FoE Soccer Cup 2019 - dyskusja

hddk

Hrabia
W ogłoszeniu jest mowa o Świętym zestawie i Zestawie klasycznego ogrodu. Na Becie nie było zestawu ogrodu (choć event jeszcze trwa, zostało 6 zadań), był za to Zestaw Tolosa, o którym ogłoszenie nie wspomina :(
 

DeletedUser19790

Guest
Te ołtarze tocraczej na niewiele się zdadzą. Może dla graczy zaczynających grę to coś fajnego, ale dla starszaków to raczej słabe nagrody. Event raczej slabiutki w porównaniu do archeologicznego. Oby nagrody dzienne były coś warte
 

DeletedUser20713

Guest
Jak dla mnie event brzmi nieźle, kolejne piękne budynki do zdobycia :D, choć jeszcze zobaczymy jak ligi będą szły
 
A może pogadajmy o ogłoszeniu? Jak zwykle brak konkretnych informacji:
  1. Kiedy się zacznie (dzień, godzina)?
  2. Kiedy się skończy (dzień, godzina)?
  3. Linki do nagród na wiki,
  4. Rodzaj eventu, normalny czy może to nie jest przypadkiem (znienawidzony przeze mnie) puchar sąsiedztwa?
 
Ostatnia edycja:

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Kiedy się zacznie (dzień, godzina)?

"Już od 6 czerwca możecie poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa i wygrać niesamowite nagrody!".
Godziny nigdy nie podawaliśmy i to się nie zmieni - na pewno nie w najbliższym czasie.

Kiedy się skończy (dzień, godzina)?

"Event potrwa łącznie 32 dni"
Można zatem łatwo policzyć dzień zakończenia - zresztą, po co komu konkretna data końca przed rozpoczęciem, skoro w trakcie trwania eventu jest dokładny licznik, który odmierza czas do końca.

Linki do nagród,

Są wymienione z nazwy - kto chce się bliżej zapoznać, może bez przeszkód poszukać. Na naszej Wiki nie są jeszcze gotowe, ale wkrótce będą.

Rodzaj eventu, normalny czy może to nie jest przypadkiem (znienawidzony przeze mnie) puchar sąsiedztwa?

"Pamiętajcie jednak, że nie jesteście sami! Wszyscy Gracze z danego świata rywalizują o miejsca w tabeli ligowej. Oznacza to, że wymagania dla każdej ligi będą się zmieniały wraz z czasem trwania eventu. Upewnijcie się, ze wykorzystaliście wystarczająco dużo napojów energetycznych, aby nie spaść do niższej ligi."

To nie jest znienawidzony przez Ciebie puchar sąsiedztwa. To jest kochany przez wszystkich puchar serwera :)
 

DeletedUser9827

Guest
Widzę, że poprawność polityczna mocno już się rozpycha również w świecie FoE i nie wiadomo czemu drużyna piłkarska nagle składa się z kobiet. A każdy, kto widział kiedyś mecz piłki nożnej kobiet wie, że tego się nie da oglądać.
 

DeletedUser11629

Guest
A może pogadajmy o ogłoszeniu? Jak zwykle brak konkretnych informacji:
  1. Kiedy się zacznie (dzień, godzina)?
  2. Kiedy się skończy (dzień, godzina)?
  3. Linki do nagród na wiki,
  4. Rodzaj eventu, normalny czy może to nie jest przypadkiem (znienawidzony przeze mnie) puchar sąsiedztwa?
A może przeczytaj ogłoszenie, a potem gadaj?
 

DeletedUser11629

Guest
Widzę, że poprawność polityczna mocno już się rozpycha również w świecie FoE i nie wiadomo czemu drużyna piłkarska nagle składa się z kobiet. A każdy, kto widział kiedyś mecz piłki nożnej kobiet wie, że tego się nie da oglądać.
Myślenie, kojarzenie faktów - to musi strasznie boleć takiego płynącego pod prąd światowca, jak Ty :) Podpowiedź: event coś honoruje, co ma miejsce w realu. Sprawdź, co.
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
W ogłoszeniu jest mowa o Świętym zestawie i Zestawie klasycznego ogrodu. Na Becie nie było zestawu ogrodu (choć event jeszcze trwa, zostało 6 zadań), był za to Zestaw Tolosa, o którym ogłoszenie nie wspomina :(
Do ogłoszenia wkradł się błąd. Został już poprawiony. Nagrodą będzie Zestaw Tolosa.
 
Widzę, że poprawność polityczna mocno już się rozpycha również w świecie FoE i nie wiadomo czemu drużyna piłkarska nagle składa się z kobiet. A każdy, kto widział kiedyś mecz piłki nożnej kobiet wie, że tego się nie da oglądać.

właśnie rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej kobiet, co ma do tego poprawność polityczna ? polecam obejrzeć chociaż jeden mecz zamiast głupoty wypisywać, jak najbardziej da się to oglądać
 

DeletedUser15954

Guest
Szczerze powiedziawszy to te eventy z pierdyliardem zadań każdy zaczynają być powoli nużące. To nie tylko moje zdanie, żeby nie było. Nie lepiej byłoby zrobić po jednym zadaniu na dzień tylko trochę bardziej rozbudowanym?
 

Borisel

Hrabia
A ja z niecierpliwością czekam na ten event - ze względu na możliwość zdobycia ulepszeń Tolosa - aktualnie posiadam na 8 lvl i moje "uczucia" estetyki jest zaburzone ;D . Czy to ulepszenie jest możliwe do zdobycia jako nagroda dzienna czy tylko z miejsca za ligę ?
 

DeletedUser20434

Guest
A ja z niecierpliwością czekam na ten event - ze względu na możliwość zdobycia ulepszeń Tolosa - aktualnie posiadam na 8 lvl i moje "uczucia" estetyki jest zaburzone ;D . Czy to ulepszenie jest możliwe do zdobycia jako nagroda dzienna czy tylko z miejsca za ligę ?
Na becie zestaw tolosa był nagrodą dzienną
 

DeletedUser21608

Guest
A ja jako poczatkujący gracz nie mam tylu uwag co wszyscy. Mam tylko jedno pytanie. skoro tak ładnie tłumaczycie eventy, to dlaczego nie ma przetłumaczonej linii zadań z linku: https://forgeofempires.fandom.com/wiki/2019_FoE_Soccer_Cup_Event ??
Dla niektórych nowych graczy to problem żeby znaleźć ten link, więc warto go podawać, a najlepiej tłumaczyć cały post :)
 

DeletedUser21608

Guest
Rozumiem, ale czy jest problem żeby też tak ładnie zrobić posta jak robią to fani ?? Oni mają dostęp do linii zadań więc pewnie i moderatorzy :p Strasznie ułatwia to zadanie, więc myślę że byłoby warto. Ale to takie moje skromne zdanie ...
Chociaż musicie przyznać że przykładają się do ładnego opisu eventu i można dowiedzieć się o wiele więcej o nim niż u nas :(
 

DeletedUser20434

Guest
Zadania są praktycznie takie same jak w poprzednich eventach i pewnie szybko się to nie zmieni.
 
Do góry