Epoka Kosmiczna: Mars - dyskusja

kasia2389

Arcyksiążę
Podejrzewam, że ruda to będzie taki kolejny promet czy orichalcum, potrzebny do kolejnych epok np. Ceresu
Jest duże prawdopodobieństwo, że ruda do niczego się w następnej erze nie przyda. Po przejściu na Ceres osada marsjańska zostanie porzucona, przynajmniej tak mówią w kręgach zazwyczaj dobrze poinformowanych.
Dobrze zbudowana osada na marsie zużywa cała dostępną rudę.
 

soa77

Rycerz
Nie wie ktoś co daje technologia terraformacja marsa, bo ją ukończyłem i nie zauważyłem żadnej zmiany...
 

piotresz

Hrabia
Jest duże prawdopodobieństwo, że ruda do niczego się w następnej erze nie przyda. Po przejściu na Ceres osada marsjańska zostanie porzucona, przynajmniej tak mówią w kręgach zazwyczaj dobrze poinformowanych.
Dobrze zbudowana osada na marsie zużywa cała dostępną rudę.

No tak, tylko, że po przejściu drzewa technologii do produkcji surowców być może wystarczą budynki na Ziemi.
Ten sam problem (?) z ogromną ilością kredytów marsjańskich - co z nimi zrobić ? Może przydałaby się jakaś marsjańska Tawerna do wymiany na różne premie ?
 

DeletedUser16627

Guest
Czy żeby pozyskać rudę marsjańską zużywacie diamenty, żeby szybciej odblokowywać kolejne technologie, czy raczej mozolnie ją zbieracie co min. te 4 godziny oczekiwania na nią? bo diamentów szkoda, ale zbierać ją miesiącami też słabo.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Nigdy nie używałem diamentów do zbierania rudy, początki były trudne, ale przy stopniowym podbijaniu mapy zacząłem eksploatować tylko te złoża, które dawały rudę po 8 i 24 godzinach i jakoś poszło zbieranie.
 

HuanMing

Książę
Czy żeby pozyskać rudę marsjańską zużywacie diamenty, żeby szybciej odblokowywać kolejne technologie, czy raczej mozolnie ją zbieracie co min. te 4 godziny oczekiwania na nią? bo diamentów szkoda, ale zbierać ją miesiącami też słabo.
Nie ma potrzeby zużywać diamentów, po jakimś czasie ma się jej dużo z tego "mozolnego" zbierania. Chyba, że Ci się gdzieś bardzo spieszy ;)
 

DomLuk

Wójt
Ten mars jednostki to jakieś źle policzone mam 1000 % teraz polach walki same ciężkozbrojne były to dałem armaty z tej samej epoki marsa przegrałem, a dając z jedej epoki do tyłu wygrałem z 2 stratami.
 

DeletedUser18361

Guest
Dzieki- ale kiedy sie pojawia.Zdobylam juz 6 prowincji i w zadnym sektorze nie mam kamienia
 

DeletedUser13268

Guest
Jak pozyskać Rudę ? Mam podbite ok 60% mapy i nie mam Rudy.
Może ktoś ma jakieś wskazówki.
 

Gardai

Szlachcic zagrodowy
Cześć. Zastanawiam się właśnie nad zmianą na tę epokę i gdyby ktoś mógł podpowiedzieć czy należy się jakoś szczególnie do tego przygotować? Chodzi mi o zapasy towarów, punktów rozwoju czy może czegoś innego? Wszelkie sugestie mile widziane.
 
Do góry