będzie trzeba wydać z 10 k. diamentów
Sam event i turniej fajny ale zgadzam się TOP 10 tylko dla najbogatszych skromny gracz będzie musiał się zadowolić TOP11+, najważniejsze żeby tylko wszystkie rozszerzenie bez diaxów wpadły, a jak ktoś chce dwa czy cztery hipodromy niech sobie płaci :p
 

Lider Dęblin

Szlachcic
Dla kogo ten event? Bo chyba nie dla słabszych graczy bez diamentów.
Edit: Świetnie dobrani gracze do turnieju! Jestem w kolonialnej a razem ze mną w turnieju są gracze z Arktyki. Co za idiota tak ustawiał dobieranie graczy do turnieju?!
 
Ostatnia edycja:

*BIAŁA-GWIAZDA*

Baronet
Ex-Team
Dla kogo ten event? Bo chyba nie dla słabszych graczy bez diamentów.
Edit: Świetnie dobrani gracze do turnieju! Jestem w kolonialnej a razem ze mną w turnieju są gracze z Arktyki. Co za idiota tak ustawiał dobieranie graczy do turnieju?!
A co ma epoka do turnieju? nie walczysz na wojsko czy na surowce? a rozgrywasz mecze jak równy z równym... takie komentarze są najlepsze<3
 
A czy wszyscy muszą być najlepsi, na 1 miejscu? Mi na start wpadło ulepszenie ołtarza, na które długo czekałam, żeby postawić kolejny, co już mnie cieszy. Powolutku, raz będzie się wyżej, raz niżej, a jak ktoś nie chce, to może ten event odpuścić i poczekać na następny.
 

DeletedUser17897

Guest
Czy ktoś ma liste nagród jakie będą do wygrania z nagród dziennych?
 

AsHiNo

Szlachcic zagrodowy
jaka taktyke na event poleacacie,aby wyjsc naladowanym duza iloscia % do ataku lub obrony? mam do wydania tez 4k diaxow :D
 
Do góry