FoE Soccer Cup 2019 - dyskusja

DeletedUser20205

Guest
Dobrnąłem do 43 zadania w związku z czym na każde następne (22 dni) muszę czekać do następnego dnia. Na godzinę przed końcem 1 rundy byłem w złotej lidze, ktoś zapłacił i podwindował granicę wejścia do złotej ligi. W jaki sposób mogę konkurować w 3 następnych rundach? Chyba kupując diamenty! To rundy wymyślone wyłącznie dla zbierania kasy przez autora gry. Nie płacisz? Nie odniesiesz zwycięstwa i już do końca eventu będę w amatorskiej lidze.
A kto Ci kazał wydawać walutę eventową w pierwszej rundzie? Taką obrałeś strategię, to tak masz. Ja nie wydałem nic w pierwszej rundzie i liczę na to, że dzięki takim jak Ty w którejś z kolejnych rund będzie mi łatwiej. ;)

Poza tym w ligach chyba zawsze trzeba wydać choć trochę diamentów, żeby trafić do złotej ligi? Może za krótko grasz, żeby to wiedzieć? I ja nie widzę w tym nic złego, bo jak inaczej zachęcić ludzi do wydawania pieniędzy? Jeśli każdy miałby to samo, to po co wydawać forsę?

I choć wiele rzeczy mi się nie podoba w tej grze, również w związku z bieżącym eventem, to akurat sprawa waluty premium (diamentów) jest rozwiązana bardzo przyjaźnie w porównaniu z innymi grami. W innych grach płacąc 100 zł dostałbyś bonus +300% do produkcji wszystkiego, +100% bonusu militarnego i wbiłbyś ze dwie perły od zera na 100 poziom. Tutaj nie dość, że wymienianie diamentów na PR jest w zasadzie bez sensu, to jeszcze można łatwo te diamenty zdobywać za darmo. Kto chciał, mógł szarpnąć się i wydać te 200 diamentów, żeby trafić do złotej ligi w pierwszej rundzie, 200 diamentów odrabia się na 1-2 wyprawach.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
A kto Ci kazał wydawać walutę eventową w pierwszej rundzie? Taką obrałeś strategię, to tak masz. Ja nie wydałem nic w pierwszej rundzie i liczę na to, że dzięki takim jak Ty w którejś z kolejnych rund będzie mi łatwiej. ;)
Liga podzielona na 4 daje szansę na załapanie się przynajmniej raz na lepsze nagrody. :D
 

OliverJr.

Hrabia
Na pewno do niebieskich? :)
latest
 

Azzie

Baron
Co do nagrody za złotą ligę, to na F dało się ją zdobyć bez diamentów. Wystarczyło poczekać do końca. Wg mnie na następnych poziomach będzie o to trudniej, zakładam, że ostatni to będzie hardcore. No i jeszcze walka będzie wtedy, gdy wskoczy upgrade Tolosa. Jeżeli to się zdubluje to..... :p
 

DeletedUser5869

Guest
Ile razy można popełniać ten sam błąd? Któryś już event, nie mam pojęcia który, a już ten błąd kiedyś zgłaszałem. Dzisiejsze zadanie eventowe, "lub rozwiąż proste negocjacje" - wchodzę w negocjacje a tam 8 opcji - zdecydowanie nie jest to poziom prosty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Klon13

Szlachcic zagrodowy
Gdy zrobię 4 poziom ogrodu i zdobędę Atenę, to ona będzie stać w tym ogrodzie czy osobno, obok niego?
 

Fatherland

Książę
FoE to mistrz świata w manipulacjach statystykami.

4700 drinków to około 55 srebrnych podań
3 nagrody dziennej w takiej puli dają wynik 5-6%
A podają 10-12% i tak jak ciągle w foe
 

DeletedUser18795

Guest
Te procenty to mozna sobie schowac. Zawsze jest tak ze jednemu sie uda a drugi bedzie wsciekly na %. Przyklad moj maz tez gra i on wydal niecale 3tys na tolosa za najnizsze stawki i zrobil na 10poziom od poczatku a ja na jednym swiecie 4szt wydajac wszystkie dostepne oczywiscie na 2 swiecie wyszlo 6 a na 3 siecie tez 4. Ja wsciekac na eventy nie bede bo wiem ze zie mozna miec wszystkiego wiec raz sie uda a raz nie.
 

DeletedUser19755

Guest
Witam mam pytanko będzie jeszcze ulepszenia Tolosa Bożków
 

DeletedUser11629

Guest
Ależ owszem można i trzeba podnieść. Nawet 21% byłoby fajnie, tylko czy akurat dzięki napojom z okolic miasta uzbierasz 3 komplet na styk? Wygląda na to, że grając z głową można zgarnąć 2 komplety ze sporym zapasem. Natomiast do zdobycia 3 kompletu i tak potrzebne będą diamenty. Po prostu te dodatkowe napoje najprawdopodobniej nie będą miały żadnego wpływu na nagrodę.
Przed zmianami mogły mieć. Po zmianach nie mają :)
 

DonJon

Rycerz
1300 piłek wydane ani razu nagrody dnia - a idźcie z taką losowością.

Wydane 2049 piłek (najkrótszymi prawie wszystko strzałami) trafione raz.
Śmieszny jest ten event, ta losowość i wydawca gry skoro sądzi że wszystko jest w porządku.
 

DeletedUser3372

Guest
nigdy nie podchodze do gry zeby powaznie grac dla to zabawa i unikanie stresu wystarczy ze real jest powazny i trzeba sie skupiac na roznych aspektach dla gra lub film maja mnie relaksowac a nie strasowac sie niepotrzebnie
 
Do góry