FoE Soccer Cup 2019 - dyskusja

DonJon

Rycerz
to ma byc zabawa a nie tylko nagrody zeby ci pasowaly
No faktycznie się ubawiłem że hoho. Wyborne.

Nie wiem jak Ty, ale jak coś robię to się w to angażuję - naturalna kolej rzeczy, inaczej szkoda tracić czasu. Skoro się angażuję to mam prawo do podchodzić do tego emocjonalnie. Wiem jednak że tego nie zrozumiesz, bo nawet "Alt" Ci się nie chce wcisnąć podczas pisania, bo jak coś robisz to na "odwal się".
 

Klon13

Szlachcic zagrodowy
Jeżeli wybrałem już raz Atenę, czy będę mógł wybrać ją jeszcze raz czy muszę wziąć innego "bożka" ?
 

DeletedUser13517

Guest
Serio kolejny event i po raz kolejny ostatniego dnia nagroda dnia to "Ulepszenie wieży zwycięstw"

Czy to jakaś kpina? Szkoda że jeszcze nie paczka medali.
 

DeletedUser20898

Guest
Podsumowując sam event, wiele nagród nie pasuje ludziom, lecz pamiętajcie, nie każdy gra tak jak Wy. Dla sporej rzeszy ludzi ta gra to czysta przyjemność, a nie pogoń za liczbami. Wyobrażacie sobie gospodarkę tej gry, gdyby dać 5x ŚW albo inne takie? No ja sobie ledwo co mogę takie rzeczy wyobrazić. Ceny z kosmosu, przebitka nie do pokonania, a nowi gracze mieliby utrudniony start. Jest dobrze, cieszmy się, że w ogóle są takie nagrody jak ŚW, gdzie dropisz ich po 7-12, albo inne budynki do ataku. Do tego nagrody typu PR itd. Jest na co narzekać? Zawsze będzie, bo nikomu nie da się dogodzić.
 
Do góry