FoE Soccer Cup 2019 - dyskusja

ZjemCię

Wójt
Widzę, że poprawność polityczna mocno już się rozpycha również w świecie FoE i nie wiadomo czemu drużyna piłkarska nagle składa się z kobiet. A każdy, kto widział kiedyś mecz piłki nożnej kobiet wie, że tego się nie da oglądać.
To jest właśnie wolność słowa w pełnej krasie. Można mówić o swoich poglądach i przypuszczeniach - nie ważne jak głupie by one nie były :D Cudeńko :D:D

Tak - event podzielony na 4 części, w każdej uwielbiana liga. To jest dopiero dobry pomysł - jak za jednym zamachem sprzedać 4x więcej. Myślałem że w INNO ignoranci pracują, ale muszę przyznać że się myliłem i oddać szacunek :)
 

DeletedUser11629

Guest
Rozumiem, ale czy jest problem żeby też tak ładnie zrobić posta jak robią to fani ?? Oni mają dostęp do linii zadań więc pewnie i moderatorzy :p Strasznie ułatwia to zadanie, więc myślę że byłoby warto. Ale to takie moje skromne zdanie ...
Chociaż musicie przyznać że przykładają się do ładnego opisu eventu i można dowiedzieć się o wiele więcej o nim niż u nas :(
Problem tkwi w tym, że "moderatorzy" publikują OFICJALNE dane, które przesyła im właściciel firmy. NIEOFICJALNE dane, takie jak lista zadań z bety, nie może być przez nich publikowana. To, że fani ładnie opisują event, a firma nie, nie zależy w żadnej mierze od moderatorów.
 

DeletedUser19171

Guest
I powracają ligi!!! Wow, tak się za nimi stęskniłem!

A tak poważnie, powtarzalność i przypadkowość sięga dna w tej grze, ciągle to samo, znienawidzone przez graczy ligi (ale nie przez autorów rzecz jasna, bo najłatwiej podpiąć ten sam kod gry żywcem zerżnięty z innego eventu i tylko zmienić tytuł - i można zarabiać prawie nic nowego nie wnosząc od strony funkcjonalnej)

minimum kreatywności i strategii... żenada

Pytanie: Prawie zawsze można zdobyć jakieś budynki w eventach, a czy będzie kiedyś możliwe zdobycie dodatkowego rozszerzenia, by postawić te budynki (uprzedzę co bardziej kumatych: nie przez badania, medale, diamenty czy - o zgrozo - ligi)?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20328

Guest
Czy jest może jakaś statystyka, które zestawy najbardziej opłaca się brać?

Na angielskim nie znalazłem, tutaj tez nie.
 

DeletedUser20328

Guest
Przepraszam, niezbyt jasno się wyraziłem. Chodziło mi o te, gdzie się napoje wydaje.
 

Borisel

Hrabia
Ooo... ze znajdziek koło miasta udało mi się zdobyć energetyki . Więc co jakiś czas można dorobić dodatkową walutę .
 

DeletedUser16965

Guest
czy będą tylko ulepszenia do tolosa czy tez może tolos na 1 pozycji ?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Ile ma być ulepszeń Tolosa w evencie?
Nie ma ograniczeń, to nagroda dzienna.

Grając brązowymi zawodniczkami (ok. 63 napoje przy 10% szans) koszt jednej części tolosa to 630 napojów, na całego potrzebujemy 6300 napojów, można je kupić już za 10500 diamentów, dzieki ostatniej regulacji to niecałe trzy stówki.
Średnio statystycznie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16845

Guest
Czy ktoś wie czy na becie były medale jako nagroda dzienna? W evencie archeologicznym się pojawiły.
 

bartekmod

Książę
Ooo... ze znajdziek koło miasta udało mi się zdobyć energetyki .

Akurat wtedy, gdy wszedł Mars i każda pojedyncza sztuka towaru jest na wagę złota... zamiast towaru waluta eventowa. Natomiast jak nowej epoki nie ma, to już tak łatwo waluty eventowej koło miasta nie uświadczysz. Mega wrednie to zrobili
 
Do góry