Epoka Kosmiczna: Mars - dyskusja

DeletedUser4614

Guest
900% to jakis 160 poziom, bez przesady, az tak mnie nie poniosło :)
 

Fatherland

Książę
u niego 900% to nie problem ;)
ale bardziej istotne jest to czy się chce komuś robić powtarzalne, wtedy właśnie "najlepsze" nie istnieje a jest właśnie "chyba" i tak należy na to patrzeć ;)
ja korzystam z każdego rozwiązania po trochu, bo nie zawsze mi się chce ;) i]
 

DeletedUser4614

Guest
nie chce sie robic, z resztą to jest mechanizm dla początkujących graczy :) większe propsy w grze leża całkiem w innej sferze :p
 

DeletedUser21943

Guest
u niego 900% to nie problem ;)
ale bardziej istotne jest to czy się chce komuś robić powtarzalne, wtedy właśnie "najlepsze" nie istnieje a jest właśnie "chyba" i tak należy na to patrzeć ;)
ja korzystam z każdego rozwiązania po trochu, bo nie zawsze mi się chce ;) i]
Ale moglbys napisac o jakie budynki towarowe Ci chodzilo w poprzednim poscie?
 

demoniusz

Rycerz
towar to pikuś tylko ciekawe kiedy bedzie ten mars :)
ale to fajne ze dom wielopietrowy za kase i mlotki sie zrobil, bo juz dawno mnie wkurzal ze go nie mam opracowanego.
 

DeletedUser21943

Guest
towar to pikuś tylko ciekawe kiedy bedzie ten mars :)
ale to fajne ze dom wielopietrowy za kase i mlotki sie zrobil, bo juz dawno mnie wkurzal ze go nie mam opracowanego.
A ja niedawno wydalem 600 diamentow zeby miec w koncu wszystkie badania :mad:
 

demoniusz

Rycerz
wiadomo ze nie obowiazkowe, ale wkurzajace jak sie caly czas badziewie z chyba sredniowiecza pokazuje, w zyciu na to bym 600 niebieskich nie wydal, ale jak za pare $ i mlotkow to sie odblokowalo
 

DeletedUser16711

Guest
A jak ktoś jest w niższej epoce ale mapę ma zrobioną do końca to tu też będzie mógł mapę zrobić czy musi dojść do epoki mars?
 

demoniusz

Rycerz
i zeby mi nikt nie zarzucił ale mam teorie spiskową: ludzie czekaja na marsa i szykuja sie a na pewno pere osob kupi niebieskie zeby wystartowac w kosmoes a tu zonk
 

DeletedUser16928

Guest
Aktualizacja już była :/ no nic mam nadzieję, że niedługo wejdzie, specjalnie odblokowywałem ostatnio wszystkie badania aż do Domen VR w jakości HD i zbierałem orichalcum :D
 

DeletedUser17609

Guest
jak wczoraj spaytałem o ktorej start marsa
"Nie ma stałej ustalonej godziny. Zwykle aktualizacje odbywają się mniej więcej w godzinach 10-13, ale nie koniecznie tak musi być."

i wychodzi na to ze"nie koniecznie musi tak być"
 

DeletedUser7525

Guest
Aktualizacja była w miarę wcześnie. Spodziewałem się wejścia epoki e ciągu godziny od aktualizacji. A tu lipa. Szkoda :(
 

DeletedUser15227

Guest
waiting-gros-minet.gif
 
Do góry