FoE Soccer Cup 2019 - dyskusja

DeletedUser11629

Guest
Akurat wtedy, gdy wszedł Mars i każda pojedyncza sztuka towaru jest na wagę złota... zamiast towaru waluta eventowa. Natomiast jak nowej epoki nie ma, to już tak łatwo waluty eventowej koło miasta nie uświadczysz. Mega wrednie to zrobili
Na pewno Tobie na złość :D Mnie tam towar z Marsa z incydentów zwisa i powiewa, za wiele go trzeba, żeby to robiło jakąkolwiek różnicę. Produkuję (tak, produkuję, nie klepię z powtarzalnych) jakieś 1500 surki dziennie, więc wolę z incydentów walutę eventową, której nie naprodukuję.
 

bartekmod

Książę
wolę z incydentów walutę eventową, której nie naprodukuję.

Którą to walutę eventową ostatniego dnia muszę wydawać na siłę, by uzyskiwać nagrody za gole, ligi, za bożki itp... bo od kilku eventów nie było ani jednej sensownej nagrody dziennej na główny świat. A w tym akurat evencie w ogóle nie ma ciśnienia, bo nie trzeba łapać dużej ilości level-upów. Co zyskam dzięki walucie eventowej z okolic miasta? Jeden pędzel więcej? :haha:
 

hddk

Hrabia
Do zdobycia jest bodajże 6,990 napojów, nie licząc znajdek i napojów z newslettera. Na gola trzeba 850-870 napojów, zależy czy lecą same zawodniczki po ~80, czy wymieszane np. z tą za 131, która daje PRy :) W sumie na 8 goli powinno starczyć, co da 4 ulepszenia ołtarza.
 

DeletedUser21988

Guest
Pytanko. Doszłam do 40 zadania w evencie i teraz mam limit zadań. Po wykonanym każe mi wrócić za 18 godzin. Tak będzie już do końca? Jedno zadanie dziennie?
 

DeletedUser11629

Guest
Którą to walutę eventową ostatniego dnia muszę wydawać na siłę, by uzyskiwać nagrody za gole, ligi, za bożki itp... bo od kilku eventów nie było ani jednej sensownej nagrody dziennej na główny świat. A w tym akurat evencie w ogóle nie ma ciśnienia, bo nie trzeba łapać dużej ilości level-upów. Co zyskam dzięki walucie eventowej z okolic miasta? Jeden pędzel więcej? :haha:
Ja tam się cieszę, 14% do ataku koło drogi mi leży, to czemu mam nie podnieść?
 

Azzie

Baron
Witam. Wie ktoś jaka (wg bety) ma być nagroda dzienna jutro (14.06)? I kiedy pakiety do Tolosa?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19595

Guest
Informacja z przed chwili. Pozmieniali nagrody z ligi. Zamiast zestawu do ulepszenia w trzech pierwszych ligach będzie święty zestaw. Mam wrażenie , że w tym całym Inno siedzą i knują co by tu jeszcze zrobić aby wkurzyć graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

schwimmen

Wójt
trochę za bardzo przesadzają z tymi ołtarzami. Plus zmiana w ciągu eventu? Po co ta cała beta, jak zmiany i tak są wprowadzane na live serwerach?
 

ZjemCię

Wójt
Informacja z przed chwili. Pozmieniali nagrody z ligi. Zamiast zestawu do ulepszenia w trzech pierwszych ligach będzie święty zestaw. Mam wrażenie , że w tym całym Inno siedzą i knują co by tu jeszcze zrobić aby wkurzyć graczy.
trochę za bardzo przesadzają z tymi ołtarzami. Plus zmiana w ciągu eventu? Po co ta cała beta, jak zmiany i tak są wprowadzane na live serwerach?
Chyba teraz tam siedzą małe niezdecydowane dziewczynki. Wypuszczają buble a potem na żywca poprawiają.
Borze - chyba znajdę kilku znajomych programistów i sam sobie gierkę stworzę. Bez prac koncepcyjnych, bez alphy, bez bety tylko na żywca na klientach będziemy eksperymentować :D
Akurat mam teraz więcej czasu :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser20981

Guest
Dobrnąłem do 43 zadania w związku z czym na każde następne (22 dni) muszę czekać do następnego dnia. Na godzinę przed końcem 1 rundy byłem w złotej lidze, ktoś zapłacił i podwindował granicę wejścia do złotej ligi. W jaki sposób mogę konkurować w 3 następnych rundach? Chyba kupując diamenty! To rundy wymyślone wyłącznie dla zbierania kasy przez autora gry. Nie płacisz? Nie odniesiesz zwycięstwa i już do końca eventu będę w amatorskiej lidze.
 

DeletedUser21988

Guest
Czy na poziomie piątym boginii która daje plany to daje plany z epoki w której jesteśmy czy jak?
Jak zmienię epokę to plany pójdą w ślad za nią?
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
A co do tematu, było info o zmianie nagród za ligi, a dalej widzę te przed zmianą
U mnie też, ale nagroda za ligę była już chyba zmieniona. Muszę zacząć zapisywać stan inwentarza lub codziennie robić screeny, bo potem nie mogę się doliczyć. :)
 
Ostatnia edycja:

bartekmod

Książę
Ja tam się cieszę, 14% do ataku koło drogi mi leży, to czemu mam nie podnieść?

Ależ owszem można i trzeba podnieść. Nawet 21% byłoby fajnie, tylko czy akurat dzięki napojom z okolic miasta uzbierasz 3 komplet na styk? Wygląda na to, że grając z głową można zgarnąć 2 komplety ze sporym zapasem. Natomiast do zdobycia 3 kompletu i tak potrzebne będą diamenty. Po prostu te dodatkowe napoje najprawdopodobniej nie będą miały żadnego wpływu na nagrodę.
 
Do góry